Małopolski Wyścig Górski

bedzie relacja z tego wyścigu??

Hehe, ja moge Wam zdac mala, subiektywna relacje, bo startuje w tym wyscigu :smiley:

Raczej nie - nie mam wolnego redaktora na ten wyścig, a poza tym trzeba zająć się w tym czasie paroma innymi, równie ważnymi sprawami.

Najbliższe wyścigi to Puchar Uzdrowisk Karpackich oraz Memoriał Łasaka.

a gdzie startuje Puchar Uzdrowisk??

[size=75][ Dodano: Pon 30 Lip, 2007 13:51 ][/size]
prosze podajcie wyniki po Mazovii!!

Muszę przyznać, że nie wiem. Ale postaram się dziś to ustalić…

A nie ma?? Wal jak w dym do Hru - on był do końca na wyścigu…

Będę jutro na rynku w Krakowie, a w czwartek planuję stanąć gdzieś po drodze i robić zdjęcia więc napiszę conieco o wyścigu i zapodam parę fotek, jak sie uda.

Naczelny start jest w… chyba IWONICZU więc u mine w domu.

Możliwe, dzisiaj jest Kryterium Uliczne w Krakowie, jutro wyścig Srebrny Pierścień Krakowa, który nie zalicza się do MWG.

Jutro jest już 1 etap. chyba??

A start to do Pucharu Uzdrowisk Karpackich!!

Masz rację, moja pomyłka :slight_smile: jutro jest 1 etap ze świątnik górnych do spytkowic a dzisiaj jest Kryterium o Złoty Pierścień Krakowa

kryterium za nami, wygral Tomek Kiendys z CCC, cale pudlo wogole dla CCC bo na 2 miejscu Lisowicz a na 3 Szaniawski. o punkty na rundach walczyl jeszcze zaradny i sapa ale nie dali rady “cyckom”. pare fotek dorzuce pozniej :slight_smile:

kto dojechał w 1 grupie?? Sa gdzieś pełne wyniki??

mwg.info.pl/index.php?wyscig=&id=5

Super jedzie Komar, ale wygra cały wyścig Romanik!!

Niestety sie pomyliles, wyscig wygral Komar. A mi udalo sie ukonczyc :slight_smile:

czesc Arek,
jechales MWG??
w jakim teamie startowales, bylem na starcie w Jordanowie (bo to moje okolice) i tak z ciekawosci pytam w jakim teamie jechales?
pozdrawiam

arek bardzo dobrze sie zaprezentowal w tym wyscigu
wiem bo mu kibicowalismy na najtrudniejszych dzisiejszych premiach gorskich
jechal super pomimo mlodego wieku - 1 rok orlika

tak trzymaj.

prosze o podanie miejsca 7 i 8 koncowo

Niestety matti, mam komunikaty z I i II etapu, a z trzeciego juz nie wzialem. Powinny jednak niedlugo ukazac sie na stronce: www.mwg.info.pl

Co do samego wyscigu to bez dwoch zdan okazal sie bardzo ciezki, zreszta zgodnie z przewidywaniami. Udalo mi sie ukonczyc ostatecznie na 28. miejscu w generalce i 10. w orlikach, czyli powyzej oczekiwan (zalozeniem bylo samo ukonczenie). Do wyscigu wystartowalo ponad 90 zawodnikow a ukonczylo 50. Selekcja bardzo duza, przycznily sie do tego zarowno ciezka trasa (wymagajace wzniesienia) jak i pogoda (na dwoch etapach caly czas padal deszcz). Ogolnie jestem jednak bardzo zadowolony, wyscig jednak sie skonczyl i trzeba sie przygotowywac do kolejnych. Na przyklad Puchar Uzdrowisk Karpackich juz w ten weekend :smiley:

No ja tez bede w Pucharze Uzdrowisk. W jakiej grupie pojedziesz moze porozmawiamy na starcie lub na mecie??