MŚ Innsbruck 2018

Trasa trudna, bardzo trudna, ale zostało jeszcze sporo kolarzy w peletonie i Michał mógłby tam dalej być, z drugiej strony już tylu świetnych górali odpadło że sam nie wiem co na ten moment myśleć.

To sa inni kolarze. Kwiatkowskiego od zawsze zle znosi duza kumulacje podjazdow i wcale nie muszą mieć po 20 km.

Hehehe to nie pisz że zawsze
No i tak, łatwa trasa, spryt się liczył, nie siła hehehehe. Czyli np Valverde ktôry wtedy z nim przegrał nie był wystarczająco sprytny?
Polecałbym wyluzować z tymi wszystkimi „nigdy” (to o Kasi) „zawsze” bo coraz ciężej brać to na poważnie

Szczególnie podczas Tour de France gdy kolarze mają po 50 km wspinaczek na etapie.Czy też może tak jak na Clasica San Sebastian rok temu.Kwiatkowski nie jest w formie tak jak podczas Arden czy w 2016 roku.Gdyby był co mu się bardzo rzadko zdarza to by się liczył w walce o medale.

Przegrał bo czekał na ostatni podjazd.Kwiatkowski dzięki SPRYTOWI odjechał na zjeździe i zrobił sobie bezpieczną przewagę.

A widzisz roznice pomiędzy jazdą o zwycięstwo a ciagnieciu paru km w TdF i potem prawie stawaniu w miejscu?

Ponad 60 chłopa, sporo. Ale Carapaz już traci.

Gogl, Meurisse i Hagen - tych panów nie widziałbym przed wyścigiem na ostatniej rundzie, brawo.

a Laengen i Asgreen FANTASTYCZNI.

Jeżeli jest się w stanie utrzymać w grupie liczącej mniej niż 10 kolarzy na finałowej górze po przejechaniu 4000 m przewyższenia to nie interesuje mnie czy zaraz odpuści.Alaphilippe nie miał by szans wytrzymać takiego tempa.
Takie górskie mistrzostwa że Lutsenko czy Valgren nie mają problemów z utrzymaniem tempa.Tu się liczy przygotowana forma a nie umiejętności wspinaczkowe.

Majka sam jak palec. Dyche uznam za dobry wynik.

Ktoś ze Słoweńców jedzie w grupie? Przeoczyłem linie mety.

wytrzymałość. poza tym niewykluczone, że np. Froome’a też już by tu nie było.

myślę, że by się tu liczyć, dobrze było odpuścić czasówkę, no ale tak czy siak, Kwiatkowski miał dużo większe szanse na medal właśnie w środę.

Majka daleko jedzie, źle to wygląda.

Jaronski to juz szaleje myli wszystkich jak leci Kelderman Van Avermeat :smile:

Nie odpisujcie pisolero

Kreuziger w formie.
Łuczenko jak na Kazachów przystało, zawsze mocni

Rafał okupuje tyły z Roglicem

Zeits i Lutsenko na razie świetnie.

Bez jaj z tym Keniakiem :stuck_out_tongue:

Relacja dramat, tna sie na podjezdzie a ci daja widoki z helikoptera gdzie nikogo nie idzie odróżnić.

40 chłopa na szczycie. No bez przesady…