Maja Włoszczowska

2 ale myśle że gdyby nie defekt to by wygrala z Kanadyjka

gratrulacjre

Tompoz

fairwheelbikes.com/cycling-blog/ … endar.html a tu Maja w nieco innym (fajniejszym) wydaniu.

Tego nikt nie wie bo Kanadyjka 2 ostatnie okrążenia nie jechała na 100%.

No nie od dziś wiadomo że dobrą nogę ma nie tylko na zawodach

Widzicie nie tylko Contador walczy o zwycięstwo !! Jak Włoszczowska złapała ‘kapcia’ C. Pendrel także bardzo mocno przyspieszyła. Nikt nie krzyczy jakie to niesportowe !!

Tak swoją drogą co do tego kapcia gdzieś okolo tygodnia dwóch przed mistrzostwami w TVP sport był program pokazujący pracę mechanika Włoszczowskiej i ekipy CCC i tak zapadły mi jego słowa w pamięć że jeszcze nigdy nie było problemów technicznych, szkoda że pierwsze na mistrzostwach, ale i tak czapki z głów pięknie wywalczone srebro chyba najbardziej niedocenianej polskiej medalistki olimpijskiej

myślę że jechała i jej obóz dawał jej znak że z 1 minuty zrobiło się nagle 35 sekund.

Tompoz

Maja moze byc jedyna polska nadzieja na zloto na igrzyskach w Londynie.

twoja wypowiedz świadczy że nie mas zbladego pojecia o zdolnościach Mai i charakterystyce trasy wLondynie.

Tompoz

A Ty jak zwykle musisz się Tompoz czepiać i atakować skoro tylko Ci się nie spodoba co kto napisał…

Może jedyną nie jest, ale na pewno na nią liczymy najbardziej… Charakterystyka trasy w tym przypadku wydaje mi się nie będzie miała znaczenia. Liczy się to co siedzi w głowie, a Maja na pewno marzy o złocie i jestem przekonany, że jest w stanie je zdobyć :wink:

to trasy w
Londynie Maja musi przybrać 1-2 kg masy mieśniowej by generowac wieksza moc na płakim

Tompoz

Kurczę Tompoz, to może od razu zasugeruj, że ma zajść w ciążę i to najlepiej z Tobą :wink:
Mówisz tak jakbyś był jej osobistym trenerem i dokładnie wiedział czego Maja potrzebuje.
A Ty pewnie nawet nie siedziałeś nigdy na rowerze mtb
Pozdrawiam
Adam

Spokojnie Marek Galiński ją odpowiednio pokieruje i będzie dobrze. Współpracują z sobą już od takiego czasu, że znają się dobrze.

Maja jedzie znakomicie, zanosi się na medal MŚ, obecnie prowadzi razem z Francuzką Bresset. Minęły już półmetek.

Ostatnie okrążenie i razem z Francuzką mają 25 sekund przewagi.

live.redbull.tv/events/272/uci-m … xco-women/

Mamy srebro, gratulacje :slight_smile:

Glosujcie na Majke futurecompetitions.com/readerpoll2013/

Teraz kolej na prezentację kandydatury Maji z Włoszczowej w Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Roku 2014. Czyli to będzie jutro lub pojutrze po wiadomościach sportowych na TVP1.

Jutro w programie Uwaga! na tvn o 19:45 będzie o Mai Włoszczowskiej

Co przeskrobała? :stuck_out_tongue: