Mistrzostwa Krajowe

Grzdylu

1. Grabsch
2. Mesjasz Martin +11"
3. Voigt +1’15"

Nie mogłeś się powstrzymać :wink: ?

no tak, ale tylko na czasówkach

już ma ich, jak dobrze liczę, 48…

cqranking.com/men/asp/gen/Vi … ?year=2009

Tu macie dokładnie ile kto wygrał

Contador startuje ze startu wspólnego?

a nie wiecej? przed czy jakos na poczatku TdS mieli ponad 40… a teraz 6 tytulow, a w TdS wygrali 5 etapow…

cqranking.com/men/asp/gen/ri … derid=9811

na tego zawodnika trzeba będzie uważać za kilka lat

6 w ITT w Hiszpanii + dobry góral to może być nowy Contador

z columbią zgadza się, można sobie dodać kilka zwycięstw i wyjdzie :arrow_right: [url=http://forums.rowery.org/t/tajemnica-sukcesu-teamu-columbia-az-42-zwyciestw/11547/1]

brawo mrozowcy:
44. Mroz Continental Team CONT 5 :smiley:
nie zauważyłem…
i jeszcze jedno: gdyby nie nasz niemiec (fajnie brzmi :slight_smile: ), to miche miałoby zerowy dorobek…

z tego, co mi wiadomo to nie; w czasówce chciał przetestować nowy rower treka
tak dopisuję i dopisuję, ale columbia jest fantastyczna: 14 różnych zwycięzców:
KIRCHEN Kim
EISEL Bernhard
GRABSCH Bert
SIUTSOU Kanstantsin
PINOTTI Marco
ALBASINI Michael
BOASSON HAGEN Edvald
MARTIN Tony
LÖVKVIST Thomas
RABON Frantisek
HENDERSON Gregory
CAVENDISH Mark
GREIPEL André
ROGERS Michael

CCC jeszcze bardziej w górze, na 13 miejscu

Czy ktoś umie mi powiedzieć dlaczego Fabian podjął taką decyzję?

  1. Stwierdził, że woli wygrywać nowe wyścigi, niż co rok te same.
  2. Mogło mu się to nie zgadzać z planami treningowymi.
  3. Nie chciał ryzykować głupiej kontuzji przed Tour de France ( :mrgreen: )

Miałem kłopoty z wejściem na forum, więc dopiero teraz mogę wyrazić swoją radość z podwójnego sukcesu Columbii na czasówce :wink: Bert nie dał się przegonić Martinowi i pokazał, że nadal stać go na wiele :wink: Oby tak dalej Panowie :mrgreen:

W Norwegii K-A. Arvesen. Niezła forma przed TdF: Srebro na czas i Złoto ze startu wspólnego.

Tymczasem w Kazachstanie wstyd dla Astany. Najpierw na czas Mizurow, teraz Fofonow ze startu wspólnego.

Mizurow to dobry rzemieslnik (gory, czasowki), ale jako ze 36-letni to juz miejsce w naszpikowanej gwiazdami Astanie nie znalazl. Fofonow jezdzilby u Bruyneela w tym roku, gdyby nie jakas tam masc z internetu. Mysle, ze na MS bedzie zmotywowany jak nigdy.

Dziś dobry dzień dla Saxo - W Szwecji Marcus Ljungqvist.

w Rosji po raz kolejny Iwanow. A czasowke wygral z ponad minutowa przewaga nad Ignatiewem mlody Artem Owieczkin- 10. w MS U23 w ITT (w zeszlym roku w Rosji zajal 23. miejsce).

w hiszpanskiej czasowce warto podkreslic niezla jazde Mancebo. 4. miejsce i tylko 1:50 do Contadora.

W Niemczech jednak nie Wegmann. Mistrzem na rok 2009 został Martin Reimer z Cervelo.

Natomiast nie zobaczymy koszulki mistrza Francji na Tourze. Wygrał Dimitri Champion z grupy Bretagne - Schuller.

W Bretanii euforia. Dimitri Champion mistrzem Francji. Uciekł 4 kilometry przed metą dwójce kolarzy - Anthony Geslin i Anthony Roux. Kapitalna, jak zwykle we Francji podczas mistrzostw kraju trasa z dwoma trudnymi podjazdami.

Prawdziwe szaleństwo. Całe podium to młode perspektywiczne chlopaki.

Włochy:

  1. Pozzato
  2. Cunego
  3. Paolini

W Szwajcarii Canellara oddał jedną koszulkę, ale zyskał inną:

  1. Cancellara
  2. Frank
  3. Frei

Piti będzie musiał przemalować rower.
Hiszpania:

  1. Rubén Plaza (Liberty)
  2. Tino Zaballa (Paredes)
  3. Mikel Astarloza (Euskaltel-Euskadi)
  4. Alejandro Valverde (Caisse d’Epargne)
  5. Igor Antón (Euskaltel-Euskadi)

Bardzo ciekawy wyścig. Atakowali i Anton, i Astarloza, i Zaballa. Dzisiaj dwa tytuły dla Liberty Seguros.

Tymczasem kolejny tytuł dla Saxo.
Dania:

  1. Breschel
  2. CA Soerensen
  3. Höj

W Holandii weteran Moerenhout:

1 Moerenhout
2. van Hummel
3. van Leijzen

W Belgii Boonen po fascynującym sprincie z kilkunastoosobowej grupki.

Dwa zdania ode mnie. Cieszę się bardzo na mistrza w wykonaniu Boonena. Mistrz Włoch to Pippo… ale będzie się działo u makaronów. Nikt go nie lubi, wszyscy krzywo patrzą, a on będzie w krajowej koszulce jezdził. Ale im utarł nosa. Tylko ta Katiusha. Ciekawe jak jego paszport?

A Andy mistrzem Luksemburgu :slight_smile: Zawsze to Frank jeździł w narodowej koszulce, a teraz kolej na młodszego Schlecka.