Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

Kadra reprezentacji Polski:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (West Bromwich Albion), Łukasz Fabiański (Legia Warszawa)

Obrońcy: Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Jacek Bąk (Al Riyah), Mariusz Jop (FK Moskwa), Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków)

Pomocnicy: Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), Kamil Kosowski (Southampton FC), Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Arkadiusz Radomski (Heerenveen), Sebastian Mila (Austria Wiedeń), Piotr Giza (Cracovia), Damian Gorawski (FK Moskwa)

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock) oraz Paweł Brożek (Wisła Kraków).

co o tym sądzicie ? ja sie wstrzymam do 9 czerwca … :confused:

Ja sądzę, że drużyna ma duże szanse jeśli liderem na klasyki zostanie Rasiak, na mniejsze etapówki Krzynówek no a grand toury to chyba tylko Jeleń może sobie poradzi. Do rozprowadzania Radomskiego na finiszach przyda się zapewne Brożek oraz Mila a ostatnią solidną zmianę da mu Sobolewski. Gorzej rzecz wygląda z czasowcami, bo Giza w ostatnim sezonie niewiele startował a i Szymkowiak ma problem z pełnym kołem (okazało się, że jest ono jednak puste!).
Widoki na udany występ w TdF nie są optymistyczne, ale mam nadzieję, że Boruc z Jopem pokażą się chociaż w jakichś ucieczkach. Cóż o pozostałych? Przyzwoici kolarze, nieco tylko się zagubili i z niewyjaśnionych do końca przyczyn trafili na boisko piłkarskie. Prowokacja jakaś chyba.

Ciekawe jakie chłopaki maja rowery :slight_smile:

9 to ja bede miał kaca, bo 8 wiadomo co :slight_smile:

hahahahaaha zobaczymy co nasi kolarze zwojuja na TdF, dyrektor sportowy Janas chyba oszalal :smiley:

Dudek powinien zawiesić rower na kołku i przesiąść się do samochodu w roli dyrektora sportowego. :laughing:

Najlepszym góralem ekipy jest niejaki Sebastian Mila. Ma charyzmę, mocną psychkię i nigdy nad sobą sie nie użala :laughing: A najszybszy jest Seweryn Gancarczyk, który posiada najlepszy rower prosto ze stepów Ukrainy, a do tego ma ogromne doświadczenie w ściganiu na najwyższym międzynarodowym poziomie :laughing: Stary wyga z niego :mrgreen:

A na bruku będzie rządził i dzielił Grzegorzinho :wink: W koncu od czego ma ten koci łeb ? :laughing:

Rasialdo Drewnialdo ma nawet drewniany rower. Jego motto: Ja i rower jedno jesteśmy!

nie wiem czemu niektórzy się tak czepili tych piłkarzy…

[size=75][ Dodano: Wto 16 Maj, 2006 19:18 ][/size]
szczególnie G.Rasiaka,który jest DOBRYM piłkarzem

sądze że rasialdo to jednak bardziej nadaje się na czasówki niż na bruk

a to dobry sprinter :stuck_out_tongue:

a ja właśnie słyszałem że najlepszy jest w kolarstwie torowym w konkurencji: 1 mila ze startu zatrzymanego :unamused:

Może to dziwne pytanie, ale… czy “start zatrzymany” ma coś wspólnego ze “stosunkiem przerywanym”? Jeśli tak, to jednak Jeleń, Panie Kolego, jednak Jeleń. No i Rasiak.

pilkarskie taktyki :stuck_out_tongue:

no i abondancieri jada do domu buuuuu i jak zwylke niemcy wygraly a co do polakow to byla zenada :frowning:

polacy dali ciała, a wiecie jakie fajne kawały wymyslili jusz podam takie dwa fajne
1)gdzie polscy piłkarze spotkają się po fazie grupowej z kibicami: na lotnisku okęcie
2)ląduje samolot z polskimi piłkarzami w berlinie, odzywa sie trener janas do pilota: panie pilocie nie wyłacza pan silników zaraz wracamy :smiley:

Hehe, Italia w ostatnich 2-óch minutach dogrywki rozjechała Niemców :mrgreen: :exclamation: Hurra :smiley: Dziś do finału awansuje moja kochana Portugalia :wink: Zrobią sobie po meczu żabie udka :mrgreen: Força Portugal :exclamation:

HUUUUUUUUURA wreszcie ktos pokonal ten szwadron smierci (Niemcy), dzis wygra PORTUGALIA a w finale wygra PORTUGALIAAAAAAAAAAAAA :slight_smile:

Draven, wiesz, komu kibicować :wink: Portugalia na mistrza idzie :exclamation: :smiley: Mają mocną pakę z 3 gwiazdami :arrow_right: José Azevedo :arrow_right: czołowy obrońca, jest jak skała, Hugo Sabido :arrow_right: świetny pomocnik i konstruktor akcji oraz rzecz jasna Orzeł z Azorów :arrow_right: Sergio Paulinho :arrow_right: typowy killer :smiley:
PS. Azevedo=Jorge Andrade; Sabido=Hugo Viana, Paulinho=Pedro Pauleta :wink: Może trochę na wyrost, ale tu chodzi o nawiązanie do kolarstwa tylko :wink:

Grande Italia!
Finał Italia-Francja/Portugalia
1-0

Gattuso podobny do Commeso “przysadzisty i walczak” jeden nie nogi drugi koła :mrgreen:

draven po 1/8 finałow typowałem włosi portugalia i mistrzem swiata będą portugalczycy,także podzielam twoje zdanie he a co ciekawe znajomi twierdzili ze finał bedzie niemcy anglia po 1/8 i co mam fart w typowaniu ale jeszcze portugalia musi pokaonac w p.ółfinale francje. draven i tak będze ze portugalia bedzie mistrzem swiata :smiley: