Maja Włoszczowska

sport.wp.pl/kat,10435,title,Wlos … caid=1adb2

canadiancyclist.com/races10/ … /index.htm

Galeria z dobrymi zdjęciami z Mś.

youtube.com/watch?v=9zhBODfW … re=related

Maja u Wojewódzkiego :slight_smile:

Ale miała sukienkę na Gali Mistrzów sportu, gdzie odbierała nagrodę za zajęcie 4 miejsca w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej na najlepszego polskiego sportowca roku 2010! Wymiękłem.
PS: Tzn. właśnie nie wymiękłem, to nieadekwatne słowo.

Maja to się zrobi fajna dupa jka skonczy karierę i troche przytuje tak z 5-6 kg. Teraz to chudzinka niej ale wiadomo jest sportowcem zawodowym.

Tompoz

W przypadku tej wypowiedzi zgadzam się z tobą w całkowicie :slight_smile:

Bardzo mi miłó. A czytaliście ostatnie posty Mai tam padło takie zdanie że z moim Pawełkiem cos tma robiła. Maja ma chyba chłopa na stałe… teraz pytanie czy jej moc generowana na progu beztlenowym od tego wzrośnie czy zmaleje.

Tompoz

Ja bym bardziej martwił się o moc Pawełka… :wink:

Przemka jak już a nie Pawełka :slight_smile: co nie zmienia faktu że (widząc wzajemne czułości na balu mistrzów) o moc trzeba sie zacząć martwić :wink:

Nie pozostaje nam nic innego jak liczyć iż regularne życie ( w tym to intymne ) przyczyni się do wzrostu generowanej mocy przez Nasza Maje z np. 300 watt na indywidualnym progu beztlenowym do 320 watt.

Tompoz

P.s. Jurgen dał mi ostrzezenie o wartości 2 pkt. za powiedzenie Mai komplemnetu. ale chłopak jest młody jeszcze i nie wie że dojrzał akobieta świadoma swej sexualności potrafi dobrze przyjac komplement powiedziany po męsku z testosteronem w tle

Tompoz
Mogłeś napisać fajna laska. :wink:

jaka laska Maja to już dojrzała kobieta 27 letnia a nie laska.

Tompoz

Oj nieładnie wytykać wiek kobiecie :unamused:

oho, ciekawa dyskusja rozgorzała :slight_smile: No cóż, Maja to piękna kobieta, a każdy na to piękno ma inne określenie, każdy widzi to inaczej. Oby tylko obyło się bez wulgaryzmów :slight_smile:
A piękna kobieta jest świadoma swojego wieku i potrafi to skrupulatnie wykorzystać :wink:

sport.pl/celebrities/1,10158 … a_sie.html

Maja po pierwszym okrążeniu na ME zajmuje 2 miejsce.
Przegrywa jedynie z Norweżką Dahle o 23s. Razem z Polką jadą dwie Słowenki i jedna Włoszka reszta ma już stratę powyżej 13s do Polki.

I druga na mecie. Brawo :slight_smile:

Gratulacje dla Mai ! Świetny wynik.

ok. już poprawiłem, spojrzałem na wyniki online i wydawało mi się, że to są już ostateczne …sorry

No i oczywiście na 29er :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

Ale pech, Włoszczowska złapała kapcia w Champery i raczej nie obroni mistrzostwa.

No faktycznie, ale medal będzie, kto nie ogląda niech szybko TVP sport włącza