książka o metodyce treningu kolarskiego


#1

trening-kolarski.net/Sklep.aspx

spokojnie mogę polecic tą książkę tak osobom troche kumajacym oco chodzi w treningu kolarskim jak i osobom zielonym w tym zakresie. Urok tej ksiązki polega na tym iż jej autor wypośrodkował anglosaskie ujęcie treningu kolarskiego poprzez klimaty pomiaru mocy z klasycznym podejście do trenowania kolarstwa. Sam mimo że kumam oco chodzi … to pare informacji tam zawartych nakłoniło m,nie do przemysleń. Mnie osobiści tka wciągneła ta książka iz pozwoliłem się tu o tym napisać.

Tompoz


#2

Myślałem, że jestem jedynym Polakiem jeżdżącym w stroju Ocean Tide Cycling Team, a tu okazuje się, że autor książki także. Tylko, że ja jestem sympatykiem tego teamu z wyspy Jersey, a on tam pracuje :slight_smile:


#3

Tompoz, czy uważasz któryś z rozdziałów zawartych w książce za odkrywczy, wprowadzający coś nowego do już istniejącej na rynku polskim literatury? Czy jest to raczej kolejne zbiorcze opracowanie mające zaspokoić lukę wydawniczą, jednocześnie powtarzając wiedzę już gdzieś zawartą?


#4

tak Arku polecam ją

Tompoz


#5

Zamówiłem sobie ale niestety otrzymam ja dopiero w 2012 roku, zbyt wiele zamówien na raz zostało złozone i nie posiadają ksiazek na stanie musza zamówić.


#6

Tak właśnie. Realizują dopiero w 2012. Fajnie, że jest taki popyt na tę książkę :slight_smile:

Też zamówiłem.


#7

Czy ktos w 2012 roku otrzymał książke bo zamówiłem w grudniu i klops jeszcze nie ma a obiecali na początku stycznia zrealizowac zamówienia :frowning:


#8

Napisali, że będą dosyłać jak książka będzie ponownie dostępna. Spokojnie, dostaniesz swój egzemplarz :slight_smile:
Też czekam!


#9

I ja też… czekam :slight_smile:


#10

Pojawiła sie nowa wiadomość na Facebook odnosnie ksiązek bardzo optymistyczna “Nowy rzut ksiazek w drodze do Polski. Wysylka do osob, ktore zlozyly zamowienie powinna nastapic do konca tego tygodnia”. :slight_smile:


#11

Wczoraj dostarczono mi książkę.


#12

mi też :smiley:


#13

Jaka jest Wasza ocena książki?

Czy warto zamawiać?


#14

Wkradł sie mały bład w dziale o dopingu o ile pamiec mnie nie myli to Cancellare oskarzono o używanie silniczka w rowerze nie na Tour de France a w piekle północy.


#15

Dokładnie tak! Odjechał na asfaltowym odcinku jak gdyby nigdy nic i już go nikt ze ścigających się nie zobaczył przed metą. Niewiele wcześniej w trakcie RvV na Muur Kapelmuur na siedząco (!) odleciał Boonenowi.


#16

Powyższe opinie świadczą o tym,że raczej warto, poza tym czytam też pozytywy na innych forach. Wiele ciekawych informacji można znaleźć w artykułach na forum,zachęcam do ich czytania.


#17

hej mam prośbę :slight_smile: może ktoś podać tytuł tej książki bo link do strony przestał działać, z góry dzięki

pozdrawiam


#18

Hej,
Śmieszna sprawa. Mam tę książkę, od razu pożyczyłem i nie czytałem. Leży u kolegi już dłuuugo. Może jeszcze przejrzę.
Z książek zatrzymałem się na “The Big Book of Endurance Training and Racing” (amazon.com/The-Book-Enduranc … 1616080655) i myślę, że jeszcze długo przy niej pozostanę.

Pozdrawiam