najlepsi na początku sezonu

kto miał najlepszy początek sezonu?

  • Oscar Freire
  • Ricardo Ricco
  • Tom Boonen
  • Alejandro Valverde
  • Alberto Contador
  • Andreas Kloden
  • Michele Scarponi
  • Jens Voight
  • Davide Rebellin
  • Kim Kirchen

0 głosujących

Kto według Ciebie spisywał się najlepiej w rozegranych do tej pory wyścigach?

Początek sezonu to się dopiero zaczyna :stuck_out_tongue:.

Wyścigi odbywały się już w lutym, marcu i kwietniu mamy za soba już 3 wyścigi z cyklu ProTour a więc początek już był ( tak uważam :mrgreen: )

No dobra… To dałem Kloedena za Tirreno i Criterium :slight_smile:.

Ja zagłosowałem na Ricardo Ricco :smiley: , ale Contador pokazał się też ze znakomitej strony, trochę zaskoczył mnie formą Valverde

Ja postawiłem na Contadora za Paryż-Nicea i Castilla y Leon

Zapomniałeś umieszczenie opcji -inny, Głos oddałem: Contadora

Valverde15: Ty masz jakąś opresje na punkcie ankiety, szykujesz się na socjologa?

ożywiam stronę bo dawno nie widziałem tu ankiety.Skoro źle przestanę , ale poczekam na opinie Władz Strony :stuck_out_tongue:

Valverde15:nie no spoko, ale jakoś tak sporo ich ostatnio.

Wracając do tematu to Contador zaprezentował się według mnie najlepiej, te jego ataki, fantastycznie to wyglądało.

Czy on pojedzie w Giro ? jeśli tak to Basso wcale nie musi być liderem :wink:

Giro to dla niego chyba za wiele, ale na pomocnika się nadaje i etap pewnie wygra. Basso ustrzeli dublet :slight_smile:

Ja zagłosowałem na Contadora, świetnie pojechał wygrał Paryż-Nicea, Castilla y Leon, a po za tym ta jego ofensywna jazda to było świetne. :slight_smile:

Contador jest obecnie liderem rankingu ProTour!
Contador 56 pkt
Kloden 53
Freire 52
Rebellin 42
Kirchen 41

a Czy Contador coś przegrał w tym sezonie ? :unamused: Bo gdyby nie upadek na bodajże Murcii to by tam też wygrał.

heh :smiley:
Co za dużo to nie zdrowo ;] Zamiast kilku na dzień zrób jedną, ale taką, żeby nie można było się do czego przyczepić, taką przedoskonałą ,-)

Ja mam pomysł :smiley: Zrób ankiete, czy forumowicze chcą, abyś robił tyle ankiet :stuck_out_tongue: …i nie zapomnij dodać opcji “ktoś inny” lol ;]

Pytałeś o opinie “władz”: jesteś na forum nie od dziś i pewnie zdąrzyłeś zauważyć, że nie wtrącają się w to, co na forum się dzieje, sami sobi tworzymy klimat i pilnujemy zasad moralnych, nie licz, że powiedzą Ci: “przestań”, chociarz… :smiley: Poprostu nikt nie lubie spamowania, więc jeśli kręcą Cie ankiety to następną zrób nie w minut 5, a popracuj nad nią troszkę wiecej, aby niczego nie zabrakło i temat był niebanalny. Wtedy i ankiet nie zabraknie i nie będize ich za dużo ;] Taka jest moja opinia!

A teraz na temat: Contandor, Ricco, Benatti, Ventoso, Kreiziguer, Scarponi, McEwen, Haedo, Leon Sanchez, Balducci… Ogólnie to Discovery, Liquigas, Caisse d’Epargne, Saunier Duval, Unibet, Tinkoff, mógłbym wymieniać i wymieniać… Wielu pokazało, że noga już się nieźle kręci!

[size=75][ Dodano: Pią 13 Kwi, 2007 22:08 ][/size]
Saunier Duval! W kraju Basków są najmocniejsi, Marchante, Gill i odkrycie Cobo! Wcześniej wystrzelił Ricco, i na Giro pewnie mocni będą Simoni i Piepoli. Ventoso potrafi zafiniszować i na czas nie tracił wcale dużo, wdrapuje się też nieprzeciętnie pod górę. Koledzy nie chcą wcale być słabsi: Flandrie na 11. miejscu ukończył Jesús Del Nero (nie wiem czy to nie najlepszy wynik Hiszpanów w tym wyścigu. W Hiszpani teraz atakuje Iker Camaño… Utrzymajcie forme do maja i wystartujcie wszyscy w Giro :mrgreen:

Ogłaszam , że waszym zdaniem najlepszy początek sezonu zanotował Alberto Contador!
Choć w Kraju Basków nie było już tak świetnie…