La Boucle de l'Artois - 1.2


#1

[color=red]Klasyfikacja generalna wyścigu:

1. Alexander Khatuntsev (RUS, Omnibike Dynamo Moscou) en 4h13’02"
2. Sergey Kolesnikov (RUS, Omnibike Dynamo Moscou) m.t.
3. Médéric Clain (FRA, VC Roubaix Lille Métropole) à 3’36"

4. Eduard Vorganov (RUS, Omnibike Dynamo Moscou) à 5’11"
5. Alexey Shmidt (RUS, Omnibike Dynamo Moscou) m.t.
6. Alexei Kolessov (KAZ, VC La Pomme Marseille) m.t.
7. Vladislav Borisov (RUS, Omnibike Dynamo Moscou) à 5’26"
8. Valerey Valynin (RUS, Omnibike Dynamo Moscou) à 5’52"
9. Guillaume Levarlet (FRA, CC Nogent-sur-Oise) m.t.
10. René Jörgensen (DAN, Designa-Kokken) à 6’12"
11. Jérémie Galland (CC Nogent-sur-Oise) m.t.
12. Frédéric Mille (France Police) m.t.
13. Morten Knudsen (CC Differdange) m.t.
14. Fabien Fraissignies (USCL Lotus MBK Formation) à 6’48"
[color=red]15. Grzegorz Kwiatkowski (VC Roubaix Lille Métropole) m.t.
16. Antoine Perche (VC La Pomme Marseille) m.t.
17. Yoann Cauquil (Jartazi-7 Mobile) m.t.
18. Mickaël Tronborg (CC Differdange) m.t.
19. Franck Dressler (CC Differdange) m.t.
20. Alexei Bauer (Omnibike Dynamo Moscou) à 7’01"
21. Vyacheslav Vilkov (Omnibike Dynamo Moscou) à 7’18"
22. Martin Jewsen (Team Kvickly Odder) m.t.
23. Alexander Kareev (Flanders) m.t.
24. Frédéric Lubach (France Police) à 7’34"
25. Thierry David (VC La Pomme Marseille) à 8’28"
26. Gatis Smukulis (USCL Lotus MBK Formation) m.t.
27. Jacob Kodrup (Team Kvickly Odder) à 9’50"
28. Aziz Immouni (ESEG Douai) m.t.
29. Steven Tronet (VC Roubaix Lille Métropole) à 10’03"
30. Geoffrey Deresmes (ESEG Douai) m.t.
31. Maarten De Jonge (VZW Royal Antwerp) à 14’51"
32. Andrei Mustonen (Team Kalev Chocolate) à 14’59"
33. Ludovic Sagniez (Team MBK CC Cambrai) m.t.
34. Alex Gustafsson (Team Kvickly Odder) m.t.
35. Christopher Wilson (Cycling Team Bio Racer) m.t.
36. Kévin Vandersteene (Cycling Team Bio Racer) m.t.
37. Seam Mazich (Cycling Team Bio Racer) m.t.
38. David Dewulf (Team MBK CC Cambrai) m.t.
39. Vincent Robergue (Cycling Team Bio Racer) m.t.
40. Jonathan Ferrand (VC La Pomme Marseille) m.t.
41. Alexander Sabalin (VC La Pomme Marseille) m.t.
42. Hakan Nilson (CC Differdange) m.t.
43. Michael Reihs (Team Désigna Kokken) m.t.
44. Vincent Cantéro (CC Nogent-sur-Oise) m.t.
45. Arnaud Lesvenan (Côte d’Armor-Maître Jacques) m.t.