Najlepszy polski kolarz 2006

Jak myślicie, który polski kolarz wypadnie w tym roku najlepiej w zawodowym peletonie ??
Ja myslę że Sylwek Szmyd (jak na razie bije wszystkich na głowę).

No w tym roku to mamy mały wybór, tylko Sylwek pozostaje :slight_smile:

tzn że już koniec typowania :question: :wink: ja bym jeszcze poczekał.

Niemiec może jeszcze się pokazać z dobrej strony w tym roku, choć jasne nie wystartuje tak jak Szmyd w ani jednym grand tourze :frowning:

Szkoda, że Sylwkowi nie pasuje profil Tour De Pologne, może w końcu wygrałby nasz wyścig Polak…
Ale z tego co wiem to Sylwester i Niemiec załozyli się kto bedzie lepszy na Mistrzostwach Polski o Johnego Walkera :smiley: (pamiętnik Szmyda)
Coś czuje że bedzie ostra walka :slight_smile:

A ja wciaz mam glupia nadzieje, ze Ryba wyskoczy.
Jak sie LSW ma rozpasc, to moze poszczegolni kolarze beda mieli szanse sie pokazac?

Tak wiec stawiam na Baranowskiego

Oby Ryba coś pokazał :wink: Zaczął sezon bardzo późno z powodu kontuzji, nie ma chyba nawet 2000 km wyścigowych i forma nie ta. Ale może dzięki temu przygotuje formę na wyścigi jesienne, tj. Tour de Pologne, a może nawet Vuelta :smiley: Jednakże jak na razie najlepszym z Biało-czerwonych jest rzecz jasna Sylwek Szmyd, Niemiec w sumie też nienajgorzej, tak samo Szczawiński. Ciekawa jest taktyka Intel-Action w tym sezonie. Ciekawe, czy na TdP faktycznie szykują szczyt formy i co z tego wyniknie :question:

Ja narazie typuje Sylwka, bo dużego wyboru nie ma;). Bardzo dobrze jeździł w weloetapówach w kwietniu i maju i chwała mu za to.:slight_smile:

dokładnie jak na razie to Sylwek najlepszy,ale nie zapominajmy o Niemcu i Rutkiewiczu

Trudno być w tym wypadku oryginalnym: Szmyd

Ja stawiam na Mazura, moim zdaniem już wygrał zadebiutował w Giro :wink:

teraz w hiszpanii Janiaczyk się pokazuje :mrgreen: a może on :unamused:

Do konkursu zglosil sie Tomek Brozyna, robi sie coraz ciekawiej :wink:

Ja stawiam na Janiaczyka albo Szczawińskiego. Myśle że ten drugi moze cos wygrac z klasykow we wloszech w sierpniu np giro del lazio

Mazur (ja go wytypowałem) był w Dauphine jedenasty na czasówce :smiley:

Michal Pawlyta - Legia Bazyliszek :stuck_out_tongue:

Gratulacje dla Szmyda.
Mimo cięzkiego i dobrze pojechanego Giro potrafił dzis sie pokazac i ostatecznie zajac ladne miejsce (Dauphine Libere).
W końcu jakis Polak próbował uciekać, oby tak dalej Sylwek :slight_smile:

to ja wytypuje Przemka Niemca którego akcje podkoczyły po dzisiejszym zwyciestwie na czasówce w Route De sud

awansował na 5 miejsce a jutro najciekawszy etap tego wyscigu:)

Na naszej polskiej giełdzie Przemek awansował chyba na pozycje lidera :wink:

Tak długo aż Przemek nie zacznie jeżdzić w PRO, uważam że nie znamy odpowiedzi na pytanie czy jest to kolarz na miare np Jaskuły? Przemek nam już pokazał w tamtym roku że przy kolarzach z Pro Tour na TdP się nie liczył. Nie dywagujmy czy miał, nie miał formy. Nie patrzmy czy Orlinek mu leży czy nie. Chcę faktów na UCI Pro Tour. Bardzo bym chciał by wyrosła nam gwiazda. Ale na dziś numerem jeden jest tylko Sylwek. Szacunek Panie Sylwestrze za profesjonalne podejście do zawodu.

Sylwek tylko sie liczy.