Młode gwiazdy Polskiego kolarstwa

Trenujemy, scigamy sie, zycie :wink:
Konrad - pozdrawiam wszystkich :wink:

Zgadzam się z tym, że w Polsce mamy wielu utalentowanych młodych kolarzy. Niestety wielu z nich kończy karierę dochodząc do kategorii juniora lub nawet Orlika. Dalej kluby macierzyste nie mają pieniędzy na ich przyszłość. Zawodnicy jeżeli są dobrymi kolarzami to ktoś się nimi zainteresuje. Mogą także poprzez znajomości wyjechać na saksy, ale tam jest inne kolarstwo niż u nas. Myślę, że utalentowanych zawodników powinien kierować PZKol. do dobrych klubów Polskich lub zagranicznych.

Prosze Konrad Czajkowski wkroczył do dyskusji i Lucjan zniknął :smiley:

Bez złośliwości proszę.

Moderator.

Dziwny Matti jesteś.
Nie zniknąłem, po prostu nie mam o czym dalej dyskutować. To co miałem do powiedzenia, to napisałem i nie mam zamiaru zmieniać swojego poglądu.
A gwoli ścislości, Konrad Czajkowski dla mnie też nie jest gwiazdą sportową. Nawet nie wiem w jakiej kategorii i grupie sie ściga.

Tak się dziwnie składa że ja też nie wiem w jakiej grupie Ty jezdzisz!!
Może mnie oświecisz

Matti prowokujesz wyluzuj to jest forum to że Lucjan tak myśli i uwża to jego opinia i ma do tego prawo a to że ty masz poparcie u innych nie powinno ciebie skłaniać do prowokacji. KOLEDZY I KOLEŻANKI TO FORUM TU KAŻDY MOŻE SIĘ WYPOWIEZDZIEĆ NA DANY TEMAT nie prowokujmy się nawzajem

nie chce sie tego czytac ani dyskutowac, proponuje zamknac temat :wink:
zaraz Ci z listy beda zapatrzonymi w siebie indywidualistami bla bla bla;)
Panie Lucjanie ja siebie tez za gwiazdora nie uwazam :wink:

Matti

Po pierwsze, to, że ktoś nie jeździ w żadnej grupie (nie ściga się) nie oznacza, że nie może się wypowiadać na forum. Wstyd używać takiego argumentu…

Po drugie, to, że ktoś ma inne zdanie niż Ty, nie oznacza, że możesz na niego “naskakiwać” w ten sposób.

Po trzecie, to juz nie pierwszy Twój taki “wyskok”, tyle że wczesniejniej nie byłes redaktorem… Teraz to juz nie przystoi…

Właśnie w zasadzie przypadkowo wpadłem na nasze stare forum :slight_smile: a tam oto był podobny temat do tego. Nie będę niczego więcej komentował, po prostu zachęcam do przejrzenia, porównania i wyciągnięcia własnych wniosków - link (jest to temat mniej więcej sprzed niespełna 1,5 roku).

Pozdrawiam

P.S.

…a po odwiedzinach naszego starego forum to aż mi się łezka w oku zakręciła :wink: ehh…