Koszulki w Vuelta a Espana

Od dawna nurtuje mnie ta sprawa.
Otóż jak zauważyłem, koszulek na tym wyścigu jest od groma, by nie powiedzieć brzydziej.
Chciałem, by ktoś kompetentny mi wyjaśnił, dla kogo one wszystkie są. Takie zaobserwowałem:

złota - wiadomo

czerwona - według Wikipedii najlepszy góral ( czek dys ałt - grahamwatson.com/gw/imagedocs.ns … file/8.jpg )

pomarańczowa - według mnie to jest właśnie najlepszy góral ( grahamwatson.com/gw/imagedocs.ns … ile/14.jpg - ziom po lewej )

biała - nie wiem ( ale na pewno nie młodzieżowa, bo w zeszłym roku jechał w niej np. Sastre. grahamwatson.com/gw/imagedocs.ns … file/4.jpg )

niebieska czysta - według Wikipedii punktowa ( grahamwatson.com/gw/imagedocs.ns … ile/15.jpg )

niebieska w żółte rybki - według mnie punktowa ( grahamwatson.com/gw/imagedocs.ns … ile/11.jpg - po prawej )

biało-złoto-zielona - według Wikipedii kombinowana, według mnie też :stuck_out_tongue_winking_eye: ( grahamwatson.com/gw/imagedocs.ns … ile/16.jpg - lewa )

Czekam niecierpliwie na odpowiedzi ;P.

Thor Hushovd receives the Jersey of winner of the ranking for points. - niebieska w rybki
The rider Alexandre Vinokourov is also the leader of the combined ranking and he receives the flowers for it. - widać białą koszulkę.
Egoi tries to get some points in the Mountain Classification too. - pomarańczowa

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony wyścigu, ale ogólnie coś biedna ta strona :slight_smile:

Wydaje mi się że jakiś czas temu niebieska czysta była w klasyfikacji punktowej, a potem pojawiły sie na niej rybki, chyba ze względu na sponsora :wink:
A biała to chyba dla najbardziej wszechstronnego, albo tzw kombinowana :609:

Wyczaiłem przed chwilą jeszcze jedną - białą w pomarańczowe grochy: grahamwatson.com/gw/imagedocs.ns … ile/12.jpg