Koszulki Rowery.org

Jak mogliście zauważyć na stronie głównej, mamy przyjemność zaprezentować Wam oczekiwane koszulki Rowery.org.

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam najnowszą wersję koszulek z logiem Rowery.org!

Na aktualnej wersji koszulek naszego portalu znajdzie się grafika zaprojektowana przez naszego forumowicza kwtk, który serdecznie zaprasza na swój profil na facebooku, gdzie możecie zobaczyć więcej ciekawych prac: Kwiaciarnia Grafiki .

Gdyby jeden wzór, to było za mało, do wyboru oddajemy Wam również drugi wzór, przygotowany przez TomAsza:

Koszulki dostępne są we wszystkich rozmiarach, a także w wersjach męskiej, damskiej oraz dziecięcej. Koszt 1 koszulki wraz z wysyłką to 29 zł,a dwóch 50 zł. Dokładna cena przy zamówieniu większej liczby koszulek zostanie podana indywidualnie, gdyż zależy od kosztów wysyłki. Przedstawiona grafika zostanie nadrukowana na piersi białej bawełnianej koszulki T-shirt metodą druku cyfrowego.

Tabela rozmiarów

Zamówienia na koszulki można składać wysyłając wiadomość na adres e-mail: kzimoch@rowery.org.

W tytule proszę wpisać Koszulka - Imię Nazwisko, a w treści umieścić poniższy schemat i go uzupełnić:

W przypadku zamawiania kilku różnych rozmiarów lub wersji, proszę wkleić powyższy schemat odpowiednią ilość razy, np. przy zamawianiu 1 koszulki XL męskiej i 2 koszulek damskich S, należy w treści umieścić schemat 2 razy podając odpowiednie dane. Taka forma postępowania zdecydowanie ułatwi mi zbieranie i przetwarzanie zamówień, a także pozwoli uniknąć błędów.Na koniec proszę również podać adres do wysyłki.

Przykładowo:

W odpowiedzi na wiadomość z zamówieniem zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do przelewu. Zamówienia i pieniądze przyjmujemy do 12 maja (tj. 12 maja wieczorem pieniądze za zamówienie muszą zostać zaksięgowane na podanym koncie).

Mamy nadzieję, że wzór koszulki przypadł Wam do gustu i czekamy na Wasze zamówienia!

Dwa pytania:
-Czy to jest “kolarska” koszulka?
-Jak wygląda tył tej koszulki?

Tak jak napisałem, jest to biały T-shirt z nadrukiem jedynie z przodu. :wink:

Przydałaby się porządna rozmiarówka.

No własnie dajcie porządną rozmiarówkę + rozmiary dla dzieciaczków, bo nie wiem czy mój 3 latek się zmieści w którejś

Ale co do samego logo to bardzo oryginalna grafika.

Oczywiście, pamiętam o rozmiarówce. Stwierdziłem, że w oczekiwaniu na tabelę rozmiarów pokażemy Wam proponowane wzoru, żebyście mogli się zastanowić.

Zwróćcie uwagę, że dodaliśmy drugi wzór! :slight_smile:

Pierwszy wzór to pomarańczowa koszulka?

Czytać, a nie oglądać obrazki.

Dodałem tabelę rozmiarów ze wszystkimi rodzajami koszulek: Tabela rozmiarów .

Kiedy wysyłka??

Tak jak pisałem w mailu, którego wszyscy zamawiający powinni dzisiaj otrzymać, koszulki powinny do Was dotrzeć w przyszłym tygodniu. Mieliśmy drobny poślizg, ale koszulki są już gotowe :slight_smile: