Kupie mostek

Witam wszystkich forumowiczow i mam pytanie czy niemial by ktos do sprzedniania lecz nie za drogo max do 60zł mostka o dł 80mm lub w tych granicach na kiere 31,8mm i rure 1 1/8 cala Pilnie potrzebuje , bo na 110 nieujade daleko :stuck_out_tongue: swoja droga moj drugi tmat dotyczacy sprzedarzy mojego obecnego mostaka w stanie idealnym bontragera 120mm nadal aktualny (mozliwa negocjacja ceny), moge rowniez sie wymienic mostkami :stuck_out_tongue:

hmmm
ja jestesm na kupnie mostka - skutkiem czego starego sie bede pozbywał. Tylko nie wiem czy cie ratuje bo stary ma długość 100mm Kąt -12 decathlon competition. Jezdzony pół roku ( zimowa połowa wiec naprawde niedużo ) jeśli to ma znaczenie

[size=75][ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 23:27 ][/size]
aa dodam jeszcze ze 80mm to strasznie krótkiego mostka szukasz

bo mam duza rame , 100 to niestety za duzo :/ wg tego lepszego kalkulatora wymiarow to łaczna dł rury sr. sr. od siodła do widelca z mostkiem dla mnie musi wynosic ok 63,5 , rame mam 56 wiec mostek niestety musi byc kroki…niestety ramy niemoglem sobie wybrac mniejszej bo bym musial wydac 2 razy wiecej siana a koles mi sprzedal naprawde tanio :stuck_out_tongue: to juz wole mostkiem to jakos wyregulowac, a wiec 80 byla by idealna bo 75 raczej nieznajde

rozumiem cie.

A tak z nieco innej beczki - ma ktos mostek accent road race ( karbon na zewnatrz)
czy wcs?

Ja mam WCSa, ale aluminiowego, a nie karbonowego (x-axis czy jakoś tak się ten karbonowy nazywa).

4-axis to poprostu najnowszy wcs. Karbonowych chyba nie robia:(
Karbonowy jest ten accent
A jak ci sie sprawuje ten wcs? Sztywny?

ritchey robi dwa modele mostkow 4-axsis jeden cały aluminiowy za ok 200zł, drugi cały karbonowy ok 550zł :stuck_out_tongue: ten karbonowy jest ponoc sztywny jak diabli…

gres, za krótko go mam, żeby coś konkretenego powiedzieć. Zresztą wymieniałem widelec, stery, mostek i kierownicę, więc - choć całość jest sztywniejsza - to nie bardzo jestem w stanie określić na ile wpływ ma na to sam mostek. Do tego wcześniej miałem przedziwną konstrukcję: widelec stalowy z 1 calową rurką, stery skręcane, do tego reduktor i na to założony mostek. A, kierownica miała średnicę 26 mm. Jak więc widzisz, trudno to porównać…

ritchey robi dwa modele mostkow 4-axsis jeden cały aluminiowy za ok 200zł, drugi cały karbonowy ok 550zł

Tak, z tym, że karbonowego jeszcze w ofercie oficjalnego dystrybutora nie widziałem.

500 za mostek to nawet ITM tyle nie kosztuja::slight_smile:
Ciekawe czy lzejsza jest wersja alu czy karbonowa?
A co do tej sztywnosci karbonu - dlatego sie nad accentem zastanawiam - szkielet ma alu ale z zewn karbon i bydz moze to go usztywnia. Wazy nieco wiecej od WCS

ITM model K-SWORD kosztuje ok 1200zł :stuck_out_tongue: :unamused: jest cały karnonowy!!! powyzej 500zł znajdzie sie jeszcze kilka drogich (600 i więcej) :mrgreen: mostków!!!

500 za mostek to nawet ITM tyle nie kosztuja

ITM model K-SWORD kosztuje ok 1200zł

Bardzo słusznie :wink: . Byle BBB karbonowy kosztuje ponad 400 zł, a Easton karbonowy - 840, aluminiowy - 360 :stuck_out_tongue: . Ritchey i tak jest jednym z tańszych…

no dokladnie wcs jest taniutki i leciutki ( tan alu )