Michał Kwiatkowski

Kwiato nie jest góralem więc jego pomoc w dalszej części wyścigu tak czy siak byłaby ograniczona, choć na początku etapów oczywiście możliwa. Z drugiej strony jeśli zrobią z niego drugiego Thomasa szalejącego w jednodniówkach i holującego Frooma do końca górskich etapów to może też powinniśmy się cieszyć :wink:

Co myślicie? Bo ja myślę, że porównanie mocno przesadzone; z jednej strony mamy Michała z zawodów, z drugiej z reklamówki i to nam nie mówi nic poza tym, że na reklamie to fajnie wygląda

Pomijając wszystko inne, te ciemne barwy coraz bardziej zaczynają mi się podobać :slight_smile:

Będzie tyrać na Froomiego i nie mam złudzeń, że będzie innaczej, skajowcy lubią kontrolować wyścigi. Bardzo jestem ciekaw czy Michał znaczny progres jazdy w górach w przeciągu 2-3 lat, osobiście jestem sceptycznie nastawiony z drugiej strony jak by się stał takim Valverde nie miał bym nic przeciwko.

Zrobili go bardziej aero - będzie szybszy :smiley: To właśnie te marginal gains.

Michał razem z Thomasem i Landą poprawiali pozycje na welodromie na Majorce.
youtube.com/watch?time_cont … kqeGlG26ug

Kwiato nie jedzie w Algarve :/ Szkoda bo może nie być gotowy na PN w 100% Z drugiej strony moze teraz szczyt formy przyjdzie na Ardeny :slight_smile:

Oby! Choć nie ukrywam, że już mocno czekałem na ten start w jego wykonaniu :frowning:

Ktoś zna wiosenne plany startowe Kwiatka? Jedzie w końcu P-N czy Tirreno? A może w ogóle nie jedzie? Dziwny ten początek sezonu.

Nic nie wiadomo konkretnie, na Stravie widać, że trenuje normalnie w Hiszpanii. Patrząc na skład, jaki wstępnie awizuje Sky na ten wyścig to wydaje się, że jeżeli tylko będzie zdrowy w pełni to pojedzie, bo sprawia to wrażenie grupki ludzi, która jedzie tam na “dotarcie”.

Kwiato jest lepszy niż Chuck Norris. Wystartuje jednocześnie w PN i TA (wg PCS) :wink:

Może pojedzie tylko prolog na PN, wycofa się i potem od razu do Włoch? :wink:

Jeśli pojedzie prolog PN, nie może już jechać Tirenno, takie są przepisy, chyba że UCI pozwoli, ale na to nie ma szans

To samo wczoraj rano stwierdziłem :slight_smile:
Chuck jednak wymięka :stuck_out_tongue: Kwiato rulez :exclamation:

Tylko przeszedł do SKY i od razu cuda się dzieją :smiley:

Może go sklonowali? [FEARFUL FACE]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Kiwato jedzie Strade Bianche i Tirreno: teamsky.com/teamsky/home/art … AlPDxAX.97

Szykują się ciekawe wyścigi. Zwykle Kwiato o tej porze roku jest w świetnej formie. W Tirreno powinno być w tym roku łatwiej niż w P-N jeśli zamierza powalczyć. To co straci na górskim etapie może odrobić w w ITT i w TTT z pomocą Wasyla. No i Strade Bianche które bardzo mu odpowiada. Ehh… byle do weekendu :stuck_out_tongue:

Cóż, tak jak się w większości spodziewaliśmy. Kwiatek traci swoje atuty, a nic nie wiadomo o wyeliminowaniu “słabości”. Miejmy nadzieję, że w górach jest jakaś poprawa, bo póki co nie mieliśmy się okazji przekonać, jak jest. Może to panikowanie nieuzasadnione, bo super forma ma być jakoś za miesiąc, ale póki co nie wygląda to dobrze. Dzisiejsza czasówka bardzo słaba i tak to trzeba ocenić.

No rzeczywiście. Dobrze nie było, ale pamiętajmy, że w Sky wraz z utratą masy wzrastała prędkość na czasówkach :slight_smile: Teraz przed Michałem MSR, czyli pierwszy cel sezonu.