Mediolan-San Remo

No jak ma zachwycać, skoro nie zachwyca :wink:

przecież to napisałem :smiley:

mysle, ze Nibali musialby stanac na glowie, zeby odjechac Cancellarze, a finiszu wiadomo kto jest szybszy.
niemniej nie pogniewalbym sie, gdyby tak sie stalo.

to im chyba wyszlo najlepiej.

oj tam, Suarez, Laengen czy Morkov to niezli kolarze :wink:

pollo, jak w tym momencie stoja akcje Chenga Ji :smiley: ?

Przykro, że nie złapałeś kontekstu…A do matury się gotuj, bo a nuż będzie pytanie z Gombrowicza.

Tymczasem Liquigas bierze się do roboty.

Cóż za ironia. Kontekst pierwsza klasa, a odwołanie do Bladaczki jest po prostu jak najbardziej na miejscu :wink:

Grzdylu nie martw się o moją maturę, nie ma to w moim przypadku znaczenia co będzie na polskim.

Jak będziesz miłą 29% to ciekawe, czy też nie będzie miało znaczenia :slight_smile: (życzę oczywiście 100)

Lefevere mowi o tym, ze dobrze by bylo, gdyby Ciolek byl z Boonenem na ostatnich metrach. Moze sie powtorze, ale kurcze, Ciolek nie tak dawno naprawde mial byc drugim Zabelem, to nie zaden Gerdemann czy inny dmuchany talent. To on mial seryjnie wygrywac takie wyscigi.

La Manie
zbliza sie moment, ktory zadecydowal o losach wyscigu rok temu.

I Cava ma kłopoty.

Macie może stream z brytyjskiego eurosportu?

traci 1:39, chyba po ptokach

naewt jak odrobi, to ciezko sobie wyobrazic, zeby dal rade Cipresse i Poggio.

[size=75][ Dodano: Sob 17 Mar, 2012 15:14 ][/size]
sports-livez.com/channel/ch-8.php

powinien jeszcze dojść do peletonu, Eisel zasuwa niesamowicie, ale nie wróży mu to dobrze przed poggio…

Ciekawe, kto taki uważał Cave za faworyta??
Bo ja od początku skazywałem go na porażkę. Już 90 km do mety ma problemy i ( raczej ) tego nie odrobi.
W 2009 miał po prostu fuksa, ze mu się udało. To nie jest kolarz, który potrafi podjeżdżać, choćby nawet na najmniejszych górkach. Taka prawda :smiley:.

Oczywiście trzymam kciuki za Cancellare, ale po cichu licze na van Avermaeta, który Primavery jeszcze nie wygrał :smiley:.
On musi wykorzystywać takie okazje, jak brak Hushovda w składzie, czy raczej niezbyt dobrą jeszcze formę Gilbeta ( i Ballana z resztą też ). Bo później ( prawdopodobnie ) niestety będzie musiał oddać im pozycję liderów…

baj baj Cav, wiecie może co sie stało z kolarzem Colombia, nie dobrze to wygląda?

no właśnie co za kraksa bo dopiero włączyłem???

folie termiczne, aparat tlenowy, duzo ludzi - wyglada fatalnie, az mi sie rece trzesa. i jeszcze ten murek obok…

Let us all hope. #MSR RT @inrng: Italian TV’s @adestefanoRai reports “Quintero is better than the TV images look”

To jest forum w języku polskim.

ludzie się o człowieka martwią, a ten mi z takim tekstem…

A dlaczego ludzie się o człowieka martwią, bo wiesz, ja tylko po naszemu, a po angielsku to ja znam tylko “łopate tu dej”?

Reassuring news seems to do well with Quintero. He’d regained consciousness and his team manager have recognized. The paramedics were just a precaution particularly careful with the fallen rider.

Czyli chyba wszystko OK

Grzdylu to masz problem. Użyj sobie translatora.