Mocni w wierze na rowerze 2008 - Świecie n. Wisłą

kolego Tompoz a wskaż mi miejsce, w którym napisałem, że chcę być zawodowcem… :neutral_face: Jeśli już, to pisałem “Za rok ja pojadę jak zawodowiec i to szóste miejsce zamienie na podium” więc jak widzisz (albo i znowu nie widzisz :slight_smile: ) postaram się pojechać dużo lepiej tzn. “jak zawodowiec” :mrgreen:

jak zawodowiec to tu jeszcze nikt nie pojechał. Rekord trasy to 7.30 i na pewno ten wynik jest daleki od czasu jaki by uzuskał zawodowiec oczywiscie daleki w sensie ze 30sek to było by bardzo duzo…

pragnę pojechać prawie jak zawodowiec. prawie robi różnicę… :smiley:

A ja ci kolego Kleman radzę weż tego kolege co był 7 za toba i na poodbnym wyttreniowaniu jest jka ty i wystartujcie sibie parami na czasówcw Zmigrodzie

zmigrod24.pl/index.php?optio … &Itemid=82

29.09.2008 r.

Tompoz
a w Maju 2009 w żmigrodzie bedzie jak co roku czasówka na 19 km

kusząca propozycja ta czasówka parami, tylko szkoda, że wyścig tak daleko :frowning: Raczej skupię się na jesienno-wiosennych przygotowaniach do “Mocni w wierze 2009” i poprawię swój kiepski wynik z debiutu… :smiley:

Jeżeli ktoś chce to w Iławie 6 września jest maraton rowerowy obecnie wpisało się 250 zawodników.Na sezon 2009 polecam czasówkę w Toruniu na 19 km w masters 0 da się wystartować z badaniami lekarskimi bez licencji.Tak samo w Mogilnie na 100 km w peletonie z masters 0 i 1 tam dopiero śmigają.A co do czasówki w przyszłym roku w Świeciu to moje miejsce na podium będzie wolne,jeśli ktoś byłby zainteresowany.

W Mogilnie są na rundzie 2 ciezkie podjzady bardzo fajna runda ciekawa

tompoz super wyscig podałes nie słyszałem a zapowiada i widze ze to jest co roku wiec moze w przyszłym gdybym miał dobrego partnera moze tam byc ciekawie… a czy to juz tam startowałes jesli tak to napisz kilka słów

Zmigród organizuje wroku 3 wyścigi gdzie mozna startowac z licencją masters i bez od kiliku lat

  1. w maju jest czasówka na 19 km
  2. wczerwscu jest kryterium po mieście
  3. a we wrześniu była zawsze jazd aparami na tej samej trasie co czasówka w maju ale w tym roku jest innna trasa duzó krótsza 6 km a nie 19 i tej trasy nieznam.

Zawody są super i bardoz dobrze rozganiozwane startują mastersi i ciniasy jest wkim wygrać i zkim przegrać polecam

Tompoz

[size=75][ Dodano: Wto 02 Wrz, 2008 17:33 ][/size]
W rakietowej jeżdzoe tez można be zl;icencji startować

Wie ktoś kiedy odbędzie sie wyścig w tym roku? Podobno 1sierpnia ale chciałbym sie upewnić…

Witam :slight_smile:

według kalendarza Masters zawody odbywają się 01.08.2009
"ŚWIECE 01.08.2009 r.
W dniu 01.08.2009 r. (sobota) w miejscowości Świece nad Wisłą odbędzie się wyścig kolarski “Mocni w wierze na rowerze”. Zawody odbędą się w postaci jazdy indywidualnej na czas. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się z Parafia św. Andrzeja Baboli, której przedstawicielem jest Ks. Ryszard Pełech tel. 601 840 695 lub (052) 333 02 41 " widomośc ze strony :

kolarstwomasters.pl/kalendarzimprez.htm

Do zobaczenia na Zawodach Kate :slight_smile:

A wiesz może coś więcej o trasie? (dystans, teren?)

Startowałem tam 2 i 4 lata temu (chyba), więc coś mogę napisać.
Trasa bardzo krótka (około 5,5km) tylko w jedną stronę. Droga dosyć wąska z kilkoma zakrętami w tym jednym o 180 stopni. Na początku trasy znajduje się podjazd, może niecały 1km długości, ale na początku łagodny, później trochę bardziej stromy, ale nic strasznego.

Trasa j długości 6km, jak kolega powiedział na początku prosto po około 500 metrów mocny podjazd okolo kilometra, potem trasa wśród pól często jest wietrzna i delikatnie się wznosi :slight_smile: tak więc przyjemny odcinek, trasa jest bez nawrotu i do mety z górki, tak więc już luz :slight_smile:.

Sama imreza bardzo fajnie zorganizowana i bezpieczna. Miła atmosfera, badania są obowiązkowe ale co roku można je robić na miejscu w karetce, lekarz wystawia po krótkich badaniach.

Pozdrawiam i do zobaczenia :slight_smile: :slight_smile:

Z opisu wynika, że trasa dla grubasów niezbyt miła - ale skoro impreza ciekawa to warto się pomęczyć :slight_smile:

Do zobaczenia.