Logowanie

Nie wiem, czy problem dotyczy mnie czy wszystkich userów. Co parę minut forum mnie wylogowuje i muszę się na powrót logować, by coś napisać.
To wkurzające, bo to ponowne zalogowanie wykasowuje mi całego posta, którego w międzyczasie wpisuję w okienko do wysłania.
Wcześniej takie rzeczy się nie działy. Proszę o naprawienie tego.

Logowanie na tym forum od wielu miesięcy przypomina cyrk :smiley:

Bossie, czy klikasz “zapamiętaj mnie”?

E: może dostałeś karę za rasizm i próbę puczu? :smiley: :smiley:

Przeczyść catche i ciastka przeglądarki. :wink:

No dzięki :slight_smile: Przeczyścić to ja sobie mogę buty, przynajmniej wiem, gdzie stoją. :wink:

Jednak lepiej je wyczyścić. :slight_smile:

W mozilli klikasz to menu w prawym górnym - opcje - prywatnosc - wyczysć całą bieżącą historię - zaznaczasz wszystko.
W chrome jak wyżej menu - więcej narzędzi - wyczyść dane przeglądania.

Tylku tutaj to ja bym raczej zrobił odwrotnie - patrząc na to jak jest u mnie to właśnie dlatego Cię wylogowuje, bo nie zapisują Ci się ciasteczka. Więc zamiast je kasować trzeba by je zostawić :stuck_out_tongue: Być może masz w opcjach, żeby nie zapisywał ciasteczek. Ja mam podobnie i działa tylko kliknięcie przy logowaniu opcji “zapamiętaj mnie”. Wtedy póki nie opuszczę przeglądarki jestem zalogowany. Dlatego ponawiam pytanie czy zaznaczasz tę opcję przy logowaniu?

Dzięki :slight_smile: Już OK :slight_smile:

Jak mi się kiedyś tak przytrafiało, to dawałem wstecz, zazwyczaj była treść, więc ją kopiowałem i następnie od nowa posta dodawałem… mnie za to denerwują te zmiany hasła, straszna porażka.

No własnie, gdy dawałem wstecz treść znikała :smiley: