Najlepszy sportowiec 2009 , 2021

Warto zaznaczyć iż Maja Włoszczowska zajeła 10 miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca przeglądu sportowego i telewizji polskiej co można uznać za spory sukces.

Drugim wątkiem była najlepsza transmisja imprezy i wygrła impreza Tour de Pologne. Nie wiem czy zasłużenie ale te przerwy 20 min na teleekspresie dobiły mi nerwy he.

1 polubienie

lepsza taka transmisja, niz w czasie jesiennych terminow, kiedy relacja zaczynala sie o 16:10, a o 16:30 byla meta…
poza tym, zawsze mozna bylo sie przełączyc na TVP Sport :stuck_out_tongue:

no i brawa dla laureatow. zastrzezen raczej nie mam, choc jednak troche dziwnie wyrozniac jednego z zespolu. skoro wioslarze moga byc razem, to czemu siatkarze tez nie moga ?

Co do 10 miejsca Mai to naród jak zawsze głupi i to co się mówi w Telewizji to naród robi nie mając swojego zdania. Mistrzostwo Europy w MTB ma dawać 10 miejsce wsród 10 najpopularniejszych sportowców Polski … lekka przesada.

Tompoz

A w zeszłym roku I miejsce zdobył Kubica, który osiągnął dużo mniej niż Maja. I co wtedy to nie była przesada??
Adam

Tompoz masz sporo racji. Do tego to było v-ce mistrzostwo w maratonie. Maja w tym roku miała naprawdę nieudany sezon, pełen, niestety typowych dla niej, złych zbiegów okoliczności. Plebiscyt Przeglądu nie jest jednak na najlepszego a na najbardziej popularnego sportowca roku. Maja w sezonie 2009 była, nieco nachalnie i momentami mocno żenująco, ale jednak promowana przez Przemysława Iwańczyka z Gazety Wyborczej. Regularna obecność PRowa w poczytnym dzienniku uchodzącym za opiniotwórczy przyniosła skutek. Ale jeśli tak ma wyglądać sportowy PR to ja dziękuję.

W każdym razie, Maja w tym roku weszła w top10 absolutnie niezasłużenie, jeśli patrzeć oczywiście na jej wyniki sportowe. Z kolei zasłużenie za spory trud, jaki został włożony w budowanie jej, nudnawego niestety, wizerunku.


Ceterum censeo Karthaginem delendam esse a Maja rozebrać się dla Playboya.

Miło że mas zpodobnie jak ja swoje zdanie. Wyobraz sobie że jedna osoba z tego forum przysłała mi wyzywającego mnie od najgorszych wiadomości prywatnej bo napisałem ta wypowiedx o Mai.

Tompoz

[size=75][ Dodano: Sro 13 Sty, 2010 15:19 ][/size]

Adamie się z tobą nie zgodzę trochę. Napewno 4 miejsce wFormule 1 nie zasługiwało na pierwsze miejsce.ale 4 miejsce w Formule jeden można przyrównać do 4 miejsca w Tour De france. Moim zdaniem gdyby sylwek zajoł 4 miejsce w Tour De France bo jedno 10 razy większy sukces niż mistrozstwo MTB Europy Mai.

Tompoz

Chyba dobre porownanie. Tylko dodajmy do tego zwyciestwo etapowe.
Zgadzam sie z Tompozem. I mysle, ze gdyby Włoszczowska rozebrała sie dla CKM-u lub Playboya, bylaby wyzej. Tak to działa.

Święte słowa…

Nie będę tworzył nowego tematu. Moderacja może dodać rok 2021.
Ktoś ogląda?

Oglądam. Liczę że wygra sztafeta mieszana 4x400, Anita lub Tomala czyli złoci medaliści z Tokio. Z tej trójki największą i realną szansę na chyba Anita. Obawiam się jednak że wygra najpopularniejszy czyli Robert Lewandowski.
No i właśnie sztafeta z 7 miejscem. Liczyłem że mimo wszystko zakręcą się w okolicach 3 4 miejsca.

Ciekawe czy aniołki jakieś miejsce zaliczą.

Jako sztafety kobiet nie ma ich w Top 10 choć były nominowane. Tylko jako część sztafety mieszanej dostały się do finałowej części.

Ja czekam na niechęć do tak wysokiego miejsca Zmarzlika, a już wiadomo, że co najmniej szóste :stuck_out_tongue: .

Moim zdaniem sztafety powinny się zaliczać do drużyn, bo sama nazwa sugeruje Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku, a w sztafecie występuje więcej niż 1 osoba.

Ale się Kubica postarzał.

Ja liczę na brak niespodzianki i zwycięstwo Lewego. Liczę też na BMW. Złotych medalistów z Tokio umieściłbym przed Zmarzlilikiem ale już widzę, że tak się nie stało.
Co wygrał Kubica?
Edit. Smutno, że nie ma kolarzy :frowning: może jeszcze doczekam takich czasów…

Zmarzlik w TOP 3 jest żartem
W 2020 zajął 5 miejsce, a obronił tytuł Mistrza Świata.
W 2021 był wicemistrzem świata.

3 polubienia

Nic nie dostał, był z nim wywiad.

No właśnie się zastanawiam co tam robi Zmarzlik.

To efekt lokalnej popularności sportu. O ile miejsce Lewego przed kulimiotami da się logicznie uzasadnić, to miejsca wicemistrza świata niszowego sportu już raczej nie.

1 polubienie

Żyły nie było w TOP 10, ponieważ ludzie patrzą na to co się dzieje teraz z Żyłą, a nie na to co był w Marcu w Oberstdorfie.

6 polubień