Mocni w wierze na rowerze 2011 - Świecie n.W.

Kolejna edycja wyścigu odbędzie się 13 sierpnia…szczegóły wyścigu

Hej Klaman, ja dla przetarcia pojadę tdp amatorów tydzień wcześniej, a potem powalczymy na trasie :slight_smile: pozdrowienia z Gdańska

No to pięknie, że pojedziesz w TDP. Czytałem co nieco…wyścig będzie w górach; trasa 60km, sporo wymagających wzniesień. Fajna przygoda. Ja będę na weselu w tym czasie; skupie się na Świeckiej czasówce 13.08. Jak zwykle ten sam cel - pojechać lepiej niż w poprzednich edycjach; ostatnio udało się złamać barierę 9min (bodajże 8.58), teraz liczę na jakieś 8.50 ale okaże się w praniu…

Ja celuje w 8:40 tylko nie wiem czy wogole bede mogl wystartowac bo wypadl mi wyjazd sluzbowy i jesli uda mi sie go troche opoznic to sie stawie.
Głupio by było nie pojechać ale cóż :/

no no…8:40 to ambitne założenie; jeśli Ci się uda będziemy walczyć o pudło!! ostatnio zauważyłem wzmożony (ale bez przesady) ruch na trasie. zaczynają się ostre treningi. też staram się częściej wsiadać na szosówkę.

[size=75][ Dodano: Wto 19 Lip, 2011 15:13 ][/size]
swoją drogą orientuje się ktoś może jaki jest kąt tej góry na trasie?

No i nie bedzie 8:40 w tyn roku. W tym czasie bede w drodze na delegacje.
Kleman pokaz klase a zmierzyymy się za rok. Poza tym mam w planie pojechac jeszcze jakas czasowke w tym roku… Moze się gdzies zmowimy?

wielka szkoda. byłaby fajna rywalizacja. no trudno. będzie jeden mniej do podium :stuck_out_tongue: Postaram się pojechać poniżej 9min. A co do innej czasówki…hmmm jeśli zaproponujesz coś ciekawego czemu nie. Pozdro

Widzę, że nie trzeba już zapraszać B-)

VIII edycja wyścigu - jazda indywidualna na czas w Świeciu odbędzie się (jak zwykle w sobotę) tym razem 13 sierpnia. Dystans i kategorie bez zmian 5,5km.

Szczegóły zawodów oczywiście w regulaminie, mapka trasy nie uległa zmianie, miejsce zapisów także (stadion LZS Strażak ul. Sportowa 16 Świecie (Przechowo) na trasie Świecie Kozłowo).

Organizacja wyścigu oczywiście nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania pana Adama Szymczyka ze Świecia :wink: oraz wsparcia ze strony władz miasta, w szczególności pana burmistrza Tadeusza Pogody oraz OKSiRu!

O poprzednich edycjach wyścigu informacje znajdują się na forum.

Impreza jak zawsze udana, pogoda niekoniecznie choć w czasie samego startu na szczęście już nie padało.
OFICJALNE WYNIKI:
kolarstwomasters.pl/wyniki/2 … 11_wyn.pdf

Tu są świetne fotki z wyścigu:
szosowiec.pl/galeria025.html
swiecie.eu/stig/mocni2011/

[size=75][ Dodano: Sro 16 Maj, 2012 14:55 ][/size]
Impreza w 2012 zaplanowana jest na 25 sierpnia (sobota).