MŚ Innsbruck 2018

A ty największym znawcą forum!

Stwierdziłem fakt, nie wiem z czym masz problem?

Francuzi mogli to lepiej rozegrać dużo lepiej, ale za bardzo wierzyli w Ala, było ich 3 w grupie 6 osobowej.

Nasz “Maszka” daleko.

Hiszpan teraz jest czysty i mi to starcza.

Do ciebie mi jeszcze brakuje lat świetlnych

Hiszpan jest tak czysty, że jest lepszy niż przed wpadką, mimo tego, że ma już 70 lat.

Szkoda, że Contadorowi banicja tak dobrze nie zrobiła.

Swietna końcówka, podjazd jeszcze trudniejszy niż myślałem.

Hehe. Prorok El Pisolero :smiley:

Włosi muszą być sfrustrowani. Gdzie ten rekin był?

Wreszcie udało się naszym chłopakom wejść do czołowej 50. Majka 35. brawa.

Ostatecznie klasykowcy nie dali rady. Moscon, Alaphillipe umarli na tej sciance.

dowcipniś… :stuck_out_tongue:

Valverde, jeden z najlepszych jego wyścigów ever. 0 oznak słabości.

Myślę, że Hiszpanie zamykają pewną epokę, trwającą od Olano do dzisiaj. Kto wie, kiedy będzie następny tytuł, perspektyw na razie brak, bo nawet jeśli w Hiszpanii pojawiają się talenty to są to przede wszystkim górale lub kolarze typu Fraile.

Z tym mistrzostwem Pitiego moglbym w sumie skonczyc z ogladaniem kolarstwa . GENIUSZ !!!

Jak nie Polak, to bardzo dobrze że Valverde. Nikt inny w całym peletonie nie zasłużył na tytuł MŚ bardziej niż on. Myślę, że chyba zdecydowana większość kibiców na tym forum podziela moje zdanie.

Wszyscy procz szymo58 :wink:

Jeszcze taka obserwacja odnosnie naszych. Wygląda na to, ze wszyscy łącznie z Majka jechali na Michala. Ale nie ma się co oszukiwać, nawet jakby jechali od początku na Rafala to maks co by moglo byc to jakieś 20 miejsce.

Woods jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. Ale by było gdyby to ogolił. Brawa dla Valverde, zasłużył za całą karierę.

No ludzie… Widząc tą czwórkę to kto to miał niby wygrać? Dumoulin? Dziwiłbym się gdyby Valverde tego nie wygrał

Szkoda że Woods nie odjechał na ściance, to byłyby większe emocje :stuck_out_tongue: