MŚ w Bordeaux - wyniki trzeciego dnia

tor

#1

[code]Sprint kobiet:

o miejsca 5-8:

5 Simona Krupeckaite (Litwa) 12.170 (59.161 km/h)
6 Dana Gloss (Niemcy)
7 Jennie Reed (USA)
8 Lizandra Guerra (Kuba)

półfinały:

1 Natallia Tsylinskaya (Białoruś) 11.445 11.648
2 Clara Sanchez (Francja)

1 Victoria Pendleton (Wielka Brytania) 12.027 11.882
2 Shuang Guo (Chiny)

finał:

1 Natallia Tsylinskaya (Białoruś) 11.386 11.426
2 Victoria Pendleton (Wielka Brytania)

o 3 miejsce:

3 Shuang Guo (Chiny) 11.851 11.643
4 Clara Sanchez (Francja)

4 km na dochodzenie:

Kwalifikacje:

1 Wielka Brytania 4.04.074 (58.998 km/h)
Stephen Cummings
Rob Hayles
Paul Manning
Geraint Thomas
2 Australia 4.04.403
Peter Dawson
Matthew Harley Goss
Mark Jamieson
Stephen Wooldridge
3 Holandia 4.06.494
Levi Heimans
Jens Mouris
Peter Schep
Niki Terpstra
4 Ukraina 4.07.165
Volodymyr Dyudya
Lyubomyr Polatayko
Maksym Polyshchuk
Vitaliy Shchedov
5 Nowa Zelandia 4.07.530
Sam Bewley
Hayden Godfrey
Timothy Gudsell
Marc Ryan
6 Niemcy 4.07.873
Robert Bartko
Robert Bengsch
Guido Fulst
Leif Lampater
7 Hiszpania 4.08.542
Carlos Castano Panadero
Sergio Escobar Roure
Carlos Torrent Tarres
David Muntaner Juaneda
8 Rosja 4.09.954
Mikhail Ignatiev
Serguei Klimov
Alexander Serov
Nikolai Trussov
9 Francja 4.10.162
Mathieu Ladagnous
Jonathan Mouchel
Nicolas Rousseau
Fabien Sanchez
10 Dania 4.10.174
Casper Jorgensen
Jens-Erik Madsen
Michael Morkov
Alex Rasmussen
11 Belgia 4.11.989
Dominique Cornu
Ingmar De Poortere
Tim Mertens
Steve Schets
12 USA 4.14.952
Michael Creed
Michael Friedman
Charles Bradley Huff
Danny Pate
13 Włochy 4.17.276
Gianpaolo Biolo
Angelo Ciccone
Claudio Masnata
Roberto Traficante
14 Polska 4.20.892
Dawid Glowacki
Rafał Ratajczyk
Jakub Średzinski
Wojciech Ziółkowski

finały:

1 Australia 4.01.491 (59.629 km/h)
Peter Dawson
Matthew Harley Goss
Mark Jamieson
Stephen Wooldridge
2 Wielka Brytania 4.01.527
Stephen Cummings
Rob Hayles
Paul Manning
Geraint Thomas

o 3 miejsce:

3 Ukraina 4.04.695 (58.848 km/h)
Volodymyr Dyudya
Roman Kononenko
Maksym Polyshchuk
Lyubomyr Polatayko
4 Holandia 4.05.305
Levi Heimans
Jens Mouris
Peter Schep
Niki Terpstra

Scratch:

1 Jérôme Neuville (Francja)
2 Angel Colla (Argentina)
3 Ioannis Tamouridis (Grecja)
4 Wim Stroetinga (Holandia)
5 Danilo Napolitano (Włochy)
6 Rafał Ratajczyk (Polska)
7 Vasil Kiryienka (Belarus)
8 Andreas Muller (Niemcy)
9 Unai Elorriaga Zubiaur (Hiszpania)
10 Ivan Kovalev (Rosja)
11 Hayden Godfrey (New Zealand)
12 Alex Rasmussen (Dania)
13 Mario Lexmüller (Austria)
14 Carlos Manuel Hernandez (Mexico)
15 Matthew Gilmore (Belgia)
16 Taiji Nishitani (Japonia)
17 Jorge Soto (Uruguay)
18 Oleksandr Polivoda (Ukraina)

Sprint mężczyzn:

kwalifikacje - 200m TT

1 Theo Bos (Holandia) 10.100 (71.287 km/h)
2 Craig Maclean (Wielka Brytania) 10.111
3 Łukasz Kwiatkowski (Polska) 10.116
4 Maximilian Levy (Niemcy) 10.149
5 Stefan Nimke (Niemcy) 10.177
6 Ross Edgar (Wielka Brytania) 10.189
7 Arnaud Tournant (Francja) 10.230
8 Grégory Bauge (Francja) 10.237
9 Damian Zieliński (Polska) 10.238
10 Mickaël Bourgain (Francja) 10.256
11 Teun Mulder (Holandia) 10.276
12 Ryan Bayley (Australia) 10.339
13 José Antonio Escuredo Raimondez (Hiszpania)10.346
14 Matt Crampton (Wielka Brytania) 10.348
15 Tim Veldt (Holandia) 10.377
16 Travis Smith (Kanada) 10.404
17 Kazunari Watanabe (Japonia) 10.427
18 Roberto Chiappa (Włochy) 10.427
19 Andriy Vynokurov (Ukraina) 10.506
20 Michael Seidenbecher (Niemcy) 10.510
21 Ricardo Lynch (Jamajka) 10.512
22 Tsubasa Kitatsuru (Japonia) 10.542
23 Christian Stahl (USA) 10.551
24 Qiming Wang (Chiny) 10.553
25 Zhang Lei (Chiny) 10.553
26 Takashi Kaneko (Japonia) 10.589
27 Pavel Noskov (Rosja) 10.591
28 Denis Dmitriev (Rosja) 10.608
29 Sergey Borisov (Rosja) 10.618
30 Lin Feng (Chiny) 10.648
31 Steven Alfred (USA) 10.657
32 Adam Ptacnik (Czechy) 10.657
33 Josiah Ng On Lam (Malezja) 10.666
34 Benjamin Wittmann (Niemcy) 10.688
35 Kasper Jessen (Dania) 10.709
36 Alois Kankovsky (Czechy) 10.806
37 Krzysztof Szymanek (Polska) 10.834
38 Ivan Vrba (Czechy) 10.836
39 Vasileros Reppas (Grecja) 10.852
40 Wilson Meneses Gutierrez (Kolumbia) 10.890
41 Benjamin Barczewski (USA) 10.924
42 Kostantinos Pentarakis (Grecja) 10.977

1/16 finału

pojedynek 1

1 Theo Bos (Holandia) 11.410
2 Qiming Wang (Chiny)

pojedynek 2

1 Craig Maclean (Wielka Brytania) 11.169
2 Christian Stahl (USA)

pojedynek 3

1 Łukasz Kwiatkowski (Polska) 10.906
2 Tsubasa Kitatsuru (Japonia)

pojedynek 4

1 Maximilian Levy (Niemcy) 10.755
2 Ricardo Lynch (Jamaica)

pojedynek 5

1 Stefan Nimke (Niemcy) 10.870
2 Michael Seidenbecher (Niemcy)

pojedynek 6

1 Ross Edgar (Wielka Brytania) 10.723
2 Andriy Vynokurov (Ukraina)

pojedynek 7

1 Arnaud Tournant (Francja) 10.864
2 Kazunari Watanabe (Japonia)

pojedynek 8

1 Roberto Chiappa (Włochy) 10.682
2 Grégory Bauge (Francja)

pojedynek 9

1 Damian Zieliński (Polska) 10.929
2 Travis Smith (Kanada)

pojedynek 10

1 Mickaël Bourgain (Francja) 10.924
2 Matt Crampton (Wielka Brytania)

pojedynek 11

1 Teun Mulder (Holandia) 10.800
2 Matt Crampton (Wielka Brytania)

pojedynek 12

1 Ryan Bayley (Australia) 11.038
2 José Antonio Escuredo Raimondez (Hiszpania)

1/8 finału:

pojedynek 1

1 Theo Bos (Holandia) 10.623
2 Ryan Bayley (Australia)

pojedynek 2

1 Craig Maclean (Wielka Brytania) 10.978
2 Teun Mulder (Holandia)

pojedynek 3

1 Mickaël Bourgain (Francja) 10.822
2 Łukasz Kwiatkowski (Polska)

pojedynek 4

1 Maximilian Levy (Niemcy) 10.919
2 Damian Zieliński (Polska)

pojedynek 5

1 Stefan Nimke (Niemcy) 10.692
2 Roberto Chiappa (Włochy)

pojedynek 6

1 Ross Edgar (Wielka Brytania)
1 Arnaud Tournant (Francja)

pojedynek 6 powtórka

1 Arnaud Tournant (Francja) 10.904
2 Ross Edgar (Wielka Brytania)

1/8 repasaże:

pojedynek 1

1 Damian Zieliński (Polska) 10.869
2 Ryan Bayley (Australia)
3 Ross Edgar (Wielka Brytania)

pojedynek 2

1 Roberto Chiappa (Włochy)
1 Teun Mulder (Holandia)
3 Łukasz Kwiatkowski (Polska)

pojedynek 2 powtórka

1 Roberto Chiappa (Włochy) 10.989
2 Teun Mulder (Holandia)

1/4 finału:

pojedynek 1

1 Theo Bos (Holandia) 10.540 10.778
2 Roberto Chiappa (Włochy)

pojedynek 2

1 Craig Maclean (Wielka Brytania) 10.753 10.691
2 Damian Zieliński (Polska)

pojedynek 3

1 Mickaël Bourgain (Francja) 10.895 10.771
2 Arnaud Tournant (Francja)

pojedynek 4

1 Stefan Nimke (Niemcy) 11.082 10.468
2 Maximilian Levy (Niemcy)

o miejsca 5-8:

5 Damian Zieliński (Polska) 10.954
6 Maximilian Levy (Niemcy) [/code]