La Vuelta on-line

Przypomniało mi się to pytanie (patrz: opis tematu) zadane przez Pietrola w dyskusji o Vuelcie. Jak się potem okazało - bez odpowiedzi. Najwyraźniej na pewną część forumowiczów padł blady strach przed “off topicami” (i słusznie - brak OT = porządek), stąd też może warto utworzyć nowy temat :slight_smile:

Zachęcam wszystkich forumowiczów, zarówno tych grających w "La Vuelta on-line (LINK) jak i chętnych do rozpoczęcia gry (bynajmniej nie jest jeszcze za późno) do dyskusji na temat tej ciekawej rozgrywki :slight_smile:

Myślę, że zamieszczanie tutaj opisu gry (regulaminu, zasad itp. itd.) jest póki co zbędne, stąd też ewentualnie odsyłam do www tej gry (link podany już wyżej). Gdyby jednak zaistniała taka potrzeba to wyjdzie to w trakcie dyskusji :slight_smile: Dla zachęty podam tylko nagrody możliwe do zdobycia :slight_smile: za uplasowanie się w rankingu globalnym na:

  1. miejscu - 5 wybranych gier spośród wszystkich wydawanych przez Focus
    2.-5. miejscu - 3 wybrane gry…
    6.-25. miejscu - 1 wybrana gra…

W sumie krucho, biorąc pod uwagę nagrody z TdF on-line (€€€€ :wink: ) oraz liczbę uczestników (obecnie blisko 14000! …i ciągle rośnie :wink: ), ale i tak najważniejsza jest zabawa, a tej co niemiara :slight_smile:

To tyle ode mnie na początek :slight_smile: Teraz czekam na Waszą aktywność (no bo co tak będę pisał sam do siebie :wink: ).

Widze że gra nie wzbudziła większego zainteresowania a szkoda bo pomimo paru niewielkich błędów i niestety konieczności zainwestowania pewnej ilości pieniędzy gra sie całkiem przyjemniej .

Ja obecnie jestem po 13 etapach i mój dorobek to 3 wygrane odcinki i prowadzenie w klasyfikacji sprinterskiej :smiley: kolejne 5 etapowych podium i miejsce numer 6 , 9 i 17 w klasyfikacji generalnej oraz trzecie w klasyfikacji drużynowej .

Moim zdaniem gra nie wymaga nakładów finansowych - można grać z powodzeniem i wygrywać etapy oraz swoją ligę bez Cyans :wink: Z tym że zapewne bez “finansowego wsparcia” nie ma co liczyć na wysoką pozycję w rankingu globalnym.

Ja mam już za sobą 17 etapów, z czego wygrałem 9 (w tym cały “tryptyk”, czyli etapy: 12, 13, 14). Ponadto moi “podopieczni” zajmują 2 czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej, a ponadto dzierżą wszystkie koszulki prócz górskiej (tą zamierzam zdobyć najpóźniej jutro :wink: ). I żeby nie było - bynajmniej nie mam samych “cieniasów” w swojej lidze :wink: Co najmniej 5 userów konkretnie podchodzi do gry, z czego na pewno co najmniej jeden korzysta z Cyans.
To moja druga gra, wcześniej grałem w TdF On-line i tam zapłaciłem “frycowe” :wink: Teraz, mając pewne doświadczenie w tej gierce, już tak łatwo nie daję się ograć :wink: