Mieliście dzisiaj problem z szosą???

Ja od rana próbowałem wejść na szosę i udało mi się dopiero około 15.30. Pojawiał się jakiś komunikat o złym serwerze czy coś koło tego :stuck_out_tongue: Mieliście podobny problem, czy tylko u mnie coś jest nie tak :question:

miałem to samo też dopiero teraz się wbiłem

Też miałem ten problem. Już od ok. 2 w nocy nie dało się wejść na szosa.rowery.org

Wynika z tego, ze każdy miał (ja też).

Myślę, że nasz operator techniczny, mr. Naczelny, jak przyjdzie to poda przyczynę awarii.

I ja miałem ten sam problem :stuck_out_tongue:

juz ok. 0.00 nie mozna było się połączyc…

O 23.17 na serwerze spalił się dysk. Pomimo stosowania RAIDa o 00:47 serwer przeszedł w tryb awaryjny, bowiem uszkodzenie w elektronice dysku groziło kontrolerowi.

Dziś o 14.52 przywróciliśmy działanie serwera, choć miał on później jeszcze parominutowe przestoje w związku z prowadzeniem prac porządkowych.

Hmmm nie wiem czy u wszystkich tak jest, ale ja co dziś próbuję wysłać post to wyskakuje taki komunikat:

O dziwno post dochodzi i pojawia się na forum.

Hmm… kiedyś już chyba miałem podobny problem do Twojego Quibo, ale to było całkiem dawno i zdarzyło sie tylko jednego dnia (ale kilka razy).

Quibo, nie znam takiego problemu. I co więcej - nie mam po nim śladu w logach!

Hmmm dziwne… może to coś u mnie (chodz na innych forach wszystko bylo ok). Dobra będe wszystko obserwowal i jak sie znow cos pojawi to dam znac.

Ps. ciekawe czy przy wyslaniu tego posta bedzie ok :stuck_out_tongue:

Ps2. wyslal sie normalnie… może to była jakaś chwilowa niedyzpozycyjność połączenia z serwerkiem szosy.

dziwna sprawa mam ten sam problem co Quibo przy wysyłaniu wiadomości

Ran into problems sending Mail. Response: 535 Error: authentication failed

[size=75][ Dodano: Sob 26 Sie, 2006 00:42 ][/size]
o już post się pojawił po chwili

Posprawdzam co w serwerze pocztowym piszczy…