MARIO DAJCUE MU SZANSĘ

i ja znowu zaczynam ale panowie i panie chyba chłopaka wszyscy znają ma wiedzę młody wiek.epanie naczelny i panie tomaszu to jest brylant tego forum i mysle ze trzeba tego brylanta zrobic ba diamęt a sorki całej władzy z temat bezsensowny dla was :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Pią 07 Lip, 2006 00:39 ][/size]
i sorki za błędy w posowni i gubienie liter :sunglasses:

[size=75][ Dodano: Pią 07 Lip, 2006 00:45 ][/size]
i znowu mały problem bede miał ale warto było dla chłopaka z wiedzą

Dobrze, bo ja nie wiem więc spytam - osssso choodziii?

Przetłumacz mi powyższe na polski a postaram się pomóc…

chłopak poddał się w przedbiegach, nie wiem czemu najpierw z nim nie porozmawiasz?

Poddał, może niekoniecznie… TomAsz w mailu napisałem, że nie znam sie na tych wszystkich programach i na językach obcych. Pytam się tylko, na co się mogę Szosie przydać :question:

Odpisałem Ci wczoraj na maila.

Przykro mi, TomAszu, ale ostatnią wiadomość mailową od Ciebie otrzymałem 5 lipca, a więc przedwczoraj z pytaniem, gdzie ja sam dla siebie widzę miejsce na Szosie…

zgadza sie, moze chcesz zostac moderatorem forum? - [forums.rowery.org/t/moderatorzy/1213/1)

poza tym mozesz pisac teksty. jezeli masz cos interesujacego do przekazania, spróbuj cos przygotowac.

Hmmm… Tylko co :question: Może by tak się przyszykować na Vueltę :mrgreen: Albo na jakiś inny wyścig i mam kilka takich w planie :smiley: Chodzi mi więc o zapowiedzi wyścigów :slight_smile: A może by tak przygotować coś o Paco Mancebo, bo podobno karierę kończy i ew. o Janie Ullrichu, bo też może już skończy z cyclingiem… Tu mam na myśli przypomnienie karier obu tych górali :slight_smile:

Wow, to teraz tak wyglądaja rozmowy o prace??:slight_smile:

@ Sabkaaa
Zią wyluzuj, w 4 dni sobie nastukałeś tyle postów. Ale musze cie rozczarować nie da sie później ilości postów wymienić na gustowny gadzecik z naszego folderu reklamowego:)

Szkoda że ilość postów nie decyduje o tej sławietnej polówce, ale trzeba przyznać że przez ostatni tydzień Sebkaaa rządzi :mrgreen:

Ja chyba też będę wysoko, jeżeli chodzi o posty w tym tygodniu :mrgreen:

Sorry za OT

Będzie brązowy medal po pokonaniu Szwabów

Mario, zauważyłem, że kibicujesz Klödenowi. A nie wiesz, że to też “Szwab”;)? Na przyszłość dałbym sobie spokój z takimi tekstami… Nie ma się co później dziwić, że ichnia prasa takie rzeczy o Polakach wypisuje. Oni przynajmniej jakieś (słabe bo słabe) powody mają…

No dobra :stuck_out_tongue: Ale futbol i kolarstwo to dwa inne światy. Z niemieckich kolarzy lubię Jana, Andiego i wielu innych, ale nie za bardzo piłkarzy. A pozatym Niemcy grają dziś z Portugalią, moją ulubioną reprezentacją piłkarską. Tak ogólnie to nie mam nic do Niemców :mrgreen:

no sobri przydała by się ta słynna potówka :smiley:

Mario jak TomAsz proponuje Ci zebys cos przygotowal, a Ty sam nie wiesz co jestes w stanie, to ja nie za bardzo widze takiego publicyste. Jakos nie wierze w dziennikarza, ktory do napisania tekstu przygotowuje sie od lipca do wrzesnia (Vuelta).

Smieszy mnie natomiast nabijanie jak najwiekszej ilosci postow. Sztuka dla sztuki …
Ale to juz uwaga nie tylko do Ciebie oczywiscie.

Z tą Vueltą to tylko taka propozycja. A co do mojego stosunku do Niemców to już wspominałem o tym wyżej. Tych, których uraziłem określeniem na Niemców ‘‘Szwaby’’ przepraszam :slight_smile: Biję się w pierś za ten incydent.
A co do ilości postów napisanych na mojej klawiaturze :slight_smile: Lubię się wpisywać na tym forum bardzo często i cieszy mnie, że mogę wymieniać swoje poglądy na temat kolarstwa z innymi zapaleńcami tej dyscypliny.