Menadżer kolarski 2009

Od dziś można zakupić nowego menadżera kolarskiego na 2009 rok poniżej podam link gdzie można dokonać zakupu

amazonka.pl/sport-20625357/m … 6734.bhtml

osobiście dziś złożyłem zamówienie koszt przesyłki z Kurierem wyniósł mnie 40 zł

Trzeba będzie kupić :wink:

A w Menadżerze Kolarskim 2008 wszystko mi działało normalnie, ale pewnego dnia się coś zepsuło i przy wczytywaniu się etapu trwa to bardzo długo, a do tego (co najgorsze) nie widać kolarzy na trasie tylko słychać sam komentarz i muszę rozgrywać etapy na “czuja” i trwają one bardzo długo … :angry: Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić ?

Ja poczekam aż będzie w media markt :p

no proste przeinstaluj grę usuń wszystko łącznie z plikami w moich dokumetach i zainstaluj od nowa grę

Ja żeby kupic w Media Markt muszę jechać do gdańska a mi się nie chce pozatym nie ma jeszcze w sklepach empikach itd nowego menadżera tylko własnie na amazonce

P.S można złozyć tańsze zamówienie i będzie ono wynosić 36 zł ale na gre będzie trzeba czekac w granicach 3 do 5 dni

dało to tyle, że wczytuje się nieźle, ale kolarzy i tak nie widać :angry:

A ile potrzeba mieć wolnego miejsca na dysku C ?
Mi menadżer 2008 strasznie przerywa i normalnie mogę pograć tylko w tor , ale czy to kwestia wolnego miejsca na dysku C ? Gra wymaga 2 GB a ja mam zazwyczaj między 500MB a 1GB…

Nowa edycja gry działa na tym samym, lecz zoptymalizowanym silniku graficznym co część poprzednia, więc powinna działać płynniej. Gra zajmuje ponad 3GB na dowolnie wybranym dysku. Dochodzi do tego tzw. cache, który można wyłączyć, ale standardowo zajmuje 0,5GB na dysku C.

Czytałem gdzies ze zajmuje 2 GB

Pewnie przeczytałeś to w wymaganiach sprzętowych podawanych przez polskiego wydawcę:

A tutaj wymagania podawane przez producenta gry:

Prawie identyczne :stuck_out_tongue:

spróbuj przesymulować etap i zagraj następny

a i nie zapomnij patcha zainstalować no i najlepiej bazę na 2009 rok gdzie jedzie choćby Armstrong najlepsza bazą jest baza DBV 2.1 chce również zaznaczyć iż najpierw musisz zainstalować bazę DBV 2.0

Jeśli wygląda to tak: img229.imageshack.us/img229/8718/pcm0002pk7.jpg oznaczałoby, że masz za starą kartę graficzną. Ale taki problem nie pojawiłby się z dnia na dzień :confused:

wygląda to bardzo podobnie… hmm znaczy się wszystko teraz ładnie działa płynnie, ale zamiast kolarzy są takie zielone duże kółka i nad nimi tylko napisy kto to jest … zawodnika nie widać … no i właśnie z dnia na dzień mi się tak zrobiło… :cry: teraz nie mogę sobie pograć w moją ulubioną grę oprócz FM nawet :cry:

co to za baza z Armstrongiem i bez Ullricha :wink:

To baza na 2009 rok terazniejsza :slight_smile: pozatym zawiodłem sie kuriera z gra dziś nie było oby jutro był bo do poniedziałku bedeczekał :frowning:

[size=75][ Dodano: Sro 08 Lip, 2009 21:11 ][/size]
Jestem mile zaskoczony nowym menadżerem to po kolei :

  • jeżeli chodzi o grafikę trzeba przyznać jest lepsza i gra płynniej pracuje
  • zmiany uległy również kontrakty ze sponsorami gdyż teraz to nie my szukamy sponsorów lecz sponsorzy nas do tego każdy sponsor ma jakiś swój priorytetowy wyścig np Milan-Sanremo i jeżeli spełnimy oczekiwania sponsora dostajemy dodatkową kasę a wysokość tej kasy sami sobie ustalamy oceniając swoje możliwości zajęcia miejsca w wyścigu im lepsze tym większa premia
  • trenerzy mogą trenować po 8 kolarzy ze skutecznością na poziomie : wspaniały co jest wielkim plusem gdyż nie trzeba zatrudniać 5 czy 6 trenerów wystarczy teraz 3 do 4 trenerów i przez to zaoszczędzamy pieniądze. A i podzielili trenerów na specjalności mamy teraz trenerów którzy trenują sprinterów górali itd
  • jeżeli chodzi o finanse nie mamy potężnego budżetu jak w poprzedniej wersji tylko otrzymujemy pieniądze co miesiąc i jest to o wiele lepsze rozwiązanie. druga sprawa to nie zabierają nam kasy za przedłużanie kontraktów

Minusy

  • ogólny obraz gry podczas ścigania mało widoczny pasek z możliwościami danego kolarza i wogóle wszystko mało widoczne
  • jazda na czas - nie ma podanych różnic miedzy jadącym kolarzem przed tobą jak również za tobą a to bardzo pomagało w rozłożeniu sił
  • Jak zwykle Statystyki kolarzy
  • symulacja etapu kolarze w formie z wysokimi atrybutami dosyć często i gęsto zajmują odległe lokaty co może doprowadzić do białej gorączki
  • miałem nadzieje że upłynni się wgrywanie kolejnych dni ale nic w tej kwestii nie zrobiono i potrafi zacinać na minute przeskok na kolejny dzień no i im dalej jesteśmy z naszą karierą tym dłużej to trwa

Na razie na tyle jak sobie coś jeszcze przypomnę to postaram się to dodać

Moje pytanie a propos gry brzmi tak:
Czy gra potrzebuje większych wymagań niż PCM2008 ?
Poprzednia część chodzi mi na najniższych detalach i czasami się zacina…
Czy jest szansa, że 2009 będzie chodziło chociaż tak samo jak 2008?

Nie chcę wydawać kasy na grę tylko po to, że nie da się w nią grać na moim PC…

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :wink:

Hmmm jest duża szansa że może uda się tobie pograć powiedz jaki masz sprzęt dokładnie to tobie powiem.

A i przy okazji się pochwale jaki ja mam sprzęt Core i7 920 2,67 GHZ karta graficzna Zotac Gtx 295 RAM 6 Giga DDR 3 zasilacz 750 KW trochę spory no i płyta główna Asusa

U mnie wygląda to tak:

Sempron 1,8GHz, 512 RAM karta graficzna ATI Radeon 9500 128mb…

Wymagania minimalnie za małe, ale 2008 chodzi bez miast, kibiców, cieni i na najniższych detalach. Na domyślnej kamerze nawet rzadko ścina :stuck_out_tongue: Na polach elizejskich nawet mogłem bez żadnego ścinania pokręcić kamerą ^^

raczej gra nie pójdzie ale spróbuj może się myle

jak 2008 chodził to 2009 też pójdzie.

Więc tak. Nabyłem grę, ale pojawia się kolejny problem… Zainstalowałem w Sobotę.
Włączyłem, pokazały się te dwie reklamy Cyanide i drugiej firmy, po czym wyskoczył błąd i gra się nie włączyła.
Postanowiłem odinstalować i zainstalować grę na nowo. Zadziałało. Gra się włączyła i przejechałem sobie jeden etap na Mont Ventoux… Wszystko fajnie. Wyłączyłem.
Dzisiaj Postanowiłem zaktualizować bazę danych. Ściągnąłem bazę z oryginalnymi nazwami drużyn, strojami i nazwiskami kolarzy.
Chciałem włączyć grę i znowu to samo co na początku. Reklamy i błąd…
Dodam na wszelki wypadek, że mam taki sam problem z innymi grami na tym PC, ale PCM 2008 włącza się bez problemów…
Co może to powodować?