Koszulki forum rowery.org

tylko wpierw trzeba je mieć :smiley:
dlatego: MAYDAY, MAYDAY: poszukiwana osoba, która jest w stanie zrobić projekt koszulek :slight_smile:

Cyryl mówił ze u niego na forum jest osoba która im robiła projekt koszulki, zawsze można z cyrylem pogadać by przekonał tamtego usera do zrobienia projektu koszulki dla naszego forum :smiley:

Bądźmy realistami, tak to chyba tylko w Erze ^^
Chyba, że nie doceniam tego kogoś ;]

a moze by sprobowac zamowic projekt u wykonawcy?

np:
attique.pl/
questsport.pl/
vitesse.pl/

jestem za. narazie t-shirt, a z wyścigową to sie zobaczy :smiley:

Witam! Prosiłbym pisać konkretniej, dlatego że musimy mniej więcej wiedzieć ile jest chętnych :wink: Jak będziemy mieli konkretne zlecenia, to można rozmawiać o szczegółach z firmami robiącymi stroje.

Pozdrawiam

Ja bym chciał! Na początek może być jakiś zwykły T-shirt albo polo :wink: Potem mogą być kolarskie. Tylko, wolałbym z jakimś dyskretnym logo :slight_smile:

I ja również reflektuję na T-shirt lub polo, ale zanim złożę ostateczna deklarację chciałbym zobaczyć projekt. Ponadto drobna sugestia: z uwagi na tematykę tegoż forum teoretycznie duża liczba użytkowników, a więc i potencjalnie osób zamawiających koszulki, to osoby szczupłe, dlatego dobrze byłoby gdyby owe T-shirty/polo były także w fasonie “slim”…

A tak na zakończenie “koncertu życzeń” :wink:
…a może byłaby możliwość dostania koszuli z krótkim rękawem, np. tego typu ? :slight_smile: Takim czymś byłbym najbardziej zainteresowany :stuck_out_tongue:

Dobra ja kupiłbym polo i kolarską.

Jakie polo normalne zwykłe koszulki. Pozatym jak można coś kupic niewiedząc jak to wygląda