La Route du Sud Cycliste - 2.1

Wyścig zaczyna się jutro. Wśród jego uczestników grupa Intel-Action z Tomaszem Brożyną i Markiem Rutkiewiczem. Startuje także Przemysław Niemiec. Brożyna wygrał ten wyścig w roku 2000, Niemiec był drugi w ubiegłym roku. Trasa wyścigu jest tradycyjnie ułożona w sposób gwarantujący spore emocje. Etap trzeci to jazda na czas pod górę, etap czwarty najeżony jest licznymi podjazdami. Wyścig nie jest transmitowany live przez telewizję. Ma natomiast działać liveticker na stronie directvelo.com/

Rutek bez formy. Tylko Brożyna ma szanse na wysokie miejsce :slight_smile:

Na drugim etapi Brożyna i Niemiec dotarli na metę razem z liderem. Jutro ciężka górska czasówka i wspomniani kolarze powinni dobrze wypaść. Z Intelem dzieje się coś dziwnego. Do wyścigu przystąpili w 5-osobowym /?! / składzie i już na pierwszym etapie wycofali się dwaj zawodnicy.

Nie zmieścili się w limicie czasu.

Przemysław Niemiec wygrał 3 etap Route du Sud[ITT]!!!

oj przemysław niemiec jest mocny to nasza nadzeja nawet moge powiedziec ze jest mocniejszy od sylwka szmyta ale tak mysle a myslenie boli zresztą co tu gdybac jeszcze sie zmierzą :smiley:

Bardzo mnie cieszy fakt, że Przemek wygrał etap. Jutro jest królewski etap i mam nadzieję, że da on z siebie 120% i wskoczy przynajmniej na 2 miejsce (to samo co przed rokiem). Po drodze będą 4 premie 1 kategorii więc można mieć nadzieje na zwycięstwo, bo myslę, ze Voeckler jest w zasięgu Przemka :smiley:

Jeżeli kolarz z Alzacji będzie jechał w górach tj. na TdF 2004 to Przemek go nie wyprzedzi. Ale absolutnie Voeckler jest w zasięgu Polaka Niemca :wink: Byłaby to ładna seria :arrow_right: najpierw podium Tour de Slovenie, a potem na Route du Sud :smiley:

Niemiec 3 na etapie i końcowo 4. Nieżle Marczynski końcowo 12.
Intelowcy zcieniowali i nieukończyli?