Maści

Witam
Pytam z ludzkiej ciekawości : jakich maści rozgrzewających używacie podczas np. wyścigów ?
Sam do tej pory stosowałem tradycyjnego bengay’a, ale zauważyłem, że jest on niezbyt wystarczający…czego używacie, czy jest to ogólno-dostępne i co możecie ewentualnie polecić.

w zeszłym sezonie bengay/extrastrong, a wczoraj i dziś przed treningiem końska maść [ziolowe] mocno rozgrzewa…

Ja mogę polecić produkty Sixtusa, przed startem SportCreme. Wielu kolarzy go stosuje, ja też jestem zadowolony z jego działania.

Podepne się pod temat maści:
Czy stosujecie coś przedd treningami lub zawodami na “pampersa”???..

…w jednym filmie masarzysta nawalił Zabelowi mase jakiegoś kremu na wkładke w skodenkach…

o to moze i ja zapytam skoro mowa o spodenkach, czym smarujecie? bo ja uzywam masci alantal, ale na tylek, nie spodenki, i srednio jestem zadowolony…

Jeśli chodzi o maści, to tylko i wyłącznie WINDOSE :wink: przed startem i treningiem sprawdza się warm-up, a wysiedzieć na siodełku pozwala mi skin protector. Czasem używam też detoxu po ciężkich treningach i jak czuję, że mięśnie tego potrzebują. Jest jeszcze fajna maść asepty na obtarcia, ale trzeba jej zacząć używać ok miesiąc przed sezonem i kiepsko to cenowo wychodzi :neutral_face:
Windosy można dostać tutaj roweryjumar.pl/

Hej, a jakie maści stosujecie po treningach?

hey laura a mam pytanko na jak dlugo takie opakowanie warm-up’a ci starcza? bo zastanawiam sie nad kupnek ale nie wiem czy to oplacalne jest bo dosyc droga ta masc
pozdrowionka

hmm… to zależy, czy się używa tylko na zawody, czy też podczas treningu. Ja Używam jej przed każdym treningiem na kolana i w weekendy sobota-niedziela smaruję całe nogi. Starcza mi wtedy na ok 1,5-2 miesiące, ale ja sobie jej nie żałuję :stuck_out_tongue: napisz na gg 1297902 może załatwię Ci to taniej :wink:

No właśnie ja nie stosuje żadnych maści, ale w najbliższej przyszłości zaczynam:). Do tej pory zdarzały mi się siniaki, bóle stawów i jakoś to zawsze przebolałam. Teraz jednak stwierdzam, że niepotrzebnie się męczyć jeśli jest coś takiego jak maść czy żel. Zastanawiałam się ostatnio długo jaki by wybrać, trochę o tym czytałam i wydaje mi się, że Dermentol może być skuteczny. Spróbuje i się przekonam.

Koledzy polecam maści QOLEUM / cyklomania.pl/index.php?k66, … port-care/.
Według mnie tańsze i skuteczniejsze od SIXTUSA.
Tam jest wszystko co trzeba i aktualnie jest spora obniżka.

Fastum- również dobra na stłuczenia,ale pewnie ilu użytkowników forum,tyle różnych opinii i to normalna sprawa. Polecam ja również obrzęki i zaczerwienienia na skórze,do tej pory jeszcze mnie nie zwiodła.