nazwa klubu kolarskiego

zapropponujcie jakies nazwy dla klubu kolarskigo, specjalizacja szosa i tor, ew. przelaj za odpowiedzie z gory dzieki;)

Zależy z jakiego miasta ma byc klub czy ma mieć jakiegoś sponsora itp.

proponuję Gdynię fajne miasto i by był dobry sponsor np prokom :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Wto 26 Wrz, 2006 22:37 ][/size]
może prokom się skusi :slight_smile:

hehe to z Radomia do Gdyni by mial kawałek :wink: Tutaj sebkaaa nie chodzi raczej o wybieranie miasta klubu tylko nazwy :slight_smile:

no to poprostu nazwa sponsora na koniec dodanie nazwy TEAM czyli np PROKOM TEAM hi :slight_smile:

ehh jak narazie sponsora brak, dopiero rejstrujemy stowarzyszenie, jak sie znajdzie sponsor strategiczny wtedy wciagniemy go do nazwy:) jak narazie szukammy takiej nazwy “roboczej” a co sadzicie o “Sprint” :question: :wink: sprint radom hmmmm. a tak wogole dzieki za zainteresowanie :slight_smile:

Fajna propozycja z tym Sprint Radom, mi się podoba:)

Ja bym proponował np. Cyklsita Radom. ( tyle, że jest już klub “Cyklista” Żyrardów )

Pokwa, a co ty robisz przed kompem o tej godzinie? Nie czas na trening? Wskakuj na bajka, bo później będą historie typu Salzburg :wink:
Gratki za mistrzostwa polski :slight_smile:

Manufuktura Łódź :wink:

Dzięki szenker ale nie róbmy OT. O tej porze właśnie dopiero co wróciłem z treningu :stuck_out_tongue:. A teraz wróciłem ze szkoły :slight_smile:

A może takie słowko z francuskiego, co oznacza kolarza dobrze jeżdzącego po górach, byloby orginalnie… grimpeur… ale kto to zrozumie? chyba jednak nie pasuje :stuck_out_tongue: