najlepszy sportowiec 2009

Warto zaznaczyć iż Maja Włoszczowska zajeła 10 miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca przeglądu sportowego i telewizji polskiej co można uznać za spory sukces.

Drugim wątkiem była najlepsza transmisja imprezy i wygrła impreza Tour de Pologne. Nie wiem czy zasłużenie ale te przerwy 20 min na teleekspresie dobiły mi nerwy he.

lepsza taka transmisja, niz w czasie jesiennych terminow, kiedy relacja zaczynala sie o 16:10, a o 16:30 byla meta…
poza tym, zawsze mozna bylo sie przełączyc na TVP Sport :stuck_out_tongue:

no i brawa dla laureatow. zastrzezen raczej nie mam, choc jednak troche dziwnie wyrozniac jednego z zespolu. skoro wioslarze moga byc razem, to czemu siatkarze tez nie moga ?

Co do 10 miejsca Mai to naród jak zawsze głupi i to co się mówi w Telewizji to naród robi nie mając swojego zdania. Mistrzostwo Europy w MTB ma dawać 10 miejsce wsród 10 najpopularniejszych sportowców Polski … lekka przesada.

Tompoz

A w zeszłym roku I miejsce zdobył Kubica, który osiągnął dużo mniej niż Maja. I co wtedy to nie była przesada??
Adam

Tompoz masz sporo racji. Do tego to było v-ce mistrzostwo w maratonie. Maja w tym roku miała naprawdę nieudany sezon, pełen, niestety typowych dla niej, złych zbiegów okoliczności. Plebiscyt Przeglądu nie jest jednak na najlepszego a na najbardziej popularnego sportowca roku. Maja w sezonie 2009 była, nieco nachalnie i momentami mocno żenująco, ale jednak promowana przez Przemysława Iwańczyka z Gazety Wyborczej. Regularna obecność PRowa w poczytnym dzienniku uchodzącym za opiniotwórczy przyniosła skutek. Ale jeśli tak ma wyglądać sportowy PR to ja dziękuję.

W każdym razie, Maja w tym roku weszła w top10 absolutnie niezasłużenie, jeśli patrzeć oczywiście na jej wyniki sportowe. Z kolei zasłużenie za spory trud, jaki został włożony w budowanie jej, nudnawego niestety, wizerunku.

Ceterum censeo Karthaginem delendam esse a Maja rozebrać się dla Playboya.

Miło że mas zpodobnie jak ja swoje zdanie. Wyobraz sobie że jedna osoba z tego forum przysłała mi wyzywającego mnie od najgorszych wiadomości prywatnej bo napisałem ta wypowiedx o Mai.

Tompoz

[size=75][ Dodano: Sro 13 Sty, 2010 15:19 ][/size]

Adamie się z tobą nie zgodzę trochę. Napewno 4 miejsce wFormule 1 nie zasługiwało na pierwsze miejsce.ale 4 miejsce w Formule jeden można przyrównać do 4 miejsca w Tour De france. Moim zdaniem gdyby sylwek zajoł 4 miejsce w Tour De France bo jedno 10 razy większy sukces niż mistrozstwo MTB Europy Mai.

Tompoz

Chyba dobre porownanie. Tylko dodajmy do tego zwyciestwo etapowe.
Zgadzam sie z Tompozem. I mysle, ze gdyby Włoszczowska rozebrała sie dla CKM-u lub Playboya, bylaby wyzej. Tak to działa.

Święte słowa…