Kto chce lub nieche aby konkurs TDF był kontynułowany

czekam na wasze opinie

ja jestem za jechaniem do końca … nie oszustom !!

konkurs powinien być kontynuowany, nie widzę wystarczającego powodu aby go przerywać, jeśli ktoś jest strasznie oburzony zachowaniem “koksiarzy” niech po prostu nie odwiedza strony konkurs.rowery.org/ i po problemie.

to tak brzmi pegos jak byś się pogodził z dopingiem w kolarstwie, ja widze to tak jak ktoś nie chce oglądac koksiarzy w kolarstwie to niech nie ogląda wyścigów

oj no to sorry ze tak to zabrzmiało, nigdy sie z dopingiem nie pogodzę

a co do konkursu to niektórzy zachowują się jak małe dzieci, nie podoba im sie rozwój wypadków to zaraz chcą zmiany zasad, zmiana w punktacji lub odwołanie konkursu była by oszustwem w stosunku do tego kto ma najwięcej punktów

Konkurs musi sie dalej toczyć wbrew oszustom … ale nagrody powinny przejść na poczet V.E

A w V.E. nie będzie oszustów?

-skacze z radości-

Tego jeszcze nie wiemy … może w ogóle nie będzie V.E

Ps: może zaczniemy konkursy kto wpadnie albo kiedy L.A sie przyzna ze jechał na koksie

konkurs powinien trwac, tak jak wyscig trwa dalej. to ze jest kilku (kilkunastu, lub kiludziesieciu, a moze wszyscy??) nieuczciwych facetow i w dodatku na tyle glupich by stosowac srodki ktore mozna wykryc nie znaczy ze ja pozwole zabrac sobie przyjemnosc z ogladania kolarstwa…
w pierwszej chwili po wiadomosci o Winokurowie, mocno sie zniechecilam, ale stwierdzilam ze to bez sensu. zawsze bedzie cos komus nieodpowiadac, zawsze beda afery i nigdy sie tego nie da wyplenic, bo tu sa pieniadze, tu jest popularnosc, tu jest telewizja a takze takie ludzkie cechy dochodza do glosu jak: ambicja i chec wygrania!! a nawet zadza wygrania, to jest bardzo silna motywacja by zrobic wiele (czasem wszystko) by spelnic swoje marzenie. obawiam sie, ze ludzkiej natury nie uda sie zmienic w tym wzgledzie.
ja kolarstwo pokochalam i mimo strasznego rozczarowania jakim byl Winokurow nie odwroce sie do niego plecami. ludzie popelniaja bledy. moze jestem naiwna, ale jakby sie przyznal otwarcie co zrobil to ja bym mu dala szanse by jechal dalej.
moze niech doping bedzie legalny i niech wszyscy mowia otwarcie ze ten bierze a ten nie. wtedy wszyscy beda wiedzieli o co chodzi.

Konkurs powinien być kontynuowany, nie widzę powodu aby go przerywać. Przecież dla zabawy wszystko można robić.

Niech konkurs trwa, przecież ci co mieli koksiarzy to przed wycofaniem ładnie po punktowali :mrgreen:
W tamtym roku też były sprzeciwy(wycofanie Basso, Ulricha i Mancebo), a konkurs kontynuowano. Póki co mój team jedzie w 6 i nieźle sobie radzi( 159 lokata), i nie mam nikogo z podejrzanych-koksiarskich drużyn :stuck_out_tongue:

Niech trwa, nie będzie to protest przeciw dopingowi. :smiley:

Konkurs to dodatek, zabawa, teraz wiele się działo w kolarstwie, jak można sobie zaprzątać głowę konkursem?
W ogóle wspominał coś TomAsz czy Naczelny o zawieszeniu zabawy?

…i koniec tematu ;] Możemy sobie chcieć czy nie chcieć, nic to nie zmieni :stuck_out_tongue: