książka o metodyce treningu kolarskiego

trening-kolarski.net/Sklep.aspx

spokojnie mogę polecic tą książkę tak osobom troche kumajacym oco chodzi w treningu kolarskim jak i osobom zielonym w tym zakresie. Urok tej ksiązki polega na tym iż jej autor wypośrodkował anglosaskie ujęcie treningu kolarskiego poprzez klimaty pomiaru mocy z klasycznym podejście do trenowania kolarstwa. Sam mimo że kumam oco chodzi … to pare informacji tam zawartych nakłoniło m,nie do przemysleń. Mnie osobiści tka wciągneła ta książka iz pozwoliłem się tu o tym napisać.

Tompoz

Myślałem, że jestem jedynym Polakiem jeżdżącym w stroju Ocean Tide Cycling Team, a tu okazuje się, że autor książki także. Tylko, że ja jestem sympatykiem tego teamu z wyspy Jersey, a on tam pracuje :slight_smile:

Tompoz, czy uważasz któryś z rozdziałów zawartych w książce za odkrywczy, wprowadzający coś nowego do już istniejącej na rynku polskim literatury? Czy jest to raczej kolejne zbiorcze opracowanie mające zaspokoić lukę wydawniczą, jednocześnie powtarzając wiedzę już gdzieś zawartą?

tak Arku polecam ją

Tompoz

Zamówiłem sobie ale niestety otrzymam ja dopiero w 2012 roku, zbyt wiele zamówien na raz zostało złozone i nie posiadają ksiazek na stanie musza zamówić.

Tak właśnie. Realizują dopiero w 2012. Fajnie, że jest taki popyt na tę książkę :slight_smile:

Też zamówiłem.

Czy ktos w 2012 roku otrzymał książke bo zamówiłem w grudniu i klops jeszcze nie ma a obiecali na początku stycznia zrealizowac zamówienia :frowning:

Napisali, że będą dosyłać jak książka będzie ponownie dostępna. Spokojnie, dostaniesz swój egzemplarz :slight_smile:
Też czekam!

I ja też… czekam :slight_smile:

Pojawiła sie nowa wiadomość na Facebook odnosnie ksiązek bardzo optymistyczna “Nowy rzut ksiazek w drodze do Polski. Wysylka do osob, ktore zlozyly zamowienie powinna nastapic do konca tego tygodnia”. :slight_smile:

Wczoraj dostarczono mi książkę.

mi też :smiley:

Jaka jest Wasza ocena książki?

Czy warto zamawiać?

Wkradł sie mały bład w dziale o dopingu o ile pamiec mnie nie myli to Cancellare oskarzono o używanie silniczka w rowerze nie na Tour de France a w piekle północy.

Dokładnie tak! Odjechał na asfaltowym odcinku jak gdyby nigdy nic i już go nikt ze ścigających się nie zobaczył przed metą. Niewiele wcześniej w trakcie RvV na Muur Kapelmuur na siedząco (!) odleciał Boonenowi.

Powyższe opinie świadczą o tym,że raczej warto, poza tym czytam też pozytywy na innych forach. Wiele ciekawych informacji można znaleźć w artykułach na forum,zachęcam do ich czytania.

hej mam prośbę :slight_smile: może ktoś podać tytuł tej książki bo link do strony przestał działać, z góry dzięki

pozdrawiam

Hej,
Śmieszna sprawa. Mam tę książkę, od razu pożyczyłem i nie czytałem. Leży u kolegi już dłuuugo. Może jeszcze przejrzę.
Z książek zatrzymałem się na “The Big Book of Endurance Training and Racing” (amazon.com/The-Book-Enduranc … 1616080655) i myślę, że jeszcze długo przy niej pozostanę.

Pozdrawiam