Liege - Bastogne - Liege


#1

No widzę, że jeszcze nie ma tematu o tym wyścigu. Na kogo stawiacie? Ja myślę, że będzie podobnie jak rok temu, bo ci sami zawodnicy są mocni, tj. Valverde, Cunego, Di Luca, Bettini, Boogerd, no i dochodzi do tego jeszcze dwójka z Gerolsteiner, czyli Rebellin i Schumacher. Zapowiada się ciekawy wyścig, początek transmisji na EuroSporcie o 14:50.


#2

Mineralni górą !! oprócz Schumachera i Rebelina stawiam na Wegmanna :smiling_imp: , a jeżeli ktoś inny to może Bettinni :slight_smile:


#3

może sylwek czymś nas zaskoczy,a co do faworytów dodał bym może Ricco, a czarny koń to ten david lopez garcia heh pewnie i tak na valverde pojedzie ale miło by było jak by się w dziesiątce znalaz :slight_smile:


#4

Brawo dla Sylwka, tak ładnie pracował na Damiano! :wink:


#5

ale i tak zbyt wiele Damiano to nie dało. 8,31 straty to chyba nie to czego oczekiwał Szmyd. Bardzo ładnie uciekał Schumacher ale zaczął ucieczkę 10km za wcześnie. Coś Disco Boys ostatnio zawodzą :frowning:


#6

Schumacher 10 km później pewnie by się nie oderwał. A Szmyd jechał na Cunego, więc strata do zwycięzcy nie jest taka ważna. Ważne, żeby pięknie Giro nam pojechał. :wink: