MŚ Ponferrada 2014

cynik we mnie odpowiada Ci - przygotowanie kolejnym cyklem epo. A co do starych mechaników Lampre, e, już nic nie mówię :slight_smile:

Tak to jest chyba na całym świecie :smiley:

Ja uważam, że mistrzostwa to najbardziej prestiżowa impreza w kalendarzu obok TdF. Absolutnie porównywalna pod względem prestiżu z Giro i Vueltą. Myślę, że gdyby spytać przeciętnego kibica kolarstwa w Anglii, Włoszech czy Belgii to większość bardziej kojarzyłaby zwycięstwo Kwiatka na MŚ niż Terpstry w Roubaix.

Co do belgów nie byłbym tego taki pewien :smiley:

prezydent.pl/aktualnosci/ord … olski.html
Ktoś wie czemu pominięto Poljańskiego??

Miałem nadzieję, że to jakiś błąd w tekście - ale nie. Sprawdziłem na zdjęciach i rzeczywiście Poljan nie ma orderu.

Okropnie to wygląda, jak siedzi taki smutny pomiędzy Paterskim i Podlaskim… :frowning:

Jak ktoś coś będzie wiedział w tym temacie - dajcie znać, bo nie mogę tego zrozumieć…

(tak, jestem fanem Poljana :stuck_out_tongue: )

Edit: W sumie jedno wyjaśnienie mi przychodzi do głowy - ta wpadka z salbutamolem kilka lat temu.

To samo mi przyszło na myśl

Cóź, nie myliliście się.

Podobno(wg dziennikarza TVP Sport S.Parfjanowicza) przepisy nadawania tego typu odznaczeń dla sportowców nie pozwalają honorować byłych dopingowiczów. I tyle.

Ale nie wydaje mi się, żeby Poljan jakoś bardzo to przeżywał. Takie zdjęcie jak powyżej, można było pewnie zrobić większości siedzących na sali. Trudno utrzymywać uśmiech na twarzy podczas kolejnego nudnego przemówienia :wink:

Paterski wygląda na wybitnie zainteresowanego :mrgreen:

Słusznie - dzięki!
Ciekawe czy po wpadce ordery są odbierane…

A wie ktoś może dlaczego Majka dostał srebrny krzyż, a pozostali brązowy?

p.s. Wadecki powinien dostać brązowy moim zdaniem a nie złoty jak Kwiato :smiley: