MP Masters - Strawczyn - WAZNE! PILNE!

Zgodnie ze znanym mi kalendarzem masters za tydzien (17.06) na kielecczyznie jest wyscig w Blizynie, a dopiero za dwa tygodnie (25.06) sa MP w Strawczynie. No i dzis przypadkiem slyszalem jak dwoch znajomych umawialo sie na przyszly weekend na MP do Strawczyna. ?? Kolejny zanjomy zdziwil sie - jak to, jaki 25.06, nie, MP sa za tydzien.
Czy ktos wiec cos pewnego - jak to w koncu jest? Ja generalnie uwielbiam byc zaskakiwany, ze za 2 dni jest wyscig, albo, ze za 2 dni wyscigu nie ma (np. w Przasnyszu), ale jednak sa jakies granice…

Na stronie:
cyklomaniak.pl/index.php?option=terminarz
jest regulamin i data 17.06 co dla mnie również jest zagadką, bo w oficjalnym kalendarzu widnieje data o tydzień później. Co prawda nie wybieram się na ten wyścig, ale najlepiej będzie jak zadzwonisz do organizatorów.
Adam

Zadzwonilem. Tia… Wyscig jest faktycznie 17.06, zapisy do 10am, start 1 okolo 11 am. Prawdopodobnie Blizyn jest tydzien pozniej. Problem wynikl ze wzgledu na mistrzostwa elity - policja odmowila zamykania dwoch tras jednego dnia. Zmieniono w ostatniech chwili. Ponoc nawet nie wszyscy z KTC wiedza o przesunieciu terminu :wink: