Mocni w wierze na rowerze 2007 - Świecie n. Wisłą

Po raz kolejny serdecznie zapraszam na IV edycję wyścigu - jazda indywidualna na czas w Świeciu, która odbędzie się w najbliższą sobotę 18 sierpnia.
Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad setkę zawodników. Będą (jak co roku) puchary, dyplomy oraz nagrody skromnie nazwane upominkami.

Szczegóły zawodów w regulaminie.

O zeszłorocznym wyścigu można również tu poczytać > forum.

[size=75][ Dodano: Sob 18 Sie, 2007 23:48 ][/size]
Dziś wyścig, dziś wyniki!
Uczestników proszę o komentarze czy się podobało, czy nie, czy warto przyjeżdżać do Świecia…

Na dodatek przepiękna galeria zdjęć z profesjonalnej ręki:
Galeria Mocni 2007

zeszłoroczna również:
Galeria Mocni 2006
Mocni2007_wyniki_mieszkancy.rar (170 KB)
Mocni2007_wyniki.rar (164 KB)
Regulamin_wyscigu_2007_Ciclosport.pdf (180 KB)

um-swiecie.pl/stig/mocni2007 … age36.html ?

Witam
Nie ma co się rozwodzić nad imprezą. Niech żałują Ci co nie byli. Impreza super zorganizowana, po wyścigu jogurty, drożdżówki, maślanka dla wszystkich (pewnie jakiś sposor nabiałowy :mrgreen: Pogoda również wspaniała, więc wszystko na medal i to nawet złoty :stuck_out_tongue:
Tylko moja forma trochę gorsza :frowning:
Pozdrawiam
Adam

kurcze, znowu mnie ominelo, czy nie mozna by troszke wczesniej oglaszac tej imprezy?

…można :slight_smile:, tylko nie dałem rady czasowo zrobić tego wcześniej, zagoniony pracą… i organizacją trochę.
Poza tym jest to wyścig cykliczny, w kalendarzu Masters był widoczny.

Zapraszam za rok… jeśli znów się uda nam to powtórzyć (była setka zawodników, z czego połowa Masters).

A co impreza miałaby się nie odbyć w przyszłym roku :question:
Skoro było dosyć duże zainteresowanie to chyba dobry znak i imprezę należy właśnie tak organizować jak tym razem, oprócz Masterów wyścig dla wszystkich: kobiet, amatorów, czy może nawet wprowadzić jakieś wyścigi dla dzieci, to mógłbym moje zabrać ze sobą :smiley:
Pozdrawiam
Adam

A możesz podać adres, gdzie ten kalendarz można znaleźć.
A tak przy okazji: ma ktoś dostęp do spisu szosowych wyścigów amatorssich?

Kalendarz Masters można co roku zakupić (PZKOL), bądź pożyczyć od kolegi…
Niestety nie jest dostępny w wersji elektronicznej, chyba, że ktoś o to się postara…

Witam !! Co nieco o wyścigach masters piszą na tej stronce www.kolarstwo.net
.Mam jedno pytanie gdzie mogę znaleźć wyniki Świecie i okolice Mocni w wierze na rowerze 2007.

W pierwszym poście w tym temacie.

Dopiero co zmieściłem na początku, bo nie było…

A wracając do tego czy w przyszłym roku również się uda… organizacja wymaga czasu i zaangażowania, a właśnie z tym czasem ostatnio coraz gorzej… choć przyznam, że miło jest organizować tak dobrze przyjmowane zawody, co mnie bardzo cieszy :smiley:

Hehe rok temu ominałem ogłoszenie ale w tym jestem na posterunku, 23.08 w Świeciu!
um-swiecie.pl/?cid=114&unroll=78
tym razem mnie nie zabraknie, bo to akurat przejażdzka na moje skromne możliwości :slight_smile: