Koszulki polo - rowery.org

Zamawiam dla siebie i redakcji koszulki polo z logiem “rowery.org”.

Tak sobie przy okazji pomyślałem, że może ktoś z czytelników miałby na taką ochotę. Bardzo proszę o odzew - jeśli będzie wystarczająco dużo chętnych, to da radę zrobić…

Koszt koszulki polo zamknie się w 30 PLN za sztukę, choć być może będę celował w bazę lepszej jakości - wtedy do 45 PLN

A może lepiej t-shirt?

Kiedy ja lubię polówki!

Ja jestem zainteresowany.

A jakaś fotka, jak by te pola wyglądały?

Ja tez wpisuje sie na liste oczekujacych;)

Super pomysł !!! Tak, fotka by się przydała. Jaki kolor, rozmiary itd.

Ale i tak wyrażam wstępne zainteresowanie. Polówki to lepszy pomysł niż zwykłe koszulki, no i chyba warto zainwestować w coś lepszej jakości niż w produkt jednorazowego użytku.

Pomysł OK. Tylko, żeby nikt, kurde nie wpadał na pomysł z pomarańczowym kolorem.

dobry pomysł :mrgreen: a czy w cenie (tej za 30 lub 45zl) jest juz wliczony koszt przesyłki :question:

A jaka technika bedzie robione logo - sitodruk czy moze haft ??? no i gdzie chcecie je umiescic - placy , kark, lewa piers???

OK, więc po kolei.

Koszulki planuję wykonać na kupnym materiale:

• koszulka polo
  • producent Polski
  • 100% bawełna czesana
  • gramatura materiału 230±25g
  • dzianina najpewniej w splocie pigue, ale może innym
  • kolor biały (koszulki)
  • być może będzie pomarańczowy kołnierzyk :smiley:
  • logo na lewej piersi
  • logo - haft maszynowy, dwa kolory (chyba, że po kreacji grafika okaże się, że mamy nowe, inne logo :slight_smile:
  • zapięcia na dwa lub trzy guziki
  • dekolt wzmacniany potnikiem

Na razie to jest wstępny plan i wstępna wycena. I nie - nie uwzględnia kosztów wysyłki. Na razie zresztą niewiele uwzględnia, bo jak napisałem - jest wstępna. Jak będę miał konkretne szczegóły, projekt oraz ostateczną cenę - nie omieszkam napisać. Na razie zbieram zainteresowanych, coby wiedzieć o jakiej ilości mam rozmawiać z producentem…

Ale jak znam siebie - jak już wszystko ustalę i spodoba mi się, to dalej pójdzie już jak burza…[/i]

“[*] kolor biały (koszulki)”

Z pozycji praczki i czasu :wink: - biały to taki niepraktyczny kolor.
Polo żeby nie wybrzydzać można przeżyć .:smiley:

Biały, choć wolałbym bardziej piaskowy czy okolice…

Tylko czy Naczelny przewiduje dla Evki fason damski? :smiley:

Tak, jest możliwość wykonania kilku polówek “damskich”, to jest w innym kroju (na dole mniej, na górze więcej :wink: )

Damskie polówki, wydawane będą osobiście po organoleptycznej przymiarce :slight_smile:

Zgadzam się. Odbiór koszulek damskich wyłącznie osobisty po przymiarce.

Jeno Kamil ma zakaz wstępu :smiling_imp:

No Man, pomysłodawca ma zawsze pierwszeństwo :slight_smile:

Kamil, zbereźniku, jeśli o mnie chodzi to luzik - ale co na to szanowne panie? Ja bym cię tam na ich miejscu nie wpuścił…

no dobra, my tu gadu gadu, a skrypt strony ma kupe bledów.