Krajowe mistrzostwa w TV

Czy w krajach europejskich takich jak Hiszpania/Belgia/Francja/Anglia są transmisje z mistrzostw kraju w telewizji? Wiem, że włoskie RAI transmituje.

hiszpańskie też pamiętam, ale nie wiem jak będzie w tym roku.

w Niemczech podobno będzie

Niemcy? To ciekawe, już dawno nie było transmisji.

Poza tym tradycyjnie oprócz Włoch - Francja ( niedziela 15.25, France 3 ), Belgia i Holandia zawsze były transmitowane, Hiszpania również.
Od paru lat oglądam wyłącznie Włochy ( Trofeo Melinda , sobota ) oraz Francję, bo zawsze jest ciekawa walka na ciekawych trasach.

W Niemczech ARD/ZDF czy Sport1?

tak, znowu będą transmitować. w HR, program trzeci Hesji
radsport-news.com/sport/sportnews_87498.htm

w zeszłym roku Belgowie mieli b.ciekawą trasę.
ale nie oglądałem.

ja oglądam właściwie tylko Włochów. ale może skuszę się na Francuzów w tym roku.

Akurat w tym roku to warto przede wszystkim obejrzeć hiszpański championat.
Trasa, misiu, trasa :slight_smile:

Jak się potwierdzi bojkot Hiszpanów spoza lokalnych drużyn, to może lepiej na google maps prześledzić. :wink:

Będzie układ w Movistarze, pewnie pod Pitiego, żeby jako nowy mistrz Hiszpanii pokazał się na TdF. No chyba, że się Caja Rural włączy.

Ale pewnie się dogadają, bo to byłaby totalna kompromitacja dla bądź co bądź Królewskiego Związku :wink: a króla przecież mamy nowego w Hiszpanii.

Chociaż taki Księgowy i tak nie miał w planach czempionatu.

Może wiecie gdzie, kiedy i o której będę mógł zobaczyć mistrzostwa Włoch?

Sobota, 15.05 RAI 3.

Szukałem po programach jakiejś relacji z naszych MP ale nic nie widzę…

Polsat Sport jest patronem medialnym to pewnie będą jakieś krótkie materiały w serwisach sportowych. Ale dłuższej relacji raczej nie będzie, a szkoda …

W wiadomościach na Polsat Sport News był jakiś dziennikarz na miejscu, dobre i to.

ARD ma dać live’a z wyścigu o tytuł w Niemczech.

Ściślej mówiąc na kanale hr związanym organizacyjnie z ARD. Niedziela 12.00.
hr-online.de/website/fernseh … t_33394446

Mistrzostwa Francji - kobiet w sobotę o 15.25, mężczyzn w niedzielę o 15.20 - na kanale France 3.