Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes - 2.2


#1

W wyścigu startuje Michał Ładosz (VC ROUBAIX LILLE METROPOLE).

Belgia

Etap 1 - March 31: Flobecq - Basecles, 168.8 km
Etap 2a - April 1: Vieux-Leuze ITT, 8.4 km
Etap 2b - April 1: Tournai - Mont de l’Enclus, 121.9 km
Etap 3 - April 2: Château de Beloeil - Frasnes-lez-Buissenal, 153.6 km

[color=blue]Wyniki 1 etapu:

1 DUYN Huub NED 168,8 km en 4:10:24
2 BOOM Lars NED 0:00:00
3 NEYENS Maarten BEL 0:00:02

4 CORNU Dominique BEL 0:00:02
5 POULHIES Stéphane FRA 0:00:20
6 ROELANDTS Jurgen BEL 0:00:20
7 SURAY Gilles BEL 0:00:20
8 DE BAAT Arjen NED 0:00:20
9 DIERCKX Kurt BEL 0:00:20
10 VERCAMMEN Joren BEL 0:00:20
11 MELEHS Olegs LAT 0:00:20
12 EIBEGGER Markus AUT 0:00:20
13 FLENS Rick NED 0:00:20
14 VAN AVERMAET Greg BEL 0:00:20
15 KOZONTCHUK Dmitriy RUS 0:00:20
16 ZAITSEV Alexey KAZ 0:00:20
17 MAES Nikolas BEL 0:00:20
18 GRACZYK Vincent FRA 0:00:20
19 VAN EMDEN Jos NED 0:00:20
20 SCHÄFER Stefan GER 0:00:20
21 DEVENYNS Dries BEL 0:00:20
22 DELFOSSE Sébastien BEL 0:00:20
23 VANDEWALLE Kristof BEL 0:00:20
24 SCHÄRER Simon SUI 0:00:20
25 VANDENBERGH Stijn BEL 0:00:20
26 JACOBS Pieter BEL 0:00:20
27 VAN KUIK Frank BEL 0:00:40
28 MARIEN Bert BEL 0:00:55
29 DEROO David FRA 0:02:21
30 CHERNYSHOV Ilya KAZ 0:02:21
[color=red]31 ŁADOSZ Michał POL 0:02:23
32 DE GREEF Francis BEL 0:02:25
33 TRAFELET Stefan SUI 0:02:25
34 SCHETS Steve BEL 0:02:25
35 MARTIN Tony GER 0:02:25
36 ENNEKENS Stijn BEL 0:02:25
37 SORENSEN Chris DEN 0:02:25
38 LEEZER Tom NED 0:02:25
39 PINEAU Cédric FRA 0:03:24
40 ROZE Artis LAT 0:03:45
41 CROWIN Sébastien BEL 0:03:47
42 ISTA Kevin BEL 0:03:47
43 ANTOMARCHI Julien FRA 0:03:47
44 PARDINI Olivier BEL 0:03:47
45 PIOLINE Renaud FRA 0:03:47
46 BEDDEGENOOTS Christophe BEL 0:03:47
47 JAUNET Anthony FRA 0:03:47
48 VANENDERT Jelle BEL 0:03:47
49 COPIN Fabien FRA 0:03:47
50 VAN DEN HOUTE Sven BEL 0:03:47
51 CAMMAERTS Edwig BEL 0:03:47
52 DESMET Joël BEL 0:03:47
53 DE LEENER Davy BEL 0:03:47
54 KIRCH Joë LUX 0:03:47
55 ZEN Jean-Philippe FRA 0:03:47
56 VAN AELBROECK Michiel BEL 0:03:47
57 POLEUNIS Glenn BEL 0:03:47
58 GNIOT Felix GER 0:03:47
59 DYMOVSKIKH Alexandr KAZ 0:03:47
60 LERNOULD Guillaume BEL 0:03:47
61 HERPOL Frederick BEL 0:03:47
62 LASIS Normunds LAT 0:03:47
63 DEVINE John USA 0:03:47
64 ROZIERS Jan BEL 0:03:47
65 LUKSEVICS Viesturs LAT 0:03:47
66 DEVILLERS Gilles BEL 0:03:47
67 DE KETELE Kenny BEL 0:03:47
68 HANSEN Christian Alex DEN 0:03:47
69 MEERSMAN Gianni BEL 0:03:47
70 PFINGSTEN Christoph GER 0:03:47
71 OOSTVOGELS Gert-Jan BEL 0:03:47
72 STAUDER Benjamin GER 0:03:47
73 DE POORTERE Ingmar BEL 0:03:47
74 VEINBERGS Toms LAT 0:03:47
75 MEDYANNIKOV Andrey KAZ 0:03:47
76 DE GENDT Thomas BEL 0:03:47
77 MARTINEK Pavel CZE 0:03:47
78 MURPHY John USA 0:03:47
79 OBRIST Gilbert SUI 0:03:47
80 MELIS Jasper BEL 0:03:47
81 GOURGUE Benjamin BEL 0:03:47
82 FROHN Florian GER 0:03:47
83 SARAMONTINS Aleksejs LAT 0:03:47
84 SPIRGI Remo SUI 0:03:47
85 NIETVELT Jeroen BEL 0:03:47
86 LEIB Jonas SUI 0:03:47
87 WOUTERS Anton BEL 0:03:47
88 CRANE Matthew USA 0:03:47
89 GRAF Andreas AUT 0:03:47
90 MORTENSEN Martin DEN 0:03:47
91 FRISCH Andreas DEN 0:03:47
92 FODER Daniel DEN 0:03:47
93 GOTTLIEB Morten DEN 0:03:47
94 BAK Glenn DEN 0:03:47
95 DYACHENKO Alexandr KAZ 0:03:47
96 LINET Pavel CZE 0:03:47
97 NOVAK Jan CZE 0:03:47
98 DONY Jean-Philippe BEL 0:03:47
99 GODFROID Jonathan BEL 0:04:03
100 GILLARDIN Christophe BEL 0:09:07
101 BUKI Istvan BEL 0:09:07
102 BROUSSE Paul FRA 0:09:07
103 MERTENS Tim BEL 0:09:07
104 OREGGIA Marco AUT 0:09:07
105 TAYLOR Zachary USA 0:09:07
106 BAIOLET Nicolas BEL 0:09:07
107 MARS Laurent BEL 0:09:07
108 EISAKS Guts LAT 0:09:07
109 SEELDRAEYERS Kevin BEL 0:09:07
110 DELY Julien FRA 0:10:42
111 SCHÜLER Daniel GER 0:10:42
112 DÜRAUER Norbert AUT 0:10:42
113 VAN DER SCHUEREN Kenny BEL 0:11:35
114 VAN WYMEERSCH Christopher BEL 0:11:54
115 LAHAUT Tony BEL 0:11:54
116 THUSTRUP Kasper DEN 0:19:51
117 DEBONNEZ Detlev BEL 0:19:59
118 COZZA Steven USA 0:20:00
119 VDOVINOV Vadim KAZ 0:20:00
120 SCHRÖGER Matthias AUT 0:20:00
121 GEENS Dimitri BEL 0:20:00
122 WIDMER Manuel SUI 0:32:09
123 SHELDON Deeny USA 0:32:09
124 DUTRANNOIS Samuël BEL 0:32:09
125 FREIVOLT Stefan SVK 0:32:28


#2

01/04/06
TOURNAI - MONT de L’Enclus

[color=blue]Wyniki 3 etapu:

1 KOZONTCHUK Dmitriy RUS RB3 121.9 km en 02:52:35
2 DUYN Huub NED RB3 00:00:09
3 NEYENS Maarten BEL BLV 00:00:11

4 BOOM Lars NED RB3 00:00:14
5 MELEHS Olegs LAT RBR 00:00:21
6 PIOLINE Renaud FRA FRA 00:00:26
7 EIBEGGER Markus AUT AUT 00:00:26
8 DEVENYNS Dries BEL BEV 00:00:30
9 ROELANDTS Jurgen BEL BLV 00:00:30
10 DEROO David FRA ROU 00:00:30
11 DEVINE John USA USA 00:00:30
12 VANDENBERGH Stijn BEL UBD 00:00:30
13 VAN AVERMAET Greg BEL BLV 00:00:30
14 SURAY Gilles BEL ATH 00:00:30
15 LEEZER Tom NED RB3 00:00:30
16 CORNU Dominique BEL BEL 00:00:30
17 FLENS Rick NED RB3 00:00:30
18 DESMET Joël BEL PCW 00:00:30
19 ROZE Artis LAT RBR 00:00:30
20 DE GREEF Francis BEL BLV 00:00:30
21 JACOBS Pieter BEL UBD 00:00:30
22 DE BAAT Arjen NED RB3 00:00:30
23 ROZIERS Jan BEL ABM 00:00:30
24 MARTINEK Pavel CZE TDL 00:00:45
25 SCHETS Steve BEL BEL 00:00:45
26 MEDYANNIKOV Andrey KAZ CAP 00:00:45
27 SCHÄFER Stefan GER GER 00:00:45
28 MELIS Jasper BEL BEV 00:00:45
29 DYMOVSKIKH Alexandr KAZ CAP 00:00:45
30 SCHÄRER Simon SUI SUI 00:00:45
31 NIETVELT Jeroen BEL UBD 00:00:45
32 VERCAMMEN Joren BEL PZC 00:00:45
33 HERPOL Frederick BEL ABM 00:00:45
34 FODER Daniel DEN DES 00:00:45
35 ISTA Kevin BEL ROU 00:00:45
36 DELFOSSE Sébastien BEL PCW 00:00:45
37 VAN DER SCHUEREN Kenny BEL PZC 00:01:02
38 MAES Nikolas BEL BEV 00:01:02
39 VANENDERT Jelle BEL BLV 00:01:02
40 BAK Glenn DEN UBD 00:01:02
41 STAUDER Benjamin GER GER 00:01:02
42 LUKSEVICS Viesturs LAT RBR 00:01:02
43 MORTENSEN Martin DEN ROU 00:01:16
44 FRISCH Andreas DEN DES 00:01:34
45 DEVILLERS Gilles BEL ATH 00:01:34
46 SARAMONTINS Aleksejs LAT RBR 00:01:41
47 PARDINI Olivier BEL ATH 00:01:41
48 COZZA Steven USA ABM 00:01:41
49 PINEAU Cédric FRA FRA 00:01:41
50 CAMMAERTS Edwig BEL WAL 00:01:41
51 ZAITSEV Alexey KAZ CAP 00:01:41
52 WIDMER Manuel SUI SUI 00:01:41
53 CRANE Matthew USA USA 00:01:41
54 WOUTERS Anton BEL PZC 00:01:41
55 LASIS Normunds LAT RBR 00:01:41
56 VANDEWALLE Kristof BEL BEV 00:01:41
57 LEIB Jonas SUI SUI 00:01:41
58 SPIRGI Remo SUI SUI 00:01:41
59 VAN AELBROECK Michiel BEL BEV 00:01:41
60 DONY Jean-Philippe BEL PCW 00:01:41
61 CROWIN Sébastien BEL PCW 00:01:41
62 VEINBERGS Toms LAT RBR 00:01:41
63 ZEN Jean-Philippe FRA ROU 00:01:41
64 MERTENS Tim BEL BEL 00:02:03
65 POULHIES Stéphane FRA FRA 00:02:03
66 PFINGSTEN Christoph GER GER 00:02:03
67 DE KETELE Kenny BEL BEL 00:02:03
68 MEERSMAN Gianni BEL BEV 00:02:14
69 ANTOMARCHI Julien FRA FRA 00:06:07
70 OBRIST Gilbert SUI SUI 00:07:21
71 BUKI Istvan BEL WAL 00:07:23
72 POLEUNIS Glenn BEL BLV 00:07:27
73 OOSTVOGELS Gert-Jan BEL UBD 00:07:27
74 BAIOLET Nicolas BEL ATH 00:07:27
75 SCHRÖGER Matthias AUT AUT 00:07:27
76 FROHN Florian GER GER 00:07:27
77 VAN DEN HOUTE Sven BEL BLV 00:07:27
78 SCHÜLER Daniel GER GER 00:07:27
79 EISAKS Guts LAT RBR 00:07:27
80 MARTIN Tony GER GER 00:07:27
81 MARIEN Bert BEL BEL 00:07:27
82 DE POORTERE Ingmar BEL BEL 00:07:27
83 DE GENDT Thomas BEL UBD 00:07:41
84 ENNEKENS Stijn BEL UBD 00:07:45
85 HANSEN Christian Alex DEN DES 00:11:04
86 MURPHY John USA USA 00:13:04
[color=red]87 ŁADOSZ Michał POL ROU 00:13:51
88 DÜRAUER Norbert AUT AUT 00:15:43
89 GOURGUE Benjamin BEL PCW 00:15:45
90 VAN EMDEN Jos NED RB3 00:16:40
91 TRAFELET Stefan SUI SUI 00:16:40
92 DELY Julien FRA BUR 00:16:40
93 DEBONNEZ Detlev BEL BUR 00:16:46
94 DUTRANNOIS Samuël BEL BUR 00:16:48
95 DYACHENKO Alexandr KAZ CAP 00:16:50
96 LINET Pavel CZE TDL 00:16:53
97 THUSTRUP Kasper DEN DES 00:16:53
98 NOVAK Jan CZE TDL 00:16:53
99 GNIOT Felix GER GER 00:16:53
100 VDOVINOV Vadim KAZ CAP 00:16:53
101 CHERNYSHOV Ilya KAZ CAP 00:16:53
102 FREIVOLT Stefan SVK TDL 00:16:53
103 VAN WYMEERSCH Christopher BEL BUR 00:16:53
104 GILLARDIN Christophe BEL ATH 00:16:53
105 MARS Laurent BEL ATH 00:16:53
106 COPIN Fabien FRA FRA 00:16:53
107 GOTTLIEB Morten DEN DES 00:16:53
108 SHELDON Deeny USA USA 00:16:53
109 GODFROID Jonathan BEL PCW 00:16:53
110 GRACZYK Vincent FRA FRA 00:16:53
111 BEDDEGENOOTS Christophe BEL PZC 00:16:53
112 BROUSSE Paul FRA ROU 00:16:53

[color=blue]Klasyfikacja po 3 etapach:

1 BOOM Lars NED RB3 07:13:09
2 DUYN Huub NED RB3 00:00:15
3 CORNU Dominique BEL BEL 00:00:38

4 NEYENS Maarten BEL BLV 00:00:45
5 KOZONTCHUK Dmitriy RUS RB3 00:00:53
6 FLENS Rick NED RB3 00:01:05
7 MELEHS Olegs LAT RBR 00:01:16
8 DEVENYNS Dries BEL BEV 00:01:29
9 JACOBS Pieter BEL UBD 00:01:34
10 VAN AVERMAET Greg BEL BLV 00:01:42
11 EIBEGGER Markus AUT AUT 00:01:45
12 DE BAAT Arjen NED RB3 00:01:48
13 SCHÄFER Stefan GER GER 00:01:54
14 SCHÄRER Simon SUI SUI 00:01:54
15 SURAY Gilles BEL ATH 00:01:56
16 VANDENBERGH Stijn BEL UBD 00:01:57
17 ROELANDTS Jurgen BEL BLV 00:02:00
18 VERCAMMEN Joren BEL PZC 00:02:09
19 MAES Nikolas BEL BEV 00:02:12
20 DELFOSSE Sébastien BEL PCW 00:02:22
21 VANDEWALLE Kristof BEL BEV 00:02:36
22 POULHIES Stéphane FRA FRA 00:03:18
23 ZAITSEV Alexey KAZ CAP 00:03:30
24 DE GREEF Francis BEL BLV 00:03:37
25 LEEZER Tom NED RB3 00:03:50
26 DEROO David FRA ROU 00:04:17
27 SCHETS Steve BEL BEL 00:04:25
28 ROZE Artis LAT RBR 00:05:11
29 ISTA Kevin BEL ROU 00:05:19
30 PIOLINE Renaud FRA FRA 00:05:26
31 VANENDERT Jelle BEL BLV 00:05:35
32 MORTENSEN Martin DEN ROU 00:05:36
33 DYMOVSKIKH Alexandr KAZ CAP 00:05:39
34 NIETVELT Jeroen BEL UBD 00:05:40
35 MELIS Jasper BEL BEV 00:05:47
36 DEVINE John USA USA 00:05:52
37 MEDYANNIKOV Andrey KAZ CAP 00:05:59
38 ROZIERS Jan BEL ABM 00:06:01
39 DESMET Joël BEL PCW 00:06:02
40 PINEAU Cédric FRA FRA 00:06:05
41 STAUDER Benjamin GER GER 00:06:06
42 HERPOL Frederick BEL ABM 00:06:09
43 CRANE Matthew USA USA 00:06:09
44 BAK Glenn DEN UBD 00:06:13
45 VAN AELBROECK Michiel BEL BEV 00:06:15
46 PARDINI Olivier BEL ATH 00:06:15
47 FODER Daniel DEN DES 00:06:30
48 FRISCH Andreas DEN DES 00:06:32
49 ZEN Jean-Philippe FRA ROU 00:06:32
50 DE KETELE Kenny BEL BEL 00:06:35
51 PFINGSTEN Christoph GER GER 00:06:36
52 SPIRGI Remo SUI SUI 00:06:37
53 WOUTERS Anton BEL PZC 00:06:40
54 LUKSEVICS Viesturs LAT RBR 00:06:44
55 MARTINEK Pavel CZE TDL 00:06:47
56 MEERSMAN Gianni BEL BEV 00:06:53
57 LEIB Jonas SUI SUI 00:06:55
58 SARAMONTINS Aleksejs LAT RBR 00:06:58
59 CAMMAERTS Edwig BEL WAL 00:06:59
60 LASIS Normunds LAT RBR 00:07:01
61 DEVILLERS Gilles BEL ATH 00:07:13
62 DONY Jean-Philippe BEL PCW 00:07:25
63 VEINBERGS Toms LAT RBR 00:07:30
64 CROWIN Sébastien BEL PCW 00:07:39
65 MARIEN Bert BEL BEL 00:10:19
66 MARTIN Tony GER GER 00:10:54
67 ENNEKENS Stijn BEL UBD 00:11:09
68 ANTOMARCHI Julien FRA FRA 00:11:16
69 DE POORTERE Ingmar BEL BEL 00:12:07
70 MERTENS Tim BEL BEL 00:12:12
71 OBRIST Gilbert SUI SUI 00:12:19
72 DE GENDT Thomas BEL UBD 00:12:22
73 VAN DEN HOUTE Sven BEL BLV 00:12:22
74 OOSTVOGELS Gert-Jan BEL UBD 00:12:30
75 FROHN Florian GER GER 00:12:37
76 POLEUNIS Glenn BEL BLV 00:13:01
77 VAN DER SCHUEREN Kenny BEL PZC 00:14:03
78 HANSEN Christian Alex DEN DES 00:16:23
[color=red]79 LADOSZ Michal POL ROU 00:17:07
80 VAN EMDEN Jos NED RB3 00:17:23
81 GRACZYK Vincent FRA FRA 00:17:58
82 MURPHY John USA USA 00:17:59
83 EISAKS Guts LAT RBR 00:18:11
84 BUKI Istvan BEL WAL 00:18:21
85 BAIOLET Nicolas BEL ATH 00:18:27
86 SCHÜLER Daniel GER GER 00:19:23
87 TRAFELET Stefan SUI SUI 00:20:11
88 CHERNYSHOV Ilya KAZ CAP 00:20:29
89 GOURGUE Benjamin BEL PCW 00:21:10
90 GOTTLIEB Morten DEN DES 00:21:39
91 GNIOT Felix GER GER 00:21:55
92 COPIN Fabien FRA FRA 00:22:12
93 DYACHENKO Alexandr KAZ CAP 00:22:13
94 GODFROID Jonathan BEL PCW 00:22:24
95 COZZA Steven USA ABM 00:22:33
96 BEDDEGENOOTS Christophe BEL PZC 00:22:48
97 NOVAK Jan CZE TDL 00:23:04
98 LINET Pavel CZE TDL 00:23:14
99 BROUSSE Paul FRA ROU 00:27:55
100 GILLARDIN Christophe BEL ATH 00:27:59
101 MARS Laurent BEL ATH 00:28:02
102 DÜRAUER Norbert AUT AUT 00:28:32
103 DELY Julien FRA BUR 00:29:26
104 SCHRÖGER Matthias AUT AUT 00:29:37
105 VAN WYMEERSCH Christopher BEL BUR 00:31:08
106 WIDMER Manuel SUI SUI 00:35:25
107 THUSTRUP Kasper DEN DES 00:37:54
108 VDOVINOV Vadim KAZ CAP 00:38:53
109 DEBONNEZ Detlev BEL BUR 00:39:10
110 FREIVOLT Stefan SVK TDL 00:51:21
111 DUTRANNOIS Samuël BEL BUR 00:51:34
112 SHELDON Deeny USA USA 00:52:15


#3

[color=blue]2 etap: VIEUX-LEUZE - VIEUX-LEUZE (jazda na czas)

1 BOOM Lars NED RB3 8,4 km en 10:02
2 CORNU Dominique BEL BEL 00:00:14
3 FLENS Rick NED RB3 00:00:23

4 DUYN Huub NED RB3 00:00:30
5 VAN EMDEN Jos NED RB3 00:00:31
6 MORTENSEN Martin DEN ROU 00:00:41
7 VANDEWALLE Kristof BEL BEV 00:00:43
8 MELEHS Olegs LAT RBR 00:00:43
9 DEVENYNS Dries BEL BEV 00:00:47
10 NEYENS Maarten BEL BLV 00:00:48
11 CRANE Matthew USA USA 00:00:49
12 DE GREEF Francis BEL BLV 00:00:50
13 KOZONTCHUK Dmitriy RUS RB3 00:00:51
14 JACOBS Pieter BEL UBD 00:00:52
15 DE KETELE Kenny BEL BEL 00:00:53
16 GRACZYK Vincent FRA FRA 00:00:53
17 PFINGSTEN Christoph GER GER 00:00:54
18 VANENDERT Jelle BEL BLV 00:00:54
19 ISTA Kevin BEL ROU 00:00:55
20 VAN AELBROECK Michiel BEL BEV 00:00:55

[color=red]30 LADOSZ Michal POL ROU 00:01:01

[color=blue]4 etap: CHATEAU DE BELŒIL - FRASNES- LEZ-BUISSENAL

1 KOZONTCHUK Dmitriy RUS RB3 153,6 km en 04:02:16
2 BOOM Lars NED RB3 00:00:00
3 DELFOSSE Sébastien BEL PCW 00:00:34

4 MARTIN Tony GER GER 00:00:37
5 VAN AVERMAET Greg BEL BLV 00:01:11
6 DUYN Huub NED RB3 00:01:40
7 NEYENS Maarten BEL BLV 00:01:40
8 CORNU Dominique BEL BEL 00:01:40
9 SURAY Gilles BEL ATH 00:01:40
10 MELEHS Olegs LAT RBR 00:01:40
11 ROELANDTS Jurgen BEL BLV 00:01:45
12 SCHÄRER Simon SUI SUI 00:01:45
13 FLENS Rick NED RB3 00:01:45
14 DE GREEF Francis BEL BLV 00:01:45
15 DEVINE John USA USA 00:01:45
16 SARAMONTINS Aleksejs LAT RBR 00:01:45
17 DE BAAT Arjen NED RB3 00:01:45
18 LEEZER Tom NED RB3 00:01:45
19 DEVENYNS Dries BEL BEV 00:01:45
20 VAN EMDEN Jos NED RB3 00:01:45

[color=red]ab LADOSZ Michal POL ROU

[b][color=blue]Klasyfikacja Generalna wyścigu:

1 BOOM Lars NED RB3 11:15:19
2 KOZONTCHUK Dmitriy RUS RB3 00:00:49
3 DUYN Huub NED RB3 00:02:01[/b]
4 CORNU Dominique BEL BEL 00:02:24
5 NEYENS Maarten BEL BLV 00:02:31
6 FLENS Rick NED RB3 00:02:56
7 DELFOSSE Sébastien BEL PCW 00:02:58
8 VAN AVERMAET Greg BEL BLV 00:02:59
9 MELEHS Olegs LAT RBR 00:03:02
10 DEVENYNS Dries BEL BEV 00:03:20
11 EIBEGGER Markus AUT AUT 00:03:36
12 DE BAAT Arjen NED RB3 00:03:39
13 SURAY Gilles BEL ATH 00:03:42
14 SCHÄRER Simon SUI SUI 00:03:45
15 ROELANDTS Jurgen BEL BLV 00:03:51
16 DE GREEF Francis BEL BLV 00:05:28
17 LEEZER Tom NED RB3 00:05:41
18 DEVINE John USA USA 00:07:43
19 SARAMONTINS Aleksejs LAT RBR 00:08:49
20 JACOBS Pieter BEL UBD 00:09:22
21 DYMOVSKIKH Alexandr KAZ CAP 00:09:28
22 MORTENSEN Martin DEN ROU 00:09:29
23 DEVILLERS Gilles BEL ATH 00:11:02
24 MARTIN Tony GER GER 00:11:37
25 VANDEWALLE Kristof BEL BEV 00:11:41
26 DESMET Joël BEL PCW 00:13:50
27 SCHÄFER Stefan GER GER 00:14:15
28 VANDENBERGH Stijn BEL UBD 00:14:18
29 VERCAMMEN Joren BEL PZC 00:14:30
30 MAES Nikolas BEL BEV 00:14:33
31 ROZE Artis LAT RBR 00:14:46
32 MEDYANNIKOV Andrey KAZ CAP 00:15:08
33 FRISCH Andreas DEN DES 00:15:37
34 ZAITSEV Alexey KAZ CAP 00:15:51
35 VEINBERGS Toms LAT RBR 00:16:35
36 SCHETS Steve BEL BEL 00:16:46
37 ISTA Kevin BEL ROU 00:17:40
38 PIOLINE Renaud FRA FRA 00:17:47
39 MELIS Jasper BEL BEV 00:18:08
40 ROZIERS Jan BEL ABM 00:18:22
41 HERPOL Frederick BEL ABM 00:18:30
42 PFINGSTEN Christoph GER GER 00:18:57
43 VAN EMDEN Jos NED RB3 00:19:14
44 VAN DER SCHUEREN Kenny BEL PZC 00:19:43
45 LUKSEVICS Viesturs LAT RBR 00:21:19
46 LEIB Jonas SUI SUI 00:21:30
47 CAMMAERTS Edwig BEL WAL 00:21:34
48 LASIS Normunds LAT RBR 00:21:36
49 MARIEN Bert BEL BEL 00:22:40
50 POLEUNIS Glenn BEL BLV 00:25:22
51 OBRIST Gilbert SUI SUI 00:26:54
52 TRAFELET Stefan SUI SUI 00:32:32
53 GNIOT Felix GER GER 00:34:16
54 PARDINI Olivier BEL ATH 00:34:24
55 DYACHENKO Alexandr KAZ CAP 00:34:44
56 COZZA Steven USA ABM 00:34:54
57 GODFROID Jonathan BEL PCW 00:36:59
58 BROUSSE Paul FRA ROU 00:40:30
59 EISAKS Guts LAT RBR 00:45:17
60 BUKI Istvan BEL WAL 00:46:30
61 WIDMER Manuel SUI SUI 00:47:46
62 GOURGUE Benjamin BEL PCW 00:49:19
63 VDOVINOV Vadim KAZ CAP 00:53:28
64 DELY Julien FRA BUR 00:57:35
65 VAN WYMEERSCH Christopher BEL BUR 00:59:17
66 DEBONNEZ Detlev BEL BUR 01:07:19
67 FREIVOLT Stefan SVK TDL 01:19:30