Newsy na forum, komentowanie przez forum

forum

To wszystko nie jest takie proste, jak się wydaje. Mamy dwie, zupełnie różne platformy i ich połączenie jest w najlepszym razie problematyczne.

Po kolei:

1. Jak widzicie na załączonym obrazku (w sensie na forum) możemy bez problemu publikować linki pomiędzy postami a artykułami. Ma to jednak skutek uboczny, czyli przy dużym trafficu ze strony tu się robi… śmietnik w najlepszym wypadku…
  2. Komentowanie, które tutaj prosicie wymaga dalszych zmian na obu platformach. Sprawdzamy co i jak, ale to nie jest takie banalne…
  3. Szukamy możliwości publikowania a potem synchronizowania komentarzy pomiędzy istniejącym tematem, tj. dopinać wiadomości do jednego tematu (np. Tour de France 2018) a później to synchronizować. Ale to, znowu, nie jest takie proste a wręcz jest mega trudne z kilku względów.

Cierpliwości, szukam rozwiązania. Jak nie znajdę to trudno, ale szukam. I czytam wasz feedback!

Da się już może w jakiś sposób ukryć te tematy z newsów? Staje się to nie do zniesienia.

Nie wiadomo. Może admini stracili motywację do dalszej pracy :stuck_out_tongue:

I odblokowac tematy ktore z automatu po kilku dniach bezczynnosci sa zamykane

Trzeba wejść w kategorię “Wiadomości” i wyciszyć ten dział.

U mnie (na telefonie) wygląda to tak:

Świetnie, działa! Dzięki wielkie mistrzu.
Tak że możecie już sobie zostawić te wiadomości :stuck_out_tongue:

Nie, co kilka dni czyszczę wszystkie. Patrzę też ile ich się pojawia, jaki jest ruch na forum, etc. To daje mi pewien obraz nędzy :wink:

Dzieki za pomoc! działa! Myślałem, że mnie już szlak z tym trafi. :+1::+1::+1:

Nie rozumiem. Nikt tego tutaj nie chce, a to nadal wisi na forum nie wiadomo dla kogo.

Dlatego, że test nie jest zależny od użytkowników…

Mów za siebie. Mi to pasuje, dzięki temu newsy czytam,bo na portal nie zaglądam.

Jak widać nie ma tak, aby wszystkim dogodzić :smiley:

Oczywiście, że się da. Ci, którym to przeszkadza, wyłączają posty z działu wiadomości, a innym jest to na rękę, bo nie muszą wchodzić na portal, a artykuły im się szybko wczytują(w tym mi).