Moje postanowienia na 2008 rok

Założyłem owy temat, ponieważ ciekawi mnie, kto jakie cele postawił sobie na nowy rok. Piszcie, może być ciekawie :smiley:

Mój główny cel nie jest niestety rowerkowy, gdyz moim postanowieniem na rok 2008 jest zdanie co najmniej na piątkę egzaminu sędziowskiego, co niestety będzie wymagało poświęcenia nieco czasu “rowerkowego”.
Z celów rowerkowych natomiast to zabranie się (wreszcie) z rowerkiem w Bieszczady, bo mieszkam niedaleko i jeszcze nie byłem :blush: . Co do innych planów, to wszystko będzie zależało od punktu 1.

Trzy cele główne to: znaleźć pracę, nie zwariować i nie dać sobie wejść na głowę :smiley:

Przemek, zakładasz temat, a sam nie chcesz się pochwalić co postanawiasz?

Ja chce obronic magisterke znalesc stala prace i wyporowadzic sie z domu wszystko reszta jest drugorzędna

A proszę bardzo :smiley: Ja mam tylko dwa cele: po pierwsze więcej się uczyć, żeby oceny były lepszę niż są :smiley: a po drugie więcej treningów i tyle :smiley:

Moimi postanowieniami to przede wszystkim

1. Zdanie matury
  2. Zdanie prawka:p
  3. Dużo wiecej trenowania niz dotychczas

Jak widzę wszyscy mają konkretne cele. Mam nadzieję, że uda się wszystkie zrealizowac. Zyczę tego sobie i wszystkim forumowiczom :slight_smile:

No ja to przedewszystkim szybkie otpękanie wojska no i może spełnic moje największe marzenie ale dotego trzeba dużo wytrwałości a marzenia nie zdradzę ponieważ moge zapeszyc :stuck_out_tongue:

Spełnienia postanowień wszystkim życzę w Nowym 2008 roku. Często bywa tak, że coś się zaplanuje, a potem nie wychodzi z różnych powodów. Myślę, że nie trzeba się załamywać, a dążyć do celu. Oby noga wszystkim dobrze w sezonie podawała i wszelkie egzaminy dobrze zaliczone. Zdrowia jak najwięcej. Ja chcę po operacji wrócić jak najszybciej na rower w tym roku. Zaliczyć jakieś imprezy podczas sędziowania.

W imieniu wszystkich dziękuję, i również życzę Panu wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oby jak najszybciej wrócił Pan na rower :slight_smile: