kupno szosy

Witam!Przygode szosową rozpocząłem jakies pol roku temu.Sprzet jakis kosmicznie nowy nie jest i wiadomo ze podczas jedzenia rośnie apetyt,wiec zastanawiam sie nad kupnem jakiegos sprzetu na ten sezon.Dysponuje kwota 3 tys zł i oczywiscie moge cos tam dorzucic wiecej.Pytanie brzmi:Co byście mogli zaproponowac za taka kwote?Nie jestem az tak mocno wtajemniczony w temat dlatego zadaje to pytanie.Rower moze byc nowy lub uzywany,skladanie raczej nie wchodzi w gre bo nie znam sie az tak na komponentach.pzdr i dziekuje za wszelkie propozycje :neutral_face:

Nie wiem czego szukasz ale ja na jesieni zakupilem nowego Treka 1400 (model 2006) za 3700 w jednym z lubelskich sklepow rowerowych
sklep.rower.com/view.php?idp=1188

nie wiem jak to okreslic czego szukam.Po prostu dobrego kozacko wyglądającej szosy z w miare dobrym osprzętem bo wiem ze za ta kase cudów tez nie będę mial ale zeby na sezon lub 2 starczyła.Jak wspominałem wczesniej - az tak bardzo na komponentach sie nie znam wiec trudno mi powiedzieć.Liczy sie oczywiście waga i przerzutka 3*10

jakie macie zdanie na ten sprzet?

roweromania.pl/index.php?pag … &Itemid=37

za 3,5 tysiaca na sorze?? NIE!!

Owszem wiem ze osprzet nie jest tak wazny jak rama widelec kola , ale sorry :smiley:

a co o tym powiecie? allegro.pl/item320847053_uwa … rzyj_.html
sam rower za 2.5 tysiaka jest. używany sezon przez amatora :mrgreen:

fajniejszy od poprzedniego i sporo tanszy:)

uwazasz Gres ze warto wydać na niego te 2.500 tysiaka? :mrgreen:

Bardzo wątpię. Za 2,5 tys. można kupić lepszy używany rower. Chodzi głównie o ramę - to raczej nie najwyższa klasa- i koła a szczególnie obręcze - bo podobno piasty maszynowe - mięciutkie alexrimsy 22

ale za to osprzet bardzo dobry.
2,5 to połowa z tego co kosztowal ten rower( przynajmniej wg tego co o nim napisano)
50% to jest ok.

tym bardziej ze rower uzywany jeden sezon przez amatora i do tego skladany byl z nowych komponentów :mrgreen:

W tym wszystkim zastanawia mnie to ze po przejechaniu 2000km wymienione zostały łozyska???

:slight_smile: to chyba z nudow bo nie bardzo sobie moge wyobrazic zajechania lozysk tak szybko- chyba ze jezdzil po sniegu :frowning:

Ale juz jest po kompocie bo konto goscia zostało zawieszone:)

Luk, to Twoje konto było? Za co Ci zawiesili?

moje. a zawiesili bo podejrzewaja ze nie mam 18 skonczonych. a rower jest wystawiony na konto wójka. jego nick to hyc. oto link do aukcji jak by ktos byl zainteresowany
allegro.pl/item337693814_rad … datki.html

a lozyska dostalem nowe to wymienilem przed sprzedarzą. tamte tez byly dobre ale wole dac z nowymi. rower nie byl uzywany w czasie zimy a tym berdziej na sniegu.

wznawiam temat i caly czas serczuje:)i podnosze poprzeczke do 5 tys ale nic wiecej nie.Czekam na propozycje ale raczej nowek i osob zoorientowanych w sprzecie a nie ze slyszalem itp pzdr

A nie za złamanie regulaminu Allegro czasem (bynajmniej nie o wiek chodzi) :question:

w uzasadnieniu ktore dostalem na maila bylo napisane ze z powodu ze podejrzewaja ze nie mam 18 skonczonych. :mrgreen: