Kryterium w Żaganiu


#1

I Międzynarodowe Kryterium o Puchar Starosty Powiatu Żagań i Burmistrza Miasta Żagań
(17.09.2006)

Impreza była naprawdę dobrze zorganizowana (punkt widzenia kibica), bez umpa umpa itd.
Wyniki poniżej, za sędzią kryterium:
strony.aster.pl/andrzejgodlewski/

A KILKA ZDJĘĆ NA: flickr.com/photos/epop/

Żak:
5,2km, czas 9.42, przeciętna 32,16km/h

  1. SZEREMETA Wojciech (UKS NOWOGRODZIEC)
  2. KANTEK Jakub (ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ)
  3. MAŹKOWIAK Jakub (LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE)
  4. KONWA Piotr (UKS TRASA ZIELONA GÓRA)
  5. PALUTA Michał (LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE)

Młodzik:
11,7km, czas 21.04, przeciętna 33,322km/h

  1. IGNACZAK Piotr (LKS POM SAKON STRZELCE KRAJ.)
  2. SŁAWEK Mateusz (LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE)
  3. BOBER Piotr (UKS NOWOGRODZIEC)
  4. DUBIENIECKI Mateusz (UKS NOWOGRODZIEC)
  5. BYSTRZEJEWSKI Amadeusz (LKS ORLĘTA GORZÓW)
  6. SIEJA Jędrzej (ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ)

Juniorka młodsza:
11,7km, czas 22.27 przeciętna 31,269km/h

  1. HARMACIŃSKA Małgorzata (LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE)

Junior młodszy:
19,5km czas 32.05 przeciętna 36,47km/h

  1. KONWA Marek (TRASA CORRATEC R&P PAWLAK)
  2. BODZON Paweł (LKS ORĘTA ENTER GORZÓW)
  3. LESSNAU Dawid (LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE)
  4. ZARZYCKI Adam (ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ)
  5. BŁASZCZYK Amadeusz (HARFA HARRYSON GŁOGÓW)
  6. PODGÓRSKI Patryk (TC CHROBRY HARFA HARYSON GŁOGÓW)

Juniorka:
19,5km, czas 37.05 przeciętna 31,550km/h

  1. SITNIK Sandra (TC CHROBRY HARFA HARYSON GŁOGÓW)

Junior:
23,4km czas 39.04 przeciętna 35,938km/h

  1. SZCZEPANIAK Kacper (LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE)
  2. ROSIAK Dariusz (LKS TRASA ZIELONA GÓRA)
  3. NOWAK Marcin (UKS PELETON NOWA SÓL)
  4. DEREŃ Tomasz (TRASA MASTERTRANS ZIELONA GÓRA)
  5. GRABAREK Paweł (LUKS BIZON BIEGANÓW)
  6. KATARZYŃSKI Krystian (TRASA SOGEST ZIELONA GÓRA)
  7. KRYWOSZONEK Paweł (UKS TRASA ZIELONA GÓRA)
  8. GRABAREK Grzegorz (LUKS BIZON BIEGANÓW)
  9. KURGAN Tomasz (LUKS BASZTA ZŁOTORYJA)
  10. KOZIARSKI Jarosław TRASA MASTERTRANS ZIELONA GÓRA)
  11. OKOŃSKI Michał (TC CHROBRY HARFA HARRYSON GŁOGÓW)

Masters - Pierwsza:
19,5km, czas 32.08, przeciętna 29,948km/h

  1. BONDARYK Robert (CYBINKA)
  2. MACIĄG Robert (KROSNO ODRZAŃSKIE)
  3. SIELUŻYCKI Jacek (SZPROTAWA)

Masters - Druga A/B:
19,5km, czas 32.08 przeciętna 29,948km/h

  1. KURKIEWICZ Bogdan (ŻAGAŃ)
  2. GROSZ Zbigniew (TUREK)
  3. KOWALÓW Adam (UKS NOWOGRODZIEC)

Masters - Trzecia A/B:
11,7km, czas 19.55, przeciętna 35,25km/h

  1. MAŁEK Jan (MASZEWO)
  2. KRAWCZYK Zygmunt (WROCŁAW)
  3. JOWIK Franciszek (WAŁBRZYCH)

Masters - Czwarta A/B:
11,7km, czas 21.26, przeciętna 32,75km/h

  1. KAMIŃSKI Michał (PTC ARIS LESZNO)
  2. MRÓZ Marian (RZYMÓWKA)
  3. POŚPIECH Ryszard (ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ)