MŚ PRUSZKÓW

tor-pruszkow2009.pl/ms2009/ms_pr … -s263.html
Kogoś z forum będzie mi dane spotkać na welodromie???
:smiley: :smiley:

tak

a pewnie, że tak

Oczywiście! To może jakieś spotkanie nieformalne Forumowiczów? :o)

Swoją drogą niezła wpadka z tą rezerwacją miejsc:
tor-pruszkow2009.pl/ms2009/rezer … -s271.html

Mam nadzieję że zaksięgowali moją wpłatę…

Swoją drogą - na aprisku zadałem już to pytanie - ale może warto też tutaj - jest ktoś chętny do zorganizowania się w grupę do treningu na torze w Pruszkowie? Trzeba by zebrać grupę 10 osobową i przekonać administratora że jesteśmy w kategorii “grupa specjalistyczna” - żądają wtedy 200 zł za godzinę…

MiSzA> zajefajny pomysł :slight_smile:
byłem dzis w pzkolu i bardzo sympatycznie panie tam przesiadują :wink:.
Ciekawi mnie jedno- wydawało mi się że BGŻ arena jest już skończona a z tego co widziałem to troszke się tam jeszcze dzieje[wykończeniówka].

[Dziś na torze trenowali zawodnicy z Żyrardowa fajnie było chwilkę poopserwować :wink: ]

Ano. Jedyna możliwość to albo dołączyć do lokalnego klubu, albo się zebrać i zgłosić.
Tylko… :mrgreen:

Są już bilety !!! Zakupy przez e-bilet. Całkiem sprawnie.

No to jestem ciekawy tych nieprzeliczonych tłumów. :mrgreen:

Na “Mistrzostwa Europy 2008” WSTĘP WOLNY :564: i było caaałe mnóstwo ludzi. Największy tłum jaki był to nie było nawet pół widowni. Z czego najliczniejsza grupa to odpoczywający zawodnicy, ich rodziny i znajomi. Jeszcze kilku świrów na kolarkach (w śród nich i ja).

A teraz “BILET DZIENNY NORMALNY 50,00 zł” :smiley:
Już widzę te tłumy. :unamused:

Faktycznie “BGŻ Arena” to raczej do tej pory najlepiej sprawdza się jako scena muzyczna. :509:

:576:

Ale może sytuację podratują też jeszcze tym razem goście z zagranicy

Tak, podzielam Wasze obawy. A na ME było dokładnie tak jak Kaczan napisał, byłem, widziałem. I powiem szczerze – wstyd. Ciekawa sportowa impreza za darmo. A ludzie nawet z pobliskiego blokowiska nie raczyli ruszyć się sprzed telewizorów. Ja byłem ostatniego dnia (w niedzielę, dzień wolny) i na trybunach ¾ skromnej publiczności stanowili zawodnicy/trenerzy/obsługa itp.

To nie chodzi nawet o to, że trzeba znać się na kolarstwie, być kibicem i siedzieć kilka godzin na trybunach. Ale zwykła ludzka ciekawość, która od wieków gnała ludzkość do przodu. Co oni tam robią, jak to wygląda, ten sport, ta hala itp. Teraz wszystko musi być na talerzu podanym wprost z okienka TV.

Pewno na MŚ ludzi będzie więcej – większe ekipy, zagraniczni kibice i nas – kilku wariatów więcej. Ja tam już bilety, wprawdzie tylko na niedzielę – bo fatycznie drogie, ale mam. Do zobaczenia!

Z daleko widzialem tylko Cyryla [chodził tam jak jakaś ważna szycha;) ] i Pana Mariana Grudzinskiego… reszty jakoś nie widziałem lub nie wiedziałęm że to oni;)
Na UCI WTC było nie ziemsko… bilet wkd: 3,20zł… bilet na bgż arena: 50zł… chwile spędzone na kibicowaniu: bezcenne…
Gardło troszke zdarte ale było warto;)

Pęgos widzieliśmy się rzeczywiście. Ja spotkałem wielu dawnych kolegów kolarzy (a było ich wielu) i znajomych, ale forumowiczów nie widziałem. Być może nie wszyscy się znają… Najważniejsze, że Mistrzostwa Świata zostały doskonale zorganizowane i ocenione przez władze Międzynarodowe Kolarstwa. Brakło tylko dobrych wyników naszych zawodników, ale w następnych wielkich zawodach będzie lepiej. Doszliśmy tak do wniosku m.in. z Szurkowskim, Mytnikiem, Pożakiem oraz Januszem Kierzkowskim - pierwszym torowym Mistrzem Świata na torze.

Jak można pomarudzić - to sobie pozwolę… Widzę, że podobnie jak na turniejach tenisowych, przekleństwo VIPów ciąży na chyba każdych organizowanych imprezach w Polsce… Jest to niezmiernie smutne, że przeznacza się tak dużą liczbę miejsc dla “darmozjadów” (bo nie płacą za i tak bardzo drogie bilety), które prze 90% czasu się marnują… Szalg mnie trafia jak widzę naćpane ludźmi sektory i tłumek widzów stojących na koronie, a “loża VIPów” świeci pustkami i kole w oczy… Jakoś nie chce mi się wierzyć że nie da się nic z tym zrobić ani jakoś tego problemu rozwiązać - bo ku mojemu zdumieniu, mnóstwo ludzi których spotkałem na MŚ nie miało większego pojęcia o torze - więc organizacja takich imprez jest niezmiernie przydatna do popularyzacji sportu - tym bardziej należałoby robi wszystko by jak największa grupa ludzi mogła przyjść i liznąć trochę takiego wydarzenia…

No i na zupełnym marginesie - dopóki nie będzie u nas kultury picia alkoholu to powinien być całkowity zakaz spożywania piwska - bo to co widziałem było żałosne - czy niektórzy muszą wszędzie się upić?