Liczba forumowiczów

Oglądam sobie statystyki forum i widzę, że praktycznie wszyscy forumowicze oglądają transmisje wyścigów. O ile jeszcze ok. 15 jest trochę ludzi zalogowanych i piszących, to od 16 do 18 właściwie plaża i pustki…

Wot, ciekawostka. Jak mi się uda to wrzucę wykres na poparcie mych słów.

znaczy kierunek jest słuszny :slight_smile:

Ja zaglądam dość często, ale loguję się jedynie wtedy, gdy chcę coś napisać.
Inna sprawa, że nawet jeśli nie ma wyścigów, to lepiej spędzić popołudniowe godziny w inny sposób, niż przed komputerem. Że o przejażdżce nie wspomnę…

W moim zaś przypadku godziny przeciętnie: 16-17 to pora na uszlachetnianie się (podobno praca uszlachetnia), zaś w kolejnych godzinach zjadam obiadek, sprawdzam pocztę i ponaglany natarczywym szczekaniem zabieram mojego gryzonia na spacerek lub wywożę go na łąkę by się wyszalał.

Ekhm! kto ogląda ten ogląda …tylko, że trzeba mieć “satelite” lub jakąś “kablufke” :wink: …stąd ja należę najwyraźniej do mniejszości na tym forum :unamused:
Pozdrawiam

Ja też nie mam satelity :cry: Dlatego bardzo sie cieszę, ze mogę w TdP oglądać w TVP. I nawet mogę słuchać tych zabójczych komentarzy :wink:

A w czasie transmisji Vuelty to najcześciej jestem na forum, czytam też live coverage na cyclingnews lub eurosporcie.

Więc jest nas już Kosa dwóch :slight_smile:

jest nas trzech ale ja poprostu nie mam czasu oglądac wyścigów,tylko w soboty i niedziele mam czas na oglądanie bo bardzo dużo godzin pracuję, a jak oglądam to tylko na eurosporcie bo tylko tam leci kolarstwo :slight_smile: ale liczy się to że po pracy poświęcamy tak dużo czasu na tak piękny sport :slight_smile:

To gwoli ciekawostki statystyki tego forum w formie graficznej:

Przepraszam ze nieco partyzancką formę, ale dziś nie mam czasu na więcej. Obiecuję jednak poprawę i zrobienie tego porządnie.
Wykresy aktualizują się co ok. 1h

fajne wykresy,ale prosił bym o Polską wersję językową :slight_smile:

Oj, polskie literki mi się wywalają na RRDTool-u, więc wyciąłem. Chyba jeszcze nagłówki zostały, ale to poprawię.

Polskim literkom w programowaniu mówimy stanowcze NIE :slight_smile:

A tak poważnie - zobaczę, co da się zrobić z tymi znaczkami, jakby co zastosuję manewr po polsku, ale bez ogonków"

Jakbym to byly profile etapow to bylo by pieknie :mrgreen: , ciekawe statystyki