Mazovia Tour 2007

Panowie, gdzie żeście się łaciny uczyli.
Primo w tym przypadku w dosłownym tłumaczeniu oznacza “najpierw”, secundo zaś już “po drugie”. Jest to łacińska forma wyliczenia, gdzie mamy: primo, secundo, tertio, quarto, quinto, sexto, septimo, octo, nono, decimo, undecimo, duodecimo, decimo tertio, decimo quarto, decimo quinto, etc.

Ergo nie doszukujcie się błędó tam, gdzie go nie ma i nie czyhajcie tak na moje potknięcia, lepiej dbajcie o swoje. Bowiem “errare humanum est”, jeno byle nie za często i niezbyt dotkliwie :mrgreen:

No, jeśli miałaś na myśli hru, to ja bym z chęcią dołączył.
A prowadzenie tych relacji to naprawdę ciężki kawałek chleba i fajnie, że choć ktoś to docenia.

A od jutra hru zostaje tam biedny sam. Trzymajcie za niego kciuki i wybaczajcie ew. potknięcia, albowiem wyścig należy do ciężkich także dla nas…

Prowadzicie SUPER tylko wczoraj nie wiedziałem co się w tej czasówce dzieje który w klasyfikacji jedzie itp.

No, organizator zrobił numer i puszczał zawodników co 30" - w takich odstępach trudno jest śledzić wyniki i pisać podsumowania.

Ale część live’a do czasówek jest teraz przepisywana, będzie o wiele lepiej…

relacje z etapów wyścigu dookoła Mazowsza sa superowskie i nie mam im nic do zarzucenia. sama wczoraj widzialam jak wiele pracy musza wlozyc nasi reporterzy by przekazac nam informacje z wyscigu na biezaco :slight_smile:
czekam na dalsze relacje i trzymam kciuki!!!
Jestem pewna, że Hru sobei poradzi, choc z pewnoscią pomoc Naczelnego byla nieoceniona!!

To teraz czekamy na zdjęcia :blush:

Trwa najwazniejszy obecnie odbywający siwe wyscig w kalendarzu UCI. Trzymajmy kciuki za naszych mam nadzieje czystych kolarzy :question:

[size=75][ Dodano: Czw 26 Lip, 2007 14:40 ][/size]
Bravo Zaradny 3 etapy z 4 tego nie osiagnie zaden BOONEN itp

[size=75][ Dodano: Czw 26 Lip, 2007 14:41 ][/size]
do tego wygrał w najwazniejszym obecnie odbywajacym sie wyścigu!!

Jak wrócę znad morza, gdzie wyjeżdżam jeszcze dziś, to wrzucę wszystkie moje zdjęcia z etapów 1-3 + prolog. Sporo tego będzie :slight_smile:

łukasz jak byś był w okolicach Gdyni to możesz dać znać byśmy poszli na jakieś piwko lub Pepsi :slight_smile: hi i bym tobie pokazał Gdynie

Sebkaaa a jak wpadnie Naczelny na dopingu ???

Poza tym napisał, że będzie w Gdańsku, a tak naprawdę pewnie jest gdzieś w Toskanii :mrgreen:

A może jednak w Meksyku :question: :mrgreen: Np. w stanie Chihuahua :smiley:

Jak łukasz będzie w Gdańsku zawsze może dać znac i mozemy sobie pogadać :slight_smile:

Bravo Zaradny 3 etapy z 4 tego nie osiagnie zaden BOONEN itp

Matti, nie przesadzaj :wink: . O ile dobrze pamiętam, taki Petacchi wygrał niegdyś wszystkie (czyli 5 albo 6) etapy w jednym z niemieckich wyścigów (dookoła Saksoni czy jakos tak)…

Tylko zaradny startuje w wyścigu, a Petacchi w … no wlasnie, a poza tym Włoch nie jest przypadkiem na dopingu??

Będę Koszalin - Kołobrzeg i okolice, bardziej na zachód, zdecydowanie bliżej Świnoujścia…

Tylko zaradny startuje w wyścigu, a Petacchi w …

No nie w tym, ale w wyścigach startował :wink: . Nawet w tych większej klasy niz Zaradny :stuck_out_tongue: .

a poza tym Włoch nie jest przypadkiem na dopingu??

Na razie nie…

No próbują go za wszelką cenę wyplątać a jak bedzie zobaczymy

Znacie miejsca Polaków na 1 etapie Brixia Tour??

Pozdrawiam z Kołobrzegu :wink: :stuck_out_tongue:

Sory za ot. :stuck_out_tongue:

WESOLY i jego postawilem!!

To jutro okaże się czy ten Wesoły będzie faktycznie taki wesoły po zakończeniu wyścigu. Według mnie może mieć z tym kłopoty…