Michał Kwiatkowski

Schodzę po piwko do sklepu z browarami craftowymi, a tu naprzeciw rzeczonego sklepu, w hotelu na toruńskiej starówce odbywa się wesele Michała :). Wszystkiego dobrego Mistrzu. Cały dzisiejszy asortyment poświęcam na Twoje Zdrowie :slight_smile:

9 polubień

To może tłumaczyć tegoroczny zjazd formy. Ja pamięta, też miałem stresa podczas ostatnich miesięcy wolności :smile:

Nie wiem czemu ale myślałem że Michał jest już żonaty, bo na livach podczas TdF często o niej wspominał, a to że ma 29 lat potęgowało takie wrażenie.

Czyżby hotel Gromada z tą krzyżacką knajpą, dawniej Zajazd Staropolski? Mieszkałem tam wiosną parę dni i chyba taki sklep widziałem. :slightly_smiling_face:

Nie, hotel Nicolaus na ul. Ducha Świętego.

1 polubienie

Przechodziłem 2 tygodnie temu obok tej ulicy :smiley: . Pewnie Michał tego nie przeczyta ale życzę mu jak najlepszego i najdłuższego pożycia małżeńskiego.

Michałowi wszelkiej pomyślności i tylu ślubów, ile zechce. :slightly_smiling_face:
A ten hotel to za wysokie progi i inny target, więc nie znałem. Tam mają carpaccio GLUTEN FREE w knajpie, czujecie dramat? :yum:

Kurde ; czytalem to troche zmeczony i przeczytalem : zycia pozamalzenskiego :joy:

Z tego co można zobaczyć na social mediach to Kwiatek spędza miesiąc miodowy w Japonii… z Chrisem Froomem :wink:

A jeszcze przedwczoraj fotografował się z Kempą we Warszawie…

Towarzystwo:

Kwiato karateka

Niby taki zmeczony opowoadal ze jego organizm potrzebuje przerwy ale na jakies durne pokazowki
za kasę w Japoni to chetny i pojechal zamiast wypoczywac po sezonie bo listopad to tak naprawde jedyny miesiac gdzie kolarz moze wyluzować

Zmiana czasu dlugie loty i w nastepnym sezonie bedie znowu gadal ze zmeczony i wypalony …

1 polubienie

A moze ta pokazowka wynika z kontraktu? Sa na obozie w Japonii i sponsor wymaga zeby wystapili w kilku eventach. To nic nadzwyczajnego w obecnych czasach. Piłkarze po ciezkim sezonie tez jeżdżą po Chinach i Japonii bo tam świetnie się sprzedają klubowe gadżety.

No mam nadzieje, że Kwiato wypocznie przed nastepnym sezonem. Jeżeli rzeczywiście Ineos celuje w 3 GT jego praca jako gregario będzie nieoceniona😉

A kiedy Ineos nie celował w 3 GT przed startem sezonu? :smiley:

1 polubienie

Ale teraz maja realne szanse!
Maja czterech zwycięzców GT wiec to najlepsza okazja!

Ja myślę że teraz to oni celują w dublety już…

1 polubienie

Bernal zgarnie Giro i Vueltę a Thomas lub Froome weźmie Tour. To bardzo prawdopodobny scenariusz. A jeśli chodzi o Kwiato to tak… na jednym TdF będzie pomocnikiem ale jest przecież cała wiosna. Do ogolenia są Strade Bianche, Mediolan-San Remo, Ardeny, pewnie jeszcze współliderowanie w jakiejś tygodniówce. A wszystkim malkonentom, którzy zaraz napiszą, że przecież na wiosnę Sagan, Alaphilipe czy Van der Poel będą za mocni polecam przeglądnięcie palmares Kwiato. Mam też nadzieję, że wróci mocny lipcowy Kwiato i po pracy na Tourze będzie na igrzyskach w takiej formie w jakiej był kiedy wygrywał San Sebastian.

Michał opowiada o tym i o przyszłym sezonie.

2 polubienia