MŚ Innsbruck 2018


#1

Mamy czerwiec, wszelkie rozważania na temat MŚ pojawiajwiały się w innych tematch, dlatego chyba najwyższy czas założyć osobny.

Rzecz odbędzie się miedzy 23 a 30 września.
Z tego co się mówi, kolarze po raz ostatni powalczą o tytuł mistrzów w TTT.

Trasy czasówek

Trasy wyścigów ze startu wspólnego

No i pytanie na początek.
Czy ktoś się wybiera?


#2

Jak to po raz ostatni? Z tego co gdzieś wyczytałem to w następnych latach mają startować w barwach narodowych. Temat upadł?


#3

Będzie TTT ale reprezentacji narodowych


#4

Ale czy to potwierdzona informacja? W komunikacie UCI nie było mowy o TTT reprezentacji, co zamiast ma zastać podane w terminie późniejszym.


#5

Z tego co czytałem to ta narodowa druzynówka wcale nie jest taka pewna. Jeśli by do niej doszło to ciekaw jestem w ilu by jechali. W sumie pięciosobowe składy były by w miarę sprawiedliwe i mozliwe do skompletowania.


#6

jeśli ten pomysł wypali, będę z wielką niecierpliwością czekał na pierwsze MŚ w takiej formule.
Nie wiem czemu ale jakoś lubię jak rywalizują drużyny narodowe a nie “sponsorskie”
Te MŚ drużyn klubowych to od początku był dla mnie totalny niewypał, wyścigi juniorskie mnie ciekawiły zdecydowanie bardziej od tego.


#7

tyko teraz pytanie jak zawodnicy na to zareagują. jednak drużyny sponsorskie te które liczyły na sukces przysyłali najlepszych a ciekawe jak federacja zachęci zawodników do startu mistrzostwach takiej formule.
Oczywiście, że fajnie byłoby pooglądać w miarę mocne ekipy wszystkich reprezentacji ale wydaje mi się, że skończy się na składach mocno rezerwowych.
No i nie wiem czy nie lepszym pomysłem jest jednak rozgrywanie takiego wyścigu po mś elity gdy ten najważniejszy start już jest po i można się skupić na drużynówce.