Mistrzostwa Polski 2013 Elita

Rok temu Kwiatek był słabszy. Ja wolę żeby Michał był MP ponieważ nie przegrywa z np.Rabottinim jak M.Bodnar. Po drugie świetnie Michał będzie wyglął w koszulce MP . Po trzecie będzie bardzo widoczny na trasie 4 etapu TDF a przy tym będzie dobrze reklamował Polskę za granicą.Po czwarte w Cannonadale mistrzowie krajowi mają brzydkie koszulki lub ich nie mają jak Bodnar. Po piąte jest najlepszym polskim czasowcem.Po szóste bardzo go lubię.

Aktualnie jest 34C w cieniu , słonce, niebo bezchmurne i wiaterek z płd/wschodu.
Patrząc na kamerki poraża mnie liczba kibiców :slight_smile:. Szkoda że nie rozgrywają tego później, jak pisałem w innym miejscu.

pamiętasz o mnie ?

Tompoz

No na starcie wspólnym to powinno być dużo kibiców. Sam bym się wybrał ale nie mam jak dojechać Tam.

Pewnie że pamietam :slight_smile: ale dzisiaj niestety jestem jakieś 30km od Ślęży którą widzę z okna.

Kwiatek jedzie bardzo dobrze w okolicach półmetka ma już około minuty nad Bodnarem M., który jedzie ciut wolniej od brata Łukasza.

nie wiem komu wierzyć, na konkurencyjnym serwisie pojawiło się takie info:

“Gorąca informacja z Sobótki! Na półmetku wyścigu na czas elity mężczyzn, Maciej Bodnar (Cannondale Pro Cycling) wyprzedza o 15 sekund Michała Kwiatkowskiego (OPQS). Póki co, po brązowy medal jedzie Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice).”

Tak pomyliłem się o minutę :smiley: Z moich wyliczeń, po 30 minutach jazdy 10s straty Kwiatka.

Bodnar najwyraźniej w formie !

Jest na styk, ale chyba Bodnar wygrał

Jak to możliwe, że Kwiatek może przegrać z gościem w tak słabej formie?

Nieoficjalne podium:

  1. Maciej Bodnar (Cannondale) 49:30
  2. Michał Kwiatkowski (Omega Pharma Quick Step) 49:35
  3. Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) 51:23

A kto powiedział, że Bodnar jest w słabej formie? To, że słabo pojechał czasówkę na Delfinacie, nie świadczy o formie, ale o tym, że słabo pojechał czasówkę. Na innych etapach kręcił dobrze, jest w składzie na Tour, więc forma musi się zgadzać.

Może jakaś choroba Kwiatka bo na delfinacie dołożył sporo Bodnarowi , chociaż z drugiej strony Body jest w stanie pojechać wyborną czasówkę. No nic poczekamy na wypowiedzi medalistów.

PFFF, żenada.

Kolejny wyścig na czas :

Kwiatek w okolicach pierwszej dziesiątki
Bodnar koło setki

Niech lepiej Bodnar odda tą koszulkę Kwiatkowi. :smiley:

To jest czasówka na MP a nie podczas etapówki. Dyspozycja dnia mogła zadecydować. Do tego dziś mocno wiało.

No dlaczego ma oddać ; dlatego ze dla niektórych Kwiatkowski jest już królem ?

To że bardziej lubisz Michała od Bodnara nie powinno Ci przesłaniać że to właśnie Body był dziś lepszy. Może Kwiatek pojechał na pół gwizdka albo Bodnar pojechał czasówkę życia?Nie ma to znaczenia - dziś wygrał Body i musisz się z tym pogodzić : )

Takie warunki jednak faworyzowały Bodnara który jest wyższy.

Czas Wiśniowskiego : 52:31
Czas M. Bodnara : 49:30

Nie żartuje z oddaniem tej koszulki. Jest rozczarowany wynikiem Kwiatka .

Wygrał to niech ma, ale nie chce się aż w to wierzyć :slight_smile:

Michał będzie miał dodatkową motywację przed startem wspólnym.