licznik "pomocy"

witajcie
myśleliście żeby wprowadzić na forum coś takiego jak licznik pomocy? polegało by to na tym ze jak ktoś by pomógł to dostawał by jeden punkt od tej osoby która potrzebowała by tej pomocy. myślę ze sprawdziło by sie to. dla nowych użytkowników nie znających forum było by to przydatne.
a w zamian za to zlikwidować licznik napisanych postów. lub ewentualnie zostawić go i jako dodatkowo wprowadzić moja propozycje. pisałem w tej sprawie do Naczelnego ale nie doczekałem się odpowiedzi wiec postanowiłem założyć ten temat. ciekawy jestem co myślicie o tym

Nie widzę potrzeby takiej zmiany.
Twoja propozycja brzmi trochę jak błaganie: “zróbcie coś, bo nikt nie chce mi pomóc”. Jak masz jakiś problem, to zawsze znajdzie się kto, kto ci (i każdemu innemu użytkownikowi) udzieli pomocy czy podeśle link do strony, gdzie sam znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości.

Była o tym mowa już :p

Ja zawsze służe pomocą, tak jak pewnie pozostali moderatorzy.

Kolego mylisz pojęcia forum a strona szosa.rowery.org to co innego :neutral:

To naprawdę takie ważne? Jak będziesz miał 10 mniej na liczniku niż rzeczywiście napisałeś, to coś się stanie? :wink:

jak każde forum to też ma brylujących na nim “zawodników”, dla których jest to okazja do popisania się elokwencją, wiedzą czy też ilością popełninych błędów ortograficznych, i z takiej właśnie wewnętrznej potrzeby zaistnienia mamy ten wątek a także narzekanie na to że licznik postów nie działa…
wg mnie forum jest po to by wymieniać informacje, poglądy, czasem się spierać a nie po to by mieć najlepszy “overkill” postów czy też punktów za pomaganie. Howgh!

Zgadzm się z tobą w 100% nie chodzi oto by mieć mnóstwo postów lecz oto żeby wymieniać między sobą poglądy. Ja należe do grupy która popełnia mnóstwo błędów he :blush:

Może już pora pójść w jakość, a nie ilość? :smiley: