Młodzieżowe MP - wyniki?

tor

#1

Wie ktoś skąd można zdobyć wyniki tej imprezy? Odbywa się to w Łodzi. Ja niestety nie mogę nic znaleźć, a zależy mi na tych wynikach.


#2

Jestem w posiadaniu niektórych wyników mężczyzn, oto one:

:arrow_right: KEIRIN

  1. K. Kuczyński - GRYF Szczecin
  2. T. Schmidt - KTK Kalisz
  3. K. Szymanek - STAL Grudziądz
  4. R. Poper - GRYF Szczecin
  5. D. Hirsz - STAL Grudziądz
  6. M. Bielecki - Cyklista Żyrardów
  7. K. Dąbkowski - j.w.
  8. T. Balcer - GRYF Szczecin
  9. A. Tekliński - Ziemia Brzeska
  10. D. Głowacki - STAL Grudziądz
  11. P. Sarnecki - j.w.
  12. Ł. Kuchta - Limaro Kórnik
    :arrow_right: MADISON
  13. W. Ziółkowski/ M. Wolski - KLTC Konin
  14. D. Maciołek/ H. Tułacz - KTK Kalisz
  15. A. Kuczyński/ T. Zawrot - Cyklista Żyrardów
    :arrow_right: SPRINT DRUŻYNOWY
  16. GRYF Szczecin 1:17:471
    Balcer/Kuczyński/Poper
  17. STAL Grudziądz 1:18:550
    Szymanek/Kościecha/Głowacki
  18. KTK Kalisz 1:19:585
    Nawrocki/Schmidt/Maciołek
  19. KLTC Konin 1:20:42
  20. STAL Grudziądz II 1:20:874
  21. Cyklista Żyrardów II 1:21:565
  22. Cyklista Żyrardów I 1:21:664
  23. Społem Łódź 1:23:502
  24. STAL Grudziądz III 1:24:075
  25. GKS Tarnowia 1:24:482
    :arrow_right: SCRATCH
  26. J. Średziński - STAL Grudziądz
  27. H. Tułacz - KTK Kalisz
  28. A. Kuczyński - Cyklista Żyrardów
  29. T. Zaręba - KTK Kalisz
  30. S. Gensch - KLTC Konin
  31. J. Stępień - STAL Grudziądz
  32. T. Krzysztofik - Społem Łódź
  33. K. Kuświk - KTK Kalisz
  34. Ł Bujko - JF Duet Goleniów
  35. P. Pawlak - Cyklista Żyrardów
    :arrow_right: WYŚCIG PUNKTOWY
  36. H. Tułacz - KTK Kalisz
  37. M. Komar - KLTC Konin
  38. J. Stępień - STAL Grudziądz
  39. M. Wolski - KLTC Konin
  40. M. Czapla - NESTLE Toruń
    6.P. Cieślik GKS Tarnowia
  41. P. Lis - KTK Kalisz
  42. Ł Bujko - JF Duet Goleniów
    :arrow_right: 4 KM DRUŻYNOWO
  43. STAL Grudziądz 4:29:493
    Stępień/Średziński/Kurek/ Głowacki
  44. KTK Kalisz I 4:35:629
    Nawrocki/Tułacz/Maciołek/Kuświk
    3.KLTC Konin I 4:56:027
    Ziółkowski/Wolski/Jędrzejczyk/Rusin
  45. KLTC Konin II 4:59:894
  46. NESTLE Toruń 4:37:018
  47. Społem Łódź 4:39:039
  48. KTK Kalisz II 4:42:582
  49. Cyklista Żyrardów 4:44:663
    :arrow_right: SPRINT
  50. P. Kościecha - STAL Grudziądz
  51. T. Schmidt - KTK Kalisz
  52. R. Poper - GRYF Szczecin
  53. M. Bielecki - Cyklista Żyrardów
  54. J. Polak - Stal Grudziądz
  55. T. Balcer - GRYF Szczecin
  56. T. Tekliński - Ziemia Brzeska
  57. D. Hirsz - STAL Grudziądz
    :arrow_right: 1000 M
  58. P. Kościecha - STAL Grudziądz 1:07:239
  59. R. Poper - GRYF Szczecin 1:07:795
  60. K. Kuczyński - GRYF Szczecin 1:08:204
  61. R. Rusin - KLTC Konin 1:08:656
  62. D. Głowacki - STAL Grudziądz 1:08:699
  63. M. Jędrzejczyk - KLTC Konin 1:08:704
  64. M. Czapla - NESTLE Toruń 1:08:738
  65. K. Szymanek - STAL Grudziądz 1:08:794

#3

Dziękuję rycerz :slight_smile:


#4

Z tego co ja tu widze to tu duzo juniorow : Teklinski Pawlak Nawrocki Krzysztofik Polak Kurek


#5

Startowali juniorzy, którzy jadą na Mistrzostwa Europy do Aten (19-23.07.2006)